Edyta Pazura w białej bluzce

Edyta Pazura o przygotowaniach do świąt: "Gdyby Cezary miał mi pomagać to..."

Edyta Pazura w białej bluzce

Edyta Pazura sama przygotowuje wigilijną kolację i to aż na 30 osób! Gwiazda w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała, że u niej w domu świąteczne szaleństwo zaczęło się już miesiąc temu. A czy Cezary Pazura pomaga w przygotowaniach? Zobaczcie!

Edyta Pazura o przygotowaniach do świąt

Przed Edytą Pazurą nie lada wyzwanie, ponieważ musi przygotować kolację na dużą ilość gości. Na szczęście może liczyć na pomoc swojej mamy, która w kryzysowych sytuacjach mocno ją wspiera:

Ja już mam ogarnięte mieszkanie i rodzinę, ale ja jeszcze się nie ogarnęłam. Moje ręce cierpią przez te przygotowania. Ja faktycznie przygotowuję dla 30 osób kolację wigilijną. Nas jest dużo. Mam trzech braci, dziewięcioro dzieci, w tym dwoje moich. Czasami dzwonię po mamę i ona mi pomaga. Gdyby Cezary miał mi pomagać to ja bym psychicznie nie przeżyła. 

Edyta nie tylko gotuje sama, ale także dekoruje dom. Niedawno pochwaliła się własnoręcznie wykonanymi stroikami. Żona znanego aktora bardzo chce, aby jej rodzina, która przyjeżdża z Krakowa była zadowolona:

Ja mam rodzinę z Krakowa, więc muszę im zapewnić nocleg, jedzenie na trzy dni i zabawy dla dzieciaków. Miesiąc wcześniej zabrałam się do pracy. To jest taka data, gdzie zaczynam ogarniać te grubsze sprawy, czyli mycie okien, zaglądania do miejsc, do których rzadko zaglądamy, czyszczenie od góry do dołu domu. Sprawy lżejsze jak robienie pierogów zostawiam na koniec. 

A jak idą Wasze przygotowania do świąt?

 

Zobacz: Rodzina Edyty i Cezarego Pazurów znów się powiększy! Znamy szczegóły!​

 

Edyta Pazura opowiedziała o przygotowania do świąt

Edyta Pazura ma nową fryzurę
Eastnews

Edyta Pazura ma bardzo dużo pracy i wszystko robi sama

Edyta Pazura w płaszczu w kratę
ONS

Więcej na temat Edyta Pazura
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08