"40 kontra 20": Kinga ostro kłóci się z Martą: "zawiodłam się na tobie!". Polały się łzy
SCREEN TVN 7/PLAYER SONDA
TV-Show

"40 kontra 20": Kinga ostro kłóci się z Martą: "zawiodłam się na tobie!". Polały się łzy

W "40 kontra 20" emocje sięgają zenitu. Po spięciu z Lindą, Kinga poczuła zagrożenie ze strony Marty. Padły naprawdę mocne słowa. Przesadziła?

W "40 kontra 20" pojawia się coraz więcej emocji i to nie do końca pozytywnych. Między paniami, rywalizującymi o uczucia Seniora i Juniora zaczyna być naprawdę gorąco. O ile panie wybrane przez Bartka starają się żyć w symbiozie, o tyle w willi atmosfera jest naprawdę gęsta. Kinga, ulubienica Seniora, ewidentnie nie daje za wygraną i nie dopuszcza do Roberta innych pań. Najpierw miała spięcie z Lindą, teraz przyszedł czas na Martę. Tak ostrej wymiany zdań nikt się nie spodziewał!

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

"40 kontra 20": Kinga kłóci się z Martą o Roberta

Akcja w "40 kontra 20" coraz bardziej się rozkręca, a zacięta rywalizacja pomiędzy paniami przybiera na sile. Po ostatniej "ceremonii chaosu" i wyrzuceniu wszystkich swoich żali, wydawać by się mogło, że emocje nieco nieco opadną. Nic bardziej mylnego. W najnowszym odcinku Senior - Robert Kochanek i jego młodszy kolega Junior - Bartosz Andrzejczak po raz kolejny byli zmuszeni do nominowania uczestniczek, które niebawem opuszczą luksusową grecką rezydencję. 

W grupie dziewczyn wybranych przez Bartka i zaproszonych do glampingu znalazły się Julia, Marianna, Kamila, Iza i Ania. Zaś Robert wybrał Patrycję, Kingę, Lindę, Beatę oraz Asię. Tym samym zagrożone zostały aż dwie "dwudziestki - piękna, nieco wycofana Paulina i energiczna Marta, a także dwie czterdziestki, opanowana Magda i przebojowa Marlena. Trzeba przyznać, że o ile Paula i Marta wydawały się być zaskoczone takim obrotem spraw, o tyle zagrożone "czterdziestki" przyjęły decyzję panów z ogromnym spokojem. Przypominamy, że niedawno pomiędzy Marleną a Magdą doszło do ostrej kłótni, a panie wzajemnie zarzucały sobie kłamstwo.

W ostatnim czasie napięta sytuacja była też pomiędzy Kingą, a Lindą, które postanowiły zaciekle zawalczyć o Roberta. I gdy Kinga i Linda oraz Marlena i Magda jawnie okazywały swoje zainteresowanie Seniorem, jedna z uczestniczek obrała zgoła inną strategię. Marta całowała Roberta i spędziła noc z Bartkiem, przez co poważnie podpadła zarówno Juniorowi, jak i Seniorowi. Teraz o całej akcji dowiedziały się również mieszkanki glampingu oraz willi. Kinga nie wytrzymała!

- Ja nie wiem skąd ten konflikt się wziął pomiędzy tobą i mną - zaczęła Marta. Ja widzę, że po was, że są jakieś emocje. Ja też nie chcę słuchaj, że chcę go mieć - dodała.

- Kotuś, ale to nie o to chodzi. chodzi mi o taką kwestię, że mówisz "słuchaj Kinga, podoba mi się Robert i chcę go bliżej poznać" i tyle, dziękuję. A nie udawanie, że nic nie jest, jak widać, że jest - przyznała Kinga. Zawiodłam się Martusia na tobie. Boli mnie serce, bo ja też jestem taka, że mega się otwieram przed ludźmi i tak dalej, ale dla mnie każda relacja, czy to koleżeństwo, przyjaźń, partnerstwo [...] to powinna się opierać na zaufaniu. Nie musimy być najlepszymi przyjaciółkami. To zaufanie, jakie u mnie miałaś, to straciłaś w moich oczach i nie potrafię tego tak zmienić po jednej rozmowie - dodała

SCREEN TVN 7/PLAYER SONDA

- Mi się wydaje, że mi cały czas szanse maleją przez nią - mówiła przed kamerami Magda. 

- Wydawało mi się, że jest moją koleżanką, ale jak to Marta mi nawet poradziła, że "jeśli czegoś chcesz, to to po prostu bierz" no i widzę, że stosuje tą zasadę nie patrząc na nasze koleżeństwo - podsumowała Kinga. Jestem rozczarowana Martą po prostu. 

