Cezary Pazura to zdecydowanie jedna z bardziej kultowych postaci w świecie polskiego filmu. Aktor zagrał w takich hitach jak: "Psy", "Uprowadzenie Agaty", "Kiler", czy "Chłopaki nie płaczą". Wiele osób kojarzy go również z roli z sitcomu "13 posterunek", gdzie wcielił się w posterunkowego Czarka. Pazura pomimo upływu lat nadal zachwyca grą aktorską. Pojawił się nawet w tegorocznych produkcjach filmowych: "Ludzie", "Powstaniec 1863", "Fuks2" i w serialu "Teściowie".

Reklama

Cezary Pazura pokazał zdjęcie z urodzin

Cezary Pazura chętnie dzieli się w social mediach swoim życiem prywatnym. Wiele zdjęć dodanych przez aktora to fotografie z ukochaną żoną Edytą, z którą jest od 2009 roku. Małżeństwo doczekało się trójki dzieci: Amelii, Antoniego i Rity. Pazura ma również córkę z pierwszego małżeństwa 34-letnią Anastazję.

13 czerwca na profilu aktora pojawił się nowy post. Na zdjęciu widzimy Cezarego Pazurę w koronie, którą zapewne zrobiły dzieci mężczyzny. W tle natomiast widnieją niebiesko-białe balony i wielki bukiet kwiatów. Cóż to za okazja? Właśnie tego dnia 1962 roku przyszedł na świat aktor.

Kolejny trzynasty dzień czerwca w moim krótkim życiu. Wystarczyło się raz urodzić, żeby co roku odbierać kwiaty i życzenia. Za co wszystkim Wam Kochani z serca dziękuję
- podpisał zdjęcie Cezary Pazura.

Zobacz także: Robert Lewandowski nagle wygadał się o trzecim dziecku! Wspomniał o synu

Edyta Pazura i Cezary Pazura
P.Kibitlewski/ONS

Pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń od przyjaciół i fanów. Nie zabrakło miłych słów od Małgorzaty Kożuchowskiej i Kamila Grosickiego. Fani natomiast pisali ciepłe słowa brzmiące:

Zobacz także
Panie Czarku wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, radości z życia, pociechy z dzieci, spełnienia najskrytszych marzeń a w szczególności zdrówka. Dziękuje za Pana twórczość. 100 LAT KILER!!!!
Sto lat Panie Cezary. Super znak zodiaku Bliźnięta. Najfajniejsi ludzie się rodzą.
Zdrowia i wielu sukcesów. Bezpiecznego lądowania po podniebnych wycieczkach!
Reklama

My również życzymy dużo zdrowia i przede wszystkim radości z życia!

Edyta Pazura i Cezary Pazura planują powiększyć rodzinę
ONS
Reklama
Reklama
Reklama