"40 kontra 20": Kinga i Robert na intymnym nagraniu
Mat. prasowe , Instagram @kinga_40kontra20
TV-Show

"40 kontra 20": Kinga rozpływa się nad Robertem "zaprosił mnie w intymne miejsce"

Kinga Zapadka i Robert Kochanek z "40 kontra 20" skutecznie podsycają atmosferę wokół swojego związku. Tym razem zbyt poniosła ich wyobraźnia?

Od kilku dni na instagramowym koncie Kingi Zapadki z "40 kontra 20" nie pojawiały się materiały z jej ukochanym, Robertem Kochankiem, nic więc dziwnego, że fani zaczęli martwić się o ich relację i dopytywać, czy ta dwójka nadal jest razem. Blond piękność postanowiła uspokoić internautów i właśnie opublikowała dwuznaczne nagranie ze swoim partnerem. Jest naprawdę gorąco!

Zobacz także: "40 kontra 20": Burza pod nową stylizacją Kingi! "Robert skutecznie Cię zasłonił"

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

"40 kontra 20": Kinga i Robert na intymnym nagraniu

Pomimo iż mało kto wierzył w ich związek, Kinga Zapadka i Robert Kochanek związali się po zakończeniu najnowszego kontrowersyjnego miłosnego show TVN 7. I choć na początku swojej relacji para musiała ukrywać swoją zażyłość, to po emisji wielkiego finału "40 kontra 20", wreszcie mogła ogłosić światu, jak bardzo się kocha. Wtedy Kinga opublikowała romantyczne zdjęcie z Robertem, a także zdradziła, jak przez ostatnie dwa miesiące wyglądały ich "nielegalne" randki.

Czułam się czasem jak 16-letnia dziewczynka, robiąca coś "za plecami" rodziców - śmiała się Kinga 

Kinga Zapada i Robert Kochanek z 40 kontra 20 po programie
Instagram @robertkochanek.official

Nic dziwnego, że w sieci zawrzało, a fani dopytywali głównych zainteresowanych o najbardziej intymne szczegóły ich związku. Podczas gdy jedni sugerowali, że Kinga jest w ciąży z Robertem, inni doszukiwali się przesłanek świadczących o tym, że tancerz i atrakcyjna projektantka już się zaręczyli. Jak dotąd zarówno blond piękność, jak i Senior "40 kontra 20" jednoznacznie nie potwierdzili, jak i nie zaprzeczyli, jakoby planowali ślub.

Plotka nasiliły się, gdy para na jakiś czas zniknęła z mediów społecznościowych. Wtedy część internautów wróżyła Kindze i Robertowi rozstanie, zaś druga podejrzewała, że zakochani już planują swój wielki dzień. Zapadka dodatkowo postanowiła podkręcić atmosferę i niedawno wyznała, że szykuje z Robertem coś "wyjątkowego" dla swoich fanów.

Wróciła wasza ulubienica, na którą wciąż narzekacie, że nie macie żadnych odpowiedzi, żadnych live’ów. To fakt, ale już się tłumaczę. Jest to spowodowane tym, że przygotowuję dla was co naprawdę wyjątkowego. Więc chciałabym po prostu zadbać o każdy detal, więc proszę o cierpliwość. Ale będą odpowiedzi na pytania, będą z Robertem, bo o to też pytacie  - mówiła na InstaStories Kinga.

Jak zapowiadała, tak też zrobiła. Na InstaStories pięknej uczestniczki miłosnego hitu TVN 7 właśnie pojawiło się intymne nagranie w towarzystwie jej ukochanego. To trzeba zobaczyć!

"40 kontra 20": Robert zabrał Kingę w intymne miejsce

Kingę Zapdkę i Roberta Kochanka połączyła nie tylko pasja do tańca, ale też podobne poczucie humoru i wyjątkowa chemia, która przerodziła się w płomienne uczucie. Już w trakcie oglądania "40 kontra 20" mogliśmy zobaczyć, że ich relacja jest niczym gorące tango, czy rozpalające zmysły pasodoble. Para to się odpycha, to znów przyciąga.

Okazuje się, że poza kamerami Kinia i Senior również nie stracili swojej dziecięcej radości, którą mogliśmy podziwiać w kontrowersyjnym programie. Nie wierzycie? Dowodem na to może być chociażby ich głośne zdjęcie, na którym Robert liże Kingę po twarzy, czy też najnowsze InstaStories uczestniczki. Para podczas wizyty w galerii handlowej postanowiła odegrać dwuznaczną scenkę.

- Czy to Pan Robert Kochanek, jestem Pana największą fanką, czy mogłabym prosić Pana o autograf? - parodiuje fanki Kinia.

- Ale tylko w intymnym miejscu... - odpowiada obniżonym głosem Kochanek. 