Lojalność czy rodzące się uczucie? Czy Marta zaryzykuje konflikt z Kingą i spróbuje jeszcze raz zawalczyć o Roberta, a może skłoni się ku Bartkowi? Trzeba przyznać, że jej sytuacja obecnie jest naprawdę niezbyt ciekawa, ponieważ właśnie została nominowana do opuszczenia programu.

Zobacz także: "40 kontra 20": Operacje biustów i pośladków to nie wszystko?! Julia i Kinga zdradziły tajemnice 

Po najnowszej ceremonii eliminacji, w greckiej rezydencji bohaterów "40 kontra 20" emocje sięgają zenitu. Marta weszła na wojenną ścieżkę w Kingą, która doskonale wie, jak bronić swego. Wcześniej Kinga miała na pieńku z piękną Lindą, która również jest zainteresowana Robertem.

SCREEN TVN 7/PLAYER SONDA

Podczas najnowszego odcinka, panowie nominowali dwie zagrożone "dwudziestki. Czy wycofana Paula zawalczy o pozostanie w programie? Czy Senior i Junior dadzą jeszcze szansę Marcie, która postanowiła w tym samym czasie zawalczyć o względy obu panów?

Mat. prasowe

Po ostrej kłótni o Roberta zagrożone do odejścia z programu są także dwie "czterdziestki - Marlena i Magda. Czy Magda, już po kolejnej nominacji podda się walkowerem, czy postara się o względy Roberta? Energiczna Marlena, pomimo iż na ceremonii eliminacji sugerowała, żeby Robert wybrał Magdę, postanowiła wziąć sprawę w swoje ręce. Marlena wyznała Robertowi miłość. Czy to pomoże jej uchronić się przed odejściem z show? Cóż, pozostaje nam czekać na kolejny odcinek "40 kontra 20".

Mat. prasowe

W "40 kontra 20" emocje sięgają zenitu. Pierwszy raz w programie padło słowo "kocham". Fani w szoku!
SCREEN TVN 7/PLAYER SONDA
TV-Show
"40 kontra 20": jedna z uczestniczek wyznała Robertowi miłość. Jego reakcja bezbłędna
W "40 kontra 20" emocje sięgają zenitu. Pierwszy raz w programie padło słowo "kocham". Fani w szoku!

W "40 kontra 20" atmosfera coraz bardziej się zagęszcza. Byliśmy świadkami pierwszych spięć, namiętnych pocałunków, a nawet awantur, podczas których polały się łzy. Czy spięcie pomiędzy Magdą i Marleną sprawi, że panowie wyrzucą je z programu? Czy Robert i Bartek dadzą szansę nowej uczestniczce, a niezdecydowana Marta odpadnie show? Takiej ceremonii eliminacji nikt się nie spodziewał. By tego było mało, pierwszy raz w programie padło wyznanie miłości. Jak zareagował na to główny zainteresowany? "40 kontra 20": ulubienica widzów wyznaje miłość Robertowi Bohaterki  "40 kontra 20" z dnia na dzień czują na plecach oddech swoich rywalek. W ostatnich odcinkach byliśmy świadkami poważnej awantury pomiędzy Marleną i Magdą , które wzajemnie rzucały sobie kłamstwo, a także zmyślnej  rywalizacji Kingi i Lidy o względy Roberta . I gdy zarówno Marlena i Magda, jak i Linda i Kinga jawnie okazywały swoje zainteresowanie Seniorem, jedna z uczestniczek postanowiła zagrać i jednocześnie zawalczyć o obu panów. Marta całowała Roberta i spędziła noc z Bartkiem , co w konsekwencji doprowadziło do poważnych rozmów zarówno w królem glampingu, jak i władcą willi. Czy zmyślna strategia się na niej odbiła?  Przypominamy, że ostatnio Bartek zaprosił do glampigu "czterdziestkę" Izę oraz same "dwudziestki", z kolei Robert ugościł w willi tylko jedną "dwudziestkę" Kingę oraz pozostałe "czterdziestki", nic więc dziwnego, że najnowsza ceremonia eliminacyjna zaskoczyła nie tylko widzów, ale też same panie. W grupie wybranej przez Bartka znalazły się Julia, Marianna, Kamila, Iza i Ania. Zaś Robert wybrał Patrycję, Kingę, Lindę, Beatę oraz Asię. Tym samym zagrożone zostały aż dwie "dwudziestki -...

Marlena Kosiec w "40 kontra 20"
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Marlena nie zawsze była blondynką! Na zdjęciach sprzed lat jest nie do poznania
Marlena jest jedną z pięknych "czterdziestek" w programie "40 kontra 20". Jak się okazuje na jej głowie nie zawsze gościł złocisty blond. Zobaczcie jej stare zdjęcie!

