Nowa bohaterka w M jak miłość w wątku Roznerskiego Maria Pawłowska w M jak miłość Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska w M jak miłość Tomasz Ciachorowski, Izabela Śledź, Mikołaj Roznerski Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska
Nowa bohaterka w M jak miłość w wątku Roznerskiego
1/5
Nowa bohaterka w M jak miłość w wątku Roznerskiego

Czy Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) w serialu "M jak miłość" będzie mieć kolejną dziewczynę?! Zdjęcie Mikołaja Roznerskiego z planu ze śliczna szatynką na to wskazuje.  Co na to Iza (Adriana Kalska), która jest z Marcinem w ciąży? I opiekunka jego syna Paulina (Jula)?

 

Co wydarzy się w serialu "M jak miłość" po wakacjach 2017?

 

Mikołaj Roznerski na swoim Facebooku pokazał nową koleżankę z planu "M jak miłość". To Maria Pawłowska, z którą aktor pracował już na planie filmu "Karuzela". Kogo zagra Pawłowska w MjM?

Zobacz: Zostańmy przyjaciółmi... czy to możliwe po zerwaniu?

Ania Żakowska, którą przypadkowo spotka na swej drodze Marcin Chodakowski. Od października na ekranie - powiedziała nam Karolina Baranowska z PR produkcji serialu. 

Zobacz: Niepokój Marka o Ewę, Marcin i Paulina o krok od romansu... Co dalej w "M jak miłość" po wakacjach?

Na razie na planie "M jak miłość" trwa przerwa w zdjęciach. Aktorzy pokazali kilka fotek z ostatnich ujęć przed wakacyjną przerwą. Zobacz je w naszej galerii!

Zobacz także: Pamiętacie wątek na Deszczowej w "M jak miłość"? Wolicie obecne losy bohaterów czy sprzed 10 lat? POJEDYNEK

2/5
Maria Pawłowska w M jak miłość

Marię Pawłowską zobaczymy w "M jak miłość" dopiero w październiku.

3/5
Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska w M jak miłość

Fani serialu czekają na to, aby Marcin pogodził się z Izą, która jest z nim w ciąży. Ale wiele nieporozumień sprawia, że para nie może być razem...

Jak ja lubię z nią grać...zdolna, energiczna i piękna - Adriana Kalska ...z pozdrowieniami z Planu :) i miłych wakacji Wam - napisał o swojej koleżance z planu Roznerski.

4/5
Tomasz Ciachorowski, Izabela Śledź, Mikołaj Roznerski

Były narzeczony Izy - Artur (Tomasz Ciachorowski) - robi wszystko by Marcin nie dowiedział się o dziecku. 

5/5
Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są przyjaciółmi i lubią grać ze sobą wątek w "M jak miłość", ale czy scenarzyści jednak ich rozdzielą?