Jak dbasz o swoją skórę latem? Upały nie sprzyjają ciężkim makijażom czy wieloetapowej pielęgnacji... Tymczasem wysoka temperatura i ekspozycja słoneczna sprawiają, że cera szybciej się wysusza i jest bardziej narażona na podrażnienia! Lekki, wakacyjny make up nie potrafi tego ukryć.

Jak rozwiązać wszystkie problemy letniej pielęgnacji? Nasza redaktorka wyruszyła na poszukiwania kosmetyków godnych czerwonego dywanu. Monika Maszkiewicz wypróbowała głęboko nawadniającą serię Neutrogena® Hydro Boost® o lekkiej żelowej formule, która doskonale sprawdza się pod makijaż, nawet w rekordowe upały.

Neutrogena® Hydro Boost® - działanie

Najważniejszym zadaniem dobrej pielęgnacji jest zatrzymanie nawodnienia w naskórku. Dlaczego? Bo odwodniona skóra staje się szorstka i poszarzała, a zmarszczki mimiczne pojawiają się na niej jako przedwczesne trwałe linie!

Żeby zapewnić skórze maksymalne nawilżenie Neutrogena® Hydro Boost® działa dwutorowo. Po pierwsze dostarcza skórze porządnej dawki kwasu hialuronowego dzięki technologii Hyaluronic Gel Matrix. Ta „magiczna” substancja potrafi związać tysiąckrotnie więcej wody niż sama waży i zatrzymuje ją tam, gdzie jest najbardziej potrzebna – w komórkach zdrowej i promiennej cery.

Drugą tajemną bronią linii Hydro Boost® jest trehaloza. Ten dwucukier również bardzo silnie wiąże wodę. Pomaga pustynnym roślinom przetrwać w środowisku niemal zupełnie pozbawionym wilgoci, a w kropelkach do oczu – błyskawicznie przywraca nawilżenie gałce ocznej. Przekonaj się, co ta mało znana substancja potrafi zrobić dla twojej skóry...

Neutrogena® Hydro Boost® - linia kosmetyków

Wszystko zaczęło się od nawadniającego żelu do twarzy, ale dziś Neutrogena® Hydro Boost® to bardzo rozbudowana linia kosmetyczna. Znajdziesz w niej także serum i krem pod oczy, a nawet kosmetyki do ciała – balsam i krem do rąk. Wszystkie w intensywnym odcieniu błękitu, żeby łatwo było je znaleźć na drogeryjnych półkach!

W skład linii wchodzą m.in.:

  • NEUTROGENA® Hydro Boost® Nawadniający żel do cery normalnej i mieszanej
  • NEUTROGENA® Hydro Boost® Nawadniający żel-krem
  • NEUTROGENA® Hydro Boost® Nawadniający krem-maska na noc
  • NEUTROGENA® Hydro Boost® Nawadniający żel do mycia twarzy
  • NEUTROGENA® Hydro Boost® Nawadniające serum do twarzy
  • NEUTROGENA® Hydro Boost® Żel-krem pod oczy przeciw oznakom zmęczenia
  • NEUTROGENA® Hydro Boost® Żelowy balsam do ciała
  • NEUTROGENA® Hydro Boost® Żelowy krem do rąk

Wypróbowałaś już je wszystkie?

Materiał powstał z udziałem marki Neutrogena®.