Marlena Kosiec jest jedną z ulubienic widzów "40 kontra 20". Sympatycy nowego kontrowersyjnego formatu TVN 7 już od pierwszego odcinka pokochali pewność siebie, odwagę, empatię charyzmatycznej "czterdziestki", która wraz grupą kilkunastu pań w różnym wieku walczy o względy dwóch przystojniaków. Również aparycja kobiety przykuwa uwagę. Drobna, szczupła blondynka o wielkich oczach, przypominająca nieco Dolly Parton z czasów jej świetności, uznawana jest za jedną z najatrakcyjniejszych uczestniczek. Jak się jednak okazuje, Marlena nie zawsze tak wyglądała. Zobaczcie jej fotografię sprzed lat. Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba! Jak wyglądała kiedyś Marlena z "40 kontra 20"? W "40 kontra 20" robi się coraz goręcej. Choć na początku wszystkie panie były do siebie pozytywnie nastawione, to z odcinka na odcinek w luksusowej greckiej rezydencji atmosfera coraz bardziej się zagęszcza, a między pięknościami dochodzi do coraz ostrzejszych spięć. Powód? Kilkanaście piękności w różnym wieku zamkniętych w imponującej willi rywalizuje o względy dwóch przystojniaków: Seniora - Roberta Kochanka oraz jego młodszego kolegę Juniora - Bartosza Andrzejaka . Ogromne emocje wśród widzów nowego randkowego hitu TVN 7 wzbudziło nie tylko spięcie pomiędzy Lindą i Kingą , wyraźnie napięta sytuacja między Julią i Kamilą, czy walka o Roberta Kingi i Marty , ale też ostra awantura Magdy i Marleny , które pokłóciły się o Roberta. Starcie tych ostatnich poważnie odbiło się na pozostałych uczestniczkach, które nie mogły uwierzyć, że dwie najspokojniejsze mieszkanki willi mogły posunąć się do czegoś takiego. I gdy nadszedł czas eliminacji, Magda nagle stała się wycofana,  z kolei cicha Marlena postanowiła zawalczyć o...

"40 kontra 20": jedna uczestniczka ma dość "wycofuję się". Z show odpadły aż dwie dziewczyny
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": jedna uczestniczka ma dość "wycofuję się". Z show odpadły aż dwie dziewczyny
W "40 kontra 20" atmosfera coraz bardziej się zagęszcza. Po Ceremonii Chaosu z show odpadły aż dwie panie. By tego było mało, do gry dołączyła nowa piękność. Kogo będzie podrywać?

Dwóch atrakcyjnych mężczyzn, czternaście pięknych, pewnych siebie, charyzmatycznych kobiet, piękna willa i namiętność wisząca w powietrzu. W "40 kontra 20" emocje powoli sięgają zenitu. Po Ceremonii Chaosu, podczas której uczestniczki anonimowo ogłaszały największe wady swoich konkurentek, przyszedł czas na pierwszą eliminację. Senior - Robert Kochanek  jego młodszy kolega Junior - Bartosz Andrzejczak  wybrali uczestniczki, które najbardziej przypadły im do gustu, nominując przy tym aż cztery zagrożone panie. Ku zaskoczeniu wszystkich, oberwało się ulubionej przez widzów Magdzie, która zalana łzami wyznała, że zamierza się wycofać. Czy zrobiła tak, jak zapowiadała? Kto odpadł z dalszej gry o miłość? Poznajcie szczegóły. Zobacz także:  "40 kontra 20": Julia Kupiec zszokowała wyznaniem: "Mam dwoje dzieci"  "40 kontra 20": z programu odpadły pierwsze uczestniczki W wyniku pierwszego przegrupowania w drużynie "Juniora" została tylko jedna "czterdziestka". Bartek do swojego Glampingu zaprosił Izę oraz same "dwudziestki": Martę, Patrycję, Julię, oraz Paulę. "Senior" z kolei w willi zatrzymał Kingę z "dwudziestek" a także Beatę, Annę, Marlenę i Joannę z "czterdziestek". Tym samym zagrożone zostały aż cztery panie. Oliwia i Kamila z "dwudziestek" oraz Magda i Gosia z "czterdziestek". Oliwia najmłodsza uczestniczka wprost przyznała Robertowi, że pomiędzy nią a nim jest krępująca różnica wieku, a kolei Magda nie kryła swojego rozczarowania i zalewając się łzami odbyła z "Seniorem" poważną rozmowę . Również Kamila nie kryła targających nią emocji.  - Mieliśmy ciężką decyzję. Próbowałem lecieć, kto mnie tą sympatią...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik