Po ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" emocje sięgnęły zenitu, kiedy okazało się, że Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel przechodzą do ćwierćfinału, a z programem musiał się pożegnać Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Teraz już nikt nie ma wątpliwości, że "Królowa życia" ma naprawdę mocną widownię, która kibicuje jej i oddaje na nią głosy. W sieci zawrzało, a internauci spekulują, kto odpadnie w kolejnym odcinku i już wiedzą, kto zatańczy w finale.

Reklama

Fani już wiedzą, kto wygra "Taniec z Gwiazdami"

Każdy z uczestników 14. edycji "Tańca z Gwiazdami" zaprezentował w ostatnim odcinku aż po dwa tańce. Najwyższe noty otrzymała Roksana Węgiel i Michał Kassin, a tymczasem rekordowo niską ocenę zebrała Dagmara Kaźmierska, która od Ewy Kasprzyk i Iwony Pavlović otrzymała jedynie po 1 punkcie, a w rezultacie dostała 7 punktów. Taneczny duet był zaskoczony tak niskimi notami, a tymczasem internauci już sugerują, że w kolejnym odcinku odpadnie Maciej Musiał, potem Maffashion, Anita Sokołowska, a w finale zobaczymy Roksanę Węgiel i Dagmarę Kaźmierską. Gdyby te spekulacje się sprawdziły, to dopiero byłby niespodzianka!

I będzie w finale
Za tydzień pewnie wyleci Musiał, potem Maff, następnie Sokołowska, a Roxi przegra w finale.
Komentarze Dagmara wygra Taniec z Gwiazdami
Instagram @tanieczgwiazdami

Fani Dagmary Kaźmierskiej stoją za nią murem i uważają, że skoro otrzymała zaproszenie do "Tańca z Gwiazdami" jury powinno oceniać jej umiejętności i powstrzymać się od gorzkich uwag pod jej adresem, skoro to widzowie zdecydowali, że nadal chcą oglądać "Królową życia" w programie:

To działa na zasadzie przekory...im bardziej jury z p. Iwoną krytykuje i nisko ocenia, tym bardziej fani królowej chcą udowodnić, że nie dadzą odpaść.
Ciesze się, że przeszli.... i utarła nosa innym
Drugie głosowanie było ukartowane. Mimo że punków było mało i tak nie poskutkowało. Czym miej punków od jurorów... tylko więcej głosów od publiki
Jak można kogoś tak poniżać, zaprosili Panią Dagmarę do programu to niech okażą trochę szacunku, smutne to wszystko
Na szczęście nie Mamba i Ewa tu decydują... Złośliwe aż z nich kipi
Kaźmierska werdykt TzG
Wojciech Olkusnik/ EastNews
Reklama

Sądzicie, że Dagmara dzięki widzom ma szansę dotrzeć do finału?

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel w Tańcu z Gwiazdami
Reklama
Reklama
Reklama