- Słuchajcie, Robert Kochanek zaprosił mnie w intymne miejsce! - ekscytuje się Kinga.

Całość wypadła naprawdę zabawnie. Aż trudno uwierzyć, że zarówno pozostałe uczestniczki, jak i widzowie "40 kontra 20" nie wierzyli, że relacja Kingi i Roberta przetrwa po programie.

Zobacz także: "40 kontra 20": Patrycja kąśliwie komentuje zdjęcie Kingi i Roberta. Fani: "ty zazdrośnico"

Kinga Zapadka i Robert Kochanek pochwalili się w sieci intymnym nagraniem. Okazuje się, że para ma ogromny dystans do siebie i charakteryzuje się specyficznym poczuciem humoru. Patrząc na ich relację aż trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno nikt nie wierzył, że pomiędzy tą dwójką może być coś więcej niż przyjaźń.

Instagram @kinga_40kontra20

Choć dziś Kinga i Robert tworzą szczęśliwą parę, w ich związku nie zawsze było tak kolorowo. Dziewczyna w "40 kontra 20" nie tylko stoczyła batalię z Lindą i weszła na wojenną ścieżkę z Martą, ale też wielokrotnie poczuła się upokorzona w programie. Po tym, jak Robert wyrzucił ją z willi, dziewczyna wyraźnie się wycofała i straciła nadzieję na to, że może stworzyć z Seniorem szczerą i silną więź. 

Kinga wyeliminowana z programu 40 kontra 20 przez Roberta
Mat. prasowe "40 kontra 20"

Z czasem para coraz częściej się kłóciła, a tuż przed finałem Robert wyeliminował Kingę z dalszej gry. Na szczęście, dzięki decyzji Agaty, Kinga pozostała w programie i w ostatnim odcinku "40 kontra 20" zmierzyła się z pewną siebie i charyzmatyczną Beatą. Ostatecznie, to właśnie blond piękność stanęła u boku Seniora, a po zakończeniu show Kinga i Robert tworzą szczęśliwy związek, którym coraz śmielej chwalą się w mediach społecznościowych.

Instagram @kinga_40kontra20

"40 kontra 20": Kinga zdradziła, jak nazywa Roberta
Mat. prasowe , Instagram @kinga_40kontra20
TV-Show
"40 kontra 20": Robert liże Kingę po twarzy. Uczestniczka, zdradziła, jak nazywa ukochanego
Miłość Kingi i Roberta z "40 kontra 20" kwitnie, a para coraz śmielej dzieli się w sieci szczegółami swojej relacji. Teraz blond piękność zdradziła, jak odnosi się do partnera. Uroczo?

Kinga Zapadka i Robert Kochanek przez parę miesięcy ukrywali swój związek. Dopiero po emisji finału "40 kontra 20" w telewizji zakochani mogli się ujawnić. Teraz para coraz śmielej dzieli się ze światem szczegółami swojej zażyłości. Wiemy już, jak wyglądały randki Kingi i Roberta tuż po zakończeniu programu, a teraz dziewczyna zdradziła kolejny sekret. Wiemy, jak Kinia nazywa swojego ukochanego. Będziecie zaskoczeni! Zobacz także:   "40 kontra 20": Co z drugą edycją programu? Czy randkowe show wróci na antenę? "40 kontra 20": Kinga publikuje namiętne zdjęcie z Robertem Za nami finał pierwszej polskiej edycji " 40 kontra 20 ". Wielkimi zwycięzcami miłosnego show TVN 7 okazali się być  Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak , którzy są ze sobą po programie oraz  Kinga Zapadka i Robert Kochanek , którzy również kontynuują swój związek. Wybór Roberta Kochanka w finale wcale nie był taki oczywisty, ponieważ tuż przed końcowym odcinkiem  wyrzucił Kingę z programu . To dzięki decyzji Agaty, Kinia powróciła do gry, a w wielkim finale to właśnie ona stanęła u boku Seniora. Taki obrót sytuacji sprawił, że widzowie nie do końca wierzą w trwałość tej relacji ,  a niektórzy zadają sobie nawet pytanie, czy program "40 kontra 20" jest reżyserowany.  Zakochani zdają się tym nie przejmować i cieszą się każdą wspólnie spędzoną chwilą. Teraz Kinga i Robert nie muszą się już ukrywać ze swoim uczuciem, a niedawno pochwalili się w sieci pierwszym wspólnym zdjęciem . Nie trzeba było długo czekać, by zakochani coraz śmielej odkrywali kolejne karty i dzielili się z fanami szczegółami swojej miłości, która narodziła się w rajskiej rezydencji na Krecie. ...

Kinga Zapadka i Robert Kochanek z 40 kontra 20 obejmują się
robertkochanek.official/Instagram
TV-Show
"40 kontra 20": Kryzys w związku Kingi i Roberta? W sieci pojawił się niepokojący wpis! 
Fani martwią się o Kingę i Roberta z "40 kontra 20", a uczestniczka randkowego show komentuje! Sprawdźcie, co napisała o swojej relacji z Kochankiem!

Kinga i Robert z "40 kontra 20" wciąż są razem? Fani martwią się o związek pary, która poznała się na planie randkowego show. Internauci pytają dlaczego Kinga i Robert nie publikują w sieci wspólnych zdjęć i nagrań, a była uczestniczka "40 kontra 20" komentuje. Odpowiedź Kingi może niepokoić! Nie uwierzycie, co napisała podczas relacji na InstaStories.  Kinga z "40 kontra 20" o związku z Robertem Kochankiem Kinga Zapadka i Robert Kochanek wzięli udział w pierwszej edycji "40 kontra 20". W programie grupa młodych i starszych kobiet walczyła o serca dwóch przystojniaków Bartka i Roberta. W wielkim finale okazało się, że Bartek wybrał Patrycję, a Robert zdecydował, że chce być związku z Kingą. Wybór Roberta zaskoczył widzów, którzy wcześniej widzieli, jak między nim a Kingą dochodzi do ostrych kłótni.  Między Kingą a Robertem iskrzyło od samego początku "40 kontra 20". Wydawało się, że to właśnie piękna blondynka jest faworytką Seniora, jednak po jakimś czasie zaczęło dochodzić między nimi do nieporozumień. Co więcej, tuż przed finałem Robert wyrzucił Kingę z programu. Ostatecznie inna uczestniczka oddała jej swoje miejsce w show, a wtedy Kochanek zrozumiał, jak ważna jest dla niego Zapadka. Zobacz także:  "40 kontra 20": Kinga rozpływa się nad Robertem "zaprosił mnie w intymne miejsce" Po wielkim finale Kinga i Robert ogłosili, że ich związek przetrwał po programie. Zakochani chętnie publikowali w sieci wspólne zdjęcia i nagrania. Para pokazywała swoim fanom, jak spędzają czas tylko we dwoje.  Niestety, fani zauważyli, że ostatnio uczestniczka show i tancerz nie pokazywali się razem. Kinga podczas relacji na InstaStories zdradziła, że dostaje wiadomości z pytaniami o jej związek,...

Kinga Zapadka i Robert Kochanek na pierwszym wspólnym zdjęciu
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Kinga i Robert już się nie ukrywają. Pokazali pierwsze wspólne zdjęcie
Kinga Zapadka i Robert Kochanek z "40 kontra 20" ukrywali związek aż przez dwa miesiące. Teraz wreszcie pokazali, jak spędzają czas.

Kinga Zapadka i Robert Kochanek są jedną z dwóch par, która wygrała pierwszą edycję "40 kontra 20". Uczestnicy wrócili ze słonecznej Krety już kilka miesięcy temu, jednak podczas emisji programu w telewizji nie mogli zdradzić, jak potoczył się finał, tym bardziej, że ukochana programowego "Seniora" odpadła z programu w przedostatnim odcinku. Kinga i Robert na szczęście już nie muszą się ukrywać, a w sieci opublikowali pierwsze wspólne zdjęcie z domowego zacisza:  Teraz zobaczymy (...) czy damy ponieść się muzyce życia... Zobaczcie ich pierwszą wspólną fotkę, już spoza programu.  Zobacz także:   "40 kontra 20": Kinga o pierwszej randce z Robertem Kochankiem! Jak wygląda ich związek? "40 kontra 20": Kinga Zapadka i Robert Kochanek pokazali pierwsze wspólne zdjęcie  Kinga Zapadka i Robert Kochanek w " 40 kontra 20 " tworzyli najbardziej burzliwą relację. Programowy "Senior" zwrócił uwagę na piękną blondynką już na samym początku pobytu na Krecie. Jednak nie do końca był pewien, czy to relacja dla niego. Kinga była bardzo charakterystyczną uczestniczką i wyróżniała się pewnością siebie. Robertowi zależało, żeby kobieta się o niego starała, jednak Kinga przyznała, że nie była przyzwyczajona do tego, by o mężczyznę walczyć. Pomiędzy nimi często dochodziło do awantur i scen zazdrości. W końcu Robert musiał dzielić swoją uwagę również pomiędzy inne uczestniczki, a szczere uczucia do niego miały również Linda, Marta czy Beata. Z odcinka na odcinek Kindzie jednak zależało coraz bardziej i coraz trudniej było jej znieść niektóre zachowania Roberta. A fakt, że wymeldował ją z willi był dla niej ciosem. Kinga zdystansowała się do "Seniora", co jeszcze bardziej...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak