Robert Kochanek i Kinga Zapadka podczas finału programu
kinga_40kontra20/Instagram
TV-Show

"40 kontra 20" Kinga i Robert są już po zaręczynach? Uczestniczka pokazała pierścionek!

Robert Kochanek i Kinga Zapadka postanowili się pobrać? Uczestniczka "40 kontra 20" pokazała zdjęcie, które nie pozostawia złudzeń. Spodziewalibyście się?

Relacja łącząca Roberta Kochanka i Kingę Zapadkę w "40 kontra 20" była najbardziej emocjonującą w programie. Robert Kochanek nie mógł oderwać wzroku od uczestniczki, a jednocześnie wciąż miał z nią różne spięcia i nieporozumienia. Kinga zapewniała o swojej szczerości, zaś inne kobiety mieszkające w willi skutecznie odwracały uwagę Roberta od tej jedynej... Na szczęście nie na tyle skutecznie, żeby Robert nie podjął kluczowej decyzji i w finale wskazał właśnie Kingę jako swoją wybrankę. Para odkąd może już oficjalnie chwalić się swoim związkiem, wciąż pokazuje się razem. Trudno więc nie zauważyć ogromnego pierścionka, który zdobi serdeczny palec Kingi...

Czy będą nowe edycje "Rolnik szuka żony", "40 kontra 20", czy "Love Island". Zobaczcie!

"40 kontra 20": Kinga i Robert planują się pobrać?

Kinga odkąd tylko pojawiła się na Krecie w poszukiwaniu miłości, zwróciła uwagę na Seniora, Roberta Kochanka. Między obojgiem wyczuwalna była ogromna chemia. Bez względu na to, jak wiele ich dzieliło, wciąż do siebie wracali. Kinga nie kryła ogromnej zazdrości o Roberta, co miały jej za złe inne mieszkanki willi. Gdy Senior wyrzucił ją z willi, dziewczyny odetchnęły z ulgą i rozpoczęły walkę o względy 40-latka. Kłopot w tym, że mimo swojego ogromnego uroku i otwartości, nie były w stanie wygrać z wielkim uczuciem, jakie narodziło się między Kingą a Robertem. 

Odkąd widzowie TVN 7 dowiedzieli się już, kogo wybrał Senior i Junior, obie zwycięskie pary mogły przestać się ukrywać. Dla Kingi i Roberta była to ogromna ulga, ponieważ przez dwa miesiące żyli w pełnej konspiracji! Kinga nawet dzieliła się z fanami zdjęciami z "nielegalnych" randek i opowiadała o tym, jak parze było ciężko ukryć się przed światem. Teraz jednak konspiracja należy do przeszłości, a Robert i Kinga mogą pokazywać się razem. Ich pierwsze wspólne zdjęcie wywołało lawinę komentarzy i  zdradzało, że między dwojgiem zakochanych układa się wspaniale. Ale czy tak wspaniale, by decydować się na ślub? Wygląda na to, że tak, ponieważ ostatnia relacja Kingi na Instagramie nie pozostawia żadnych złudzeń. 

Para postanowiła wybrać się na event, z którego Kinga opublikowała kilka relacji. Na jednej z nich pojawiło się zdjęcie dłoni zakochanych, założonych jedna na drugą. Wielki pierścionek widniejący na palcu uczestniczki, mówi sam za siebie! Brylant jest bardzo widoczny, przypomina klasyczny zaręczynowy pierścionek i na dodatek znajduje się na palcu serdecznym! Para jeszcze oficjalnie nie pochwaliła się tak ważną dla swojego związku, decyzją. Gdyby jednak okazało się, że piękny brylant to znak wspólnych planów na przyszłość, fani wcale nie będą aż tak zaskoczeni. Relacja Roberta i Kingi zawsze była nieprzewidywalna i pełna emocji!

Zobacz także: "40 kontra 20" Bartek o związku z Patrycją: "mieliśmy więcej luzu niż Robert i Kinga"

Zdjęcie, jakie opublikowała Kinga, nie pozostawia złudzeń. Choć pierścionek nie musi być przecież zaręczynowy, to zdecydowanie na taki wygląda! Obok pięknego brylantu brakuje innej biżuterii, jakby Kinga chciała podkreślić znaczenie zaręczynowego kryształu. 

Kinga i Robert z
kinga_40kontra20/Instagram

Robert i Kinga chętnie dzielą się wspólnymi zdjęciami. Para lubi podkreślać to, co ich łączy, choć to zdecydowanie Kinga więcej pokazuje fanom ze swojej codzienności z nowym ukochanym. Wygląda więc na to, że między zakochanymi układa się wspaniale, spędzają ze sobą mnóstwo czasu i wyglądają na bardzo szczęśliwych! 

Kinga Zapada i Robert Kochanek z 40 kontra 20 po programie
Instagram @robertkochanek.official

Kinga była zdecydowaną faworytką widzów. Choć większość mieszkanek willi próbowała przedstawić dziewczynę w złym świetle, fani wiedzieli swoje. Gdy okazało się, że Robert wybrał Kingę, z którą przecież różnie się mu układało, w sieci pojawiło się mnóstwo gratulacji. Myślicie, że skoro zakochani mają za sobą tyle przeciwności, które pokonali, to ich związek przetrwa?

Kinga i Robert wygrali 40 kontra 20
Mat. prasowe

Robert szczerze o związku z Kingą z 40 kontra 20
Instagram @robertkochanek.official
TV-Show
"40 kontra 20": Robert szczerze o relacjach z Kingą: "Sinusoida góra, dół..."
Fani "40 kontra 20" nie wierzą w tę relację. Pytają Roberta: "Ile jeszcze będziesz udawał?!". Programowy Senior zdecydował się na zaskakujące wyznanie na temat Kingi.

Kinga Zapadka i Robert Kochanek to jedna z par, która wygrała pierwszą edycję "40 kontra 20". O ile Robert nie do końca wierzył w szczerość uczuć pięknej blondynki, ona do samego końca walczyła o swoje uczucia. I udało się. Z programu wyszli trzymając się za ręce, a swój związek ukrywali przed światem ostatecznie przez całe dwa miesiące. Teraz już swobodnie dzielą się romantycznymi zdjęciami i swoją miłością. Nie wszyscy jednak wierzą, w szczerość tego związku:  Ile jeszcze będziesz udawał - zaatakowała Roberta jedna z internautek.  Programowy Senior zdecydował się na szczere wyznanie dotyczące jego relacji z Kingą. Czy gwiazda "40 kontra 20" będzie zadowolona ze wszystkich słów, które wypowiedział jej ukochany?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Robert na romantycznym zdjęciu z Kingą. Fani: "Skąd bierzesz te złote myśli" "40 kontra 20": Robert Kochanek udaje związek z Kingą Zapadką? Podczas trwania programu mało kto wierzył, że to właśnie Kinga i Robert wyjdą z " 40 kontra 20 " jako para. Uczestnik zwrócił uwagę na piękną blondynkę, już niemalże od pierwszego odcinka. Jednak nie do końca był przekonany, co do szczerości jej uczuć. Pomiędzy Kingą a Robertem czasami dochodziło do niepotrzebnych spięć i awantur . Gdy atmosfera stawała się zbyt napięta programowy Senior zdecydował się wymeldować blondynkę z willi . Kinga jednak była wierna temu co, czuje i ani przez chwilę nie pomyślała, że mogłaby coś stworzyć z kimś innym niż Robert. Jemu również zaczynało brakować jej w willi. Jak sam przyznał, wiele jej cech mu nie pasowało, jednak coś mocno go do niej ciągnęło. Mimo tego przekonania Senior zdecydował się wyrzucić Kingę z programu tuż przed finałem  i gdyby nie reakcja Agaty, nie wiadomo jak dalej...

Kinga i Robert z 40 kontra 20 nie rozstali się
Instagram @kinga_40kontra20, VIPHOTO/East News
TV-Show
"40 kontra 20": Robert oświadczył się Kindze?! Jest komentarz i zdjęcie pierścionka! 
Kinga odpowiedziała na pytania fanów "40 kontra 20" i pochwaliła się swoim szczęściem! Czy została narzeczoną Roberta Kochanka?

Kinga i Robert z "40 kontra 20" zaręczyli się? Jest szczery komentarz partnerki Seniora z randkowego hitu Telewizyjnej Siódemki! Piękna blondynka, podczas relacji na InstaStories, odpowiedziała na pytania internautów, którzy chcieli dowiedzieć się m.in. jak długo jest już w związku z Robertem i czy przypadkiem, ukochany nie poprosił ją o rękę. Kinga pokazała pierścionek! Kinga i Robert z "40 kontra 20" są zaręczeni? Emocje wokół Kingi i Roberta z "40 kontra 20" nie opadają. W programie Kinga walczyła o względy Seniora, który był nią wyraźnie nią oczarowany, ale nie do końca wierzył w jej szczerość. Fani randkowego show z pewnością pamiętają, że tuż przed wielkim finałem Robert postanowił wyrzucić Kingę, ale ostatecznie, inna uczestniczka oddała jej swoje miejsce w "40 kontra 20". To właśnie wtedy Senior zrozumiał, że uczucia Kingi były prawdziwe i ostatecznie zdecydował się stworzyć z nią związek.  Po emisji finałowego odcinka "40 kontra 20" Kinga i Robert potwierdzili, że ich relacja przetrwała próbę czasu. Zobacz także:   "40 kontra 20": Czy Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak są jeszcze razem? Teraz Kinga, podczas relacji na InstaStories zdradziła, że jest już z Robertem od pięciu miesięcy. I chociaż ostatnio partnerka tancerza publikowała niepokojące wpisy, które mogły wskazywać na kryzys w ich związku, to dziś wiemy już, że relacja King i Roberta przetrwała trudne chwile. Co więcej, fani dopytują, czy zakochani przypadkiem się nie zaręczyli! Noo powiedz czy były zaręczyny - prosili internauci. - Nie dacie mi spokoju więc powiem Tak Tak to pieścionek od Roberta, więcej nie powiem- odpowiedziała Kinga. Jak widać, Kinga nie odpowiedziała jednoznacznie, że jest zaręczona, ale z...

Robert z "40 kontra 20" wyrzucił Kingę z Willi
KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"
TV-Show
"40 kontra 20": Robert odpiera zarzuty widzów: "Nie gnębiłem Kingi". Fani wściekli
Robert Kochanek z "40 kontra 20" podczas relacji na InstaStories odpowiedział na pytania fanów i odniósł się do tego, co działo się na planie randkowego show. Jak tłumaczy swoje zachowanie wobec Kingi?

Część fanów ma żal do Roberta Kochanka? Przystojny Senior z "40 kontra 20" zmierzył się z serią pytań dotyczących jego zachowania w programie. Robert próbował odpowiedzieć nawet na najbardziej krytyczne pytania i uwagi, które często dotyczyły jego burzliwej relacji z Kingą. Jeden z internautów zastanawiał się nawet,  czy Robert gnębił blond piękność! Senior z "40 kontra 20" zareagował! Robert Kochanek odpowiada na zarzuty widzów "40 kontra 20" W pierwszej edycji nowego programu "40 kontra 20" nie brakuje wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Między paniami trwa zacięta rywalizacja do względy Roberta i Bartka. Od samego początku o Seniora walczyła m.in. Kinga, jednak ostatnio blondynka została odtrącona, a nawet wyrzucona z willi . Dziś Kinga, którą przygarnął do siebie Bartek, z daleka obserwuje, jak Robert poznaje inne uczestniczki "40 kontra 20". Kinga od samego początku nie ukrywała, że jest wściekła na Seniora za to, że nie wybrał jej, by z nim zamieszkała. W ostatnim czasie widzowie byli więc świadkami kilku bardzo nieprzyjemnych i ostrych rozmów między nimi.  Teraz Robert Kochanek postanowił odpowiedzieć na pytania internautów, ale chyba nie spodziewał się tak mocnych opinii i pytań dotyczących swojego zachowania w "40 kontra 20"! Robert Kochanek podczas "Q&A" zmierzył się z serią pytań dotyczących wydarzeń z "40 kontra 20". Nie zabrakło oczywiście pytań o relację Seniora z Kingą. Ktoś napisał wprost, że Robert powinien przyznać się, że popełnił błąd rezygnując z bliskiej relacji z Kingą i odtrącając ją w programie. Każdy z nas postrzega inaczej, to co dzieje się w programie. Ile ludzi, tyle charakterów. Zobaczymy, co będzie dalej....

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner