Cezary Pazura i Edyta Pazura od 14. lat tworzą niemalże idealne małżeństwo. Doczekali się razem trójki dzieci Amelii, Antoniego i Rity. Łączy ich nie tylko związek małżeński, wielkie uczucie i dzieci. Pazurowie stworzyli także pierwszą kolekcję własnej marki biżuterii "Sky and Soul Biżuteria".

Reklama

Cezary Pazura opublikował nowe nagranie

Cezary Pazura i Edyta Pazura niecały miesiąc temu pochwalili się "nowym dzieckiem". Chodziło o perfumy, które premierę miały w dniu urodzin Edyty Pazury.

W końcu możemy się pochwalić!!! I oficjalnie ogłosić, że preorder nowego zapachu @sky_and_soul_ rozpocznie się już za dwa dni w moje urodziny, czyli 18.01 (ilość perfum ograniczona)
- napisało małżeństwo pod postem.

Tym razem na profilu Cezarego Pazury pojawiło się nowe nagranie. Na filmiku widzimy małżeństwo, które w ciekawy sposób "2w1" zareklamowało produkty. Jednym z nich jest auto znanej marki, a drugim ich własne perfumy.

Czary-mary, czaruje Cezary
- napisał pod postem aktor.
E
P.Kibitlewski/ONS ONS

Nagranie zaczyna się od tego, że widzimy miniaturkę samochodu, następnie aktor spryskuje ją perfumami i kolekcjonerskie auto zamienia się w normalnych rozmiarów samochód. Pazura chciał otworzyć małżonce drzwi, ale coś mu nagle przerywa. Edyta postanowiła wyczarować coś jeszcze. W nadziei, że nie tylko auto może osiągnąć większe rozmiary, poperfumowała włosy męża, kiedy nic się nie zadziało, postanowiła uciec.

To kolejne nagranie Pazurów, które w zabawny sposób nie tylko reklamując dany produkt, rozbawia obserwatorów. Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy.

Zobacz także
Mam mini Ferrari na półce , serdecznie zapraszam z takimi czarami
- napisała jedna z fanek.
Takie czary to ja rozumiem
- skomentowała kolejna osoba.
Reklama

Jak widać, nagranie okazało się strzałem w dziesiątkę. Myślicie, że perfumy Pazurów staną się hitem?

Instagram@edyta_pazura
Instagram@edyta_pazura Instagram@edyta_pazura
Reklama
Reklama
Reklama