Jak mieszkają polscy siatkarze? Ogromne wille, a może skromne, zaciszne mieszkania? ZDJĘCIA

Tłumy ludzi na lotnisku powitały siatkarzy! Kubiak: Mamy nadzieje, że spotkamy się tutaj za 2 lata

Zobaczcie zdjęcia!

Magdalena Fularczyk-Kozłowska Rio 2016
East News
Newsy
Na żywo! Mamy medale! ZŁOTY I BRĄZOWY! Siatkarze wygrali Argentyną, a szczypiorniści z Egiptem. Dobry dzień!
Jak radzą sobie Polacy?

23:06 - Radwańska i Kubot zagrają na korcie bez kamer, więc chyba będziemy kończyć na dzisiaj. Medali dziś już nigdzie nie wyciśniemy, więc warto się wyspać. Od jutra na igrzyska wjeżdża Królowa Sportu - lekkoatletyka.   23:03 - Trudno powiedzieć, dlaczego Zięba i Mateusiak nie chcieli wygrać z Duńczykami, ale tak to wyglądało. Przegraliśmy wygrany drugi set i cały mecz. Jeszcze nie odpadamy, bo w grupie są cztery deble, ale trzeba będzie wygrać z groźnymi Chińczykami co może być ciężkie.   22:50 - Badmintoniści walczą. W drugim secie lotka za lotkę i na razie remis 12:12. A za chwilę na kort wyjdą w końcu Radwańska i Kubot . Czy Agnieszka w końcu coś wygra na igrzyskach?   22:33 - Badmintoniści przegrali pierwszego seta. Dziwne, przecież udany dzień potrwa jeszcze 90 minut...   22:28 - A tak wygląda złoty medal Fularczyk-Kozłowskiej i Madaj.   22:26 - I to by było tyle polskiej drużyny męskiej w sprincie drużynowym. Przegrywamy z Francuzami i zajmiemy jedno z następujących miejsc: 5, 6, 7, 8.   22:22 - Pisaliśmy wcześniej, że Polki awansowały do pierwszej rundy i rzeczywiście tak jest. Ale awansowały dopiero teraz, a nie wtedy. Ups :)   22:11 - Rozpoczął się mecz badmintonowego debla Nadieżda Kostiuczyk-Zięba i Robert Mateusiak kontra para duńska. Duńczycy w badmintonie to nie jest dobry przeciwnik.   21:52 - Trochę odpuściliśmy kolarstwo torowe, w którym też jest nieźle. Polacy i Polki awansowali do pierwszej rundy swoich konkurencji i będą się za chwilę ścigać drużynowo ze swoimi przeciwnikami.   No bo wiadomo, że nie ze sobą.   21:43 - W ostatnim wyścigu klasy RS:X Piotr Myszka umocnił się na trzecim miejscu i jest coraz bliżej medalu. Do końca jeszcze cztery wyścigi, w tym ten ostatni podwójnie punktowany. Cokolwiek to znaczy :)   21:39 -...

East News
Styl życia
Mamy to! Polscy siatkarze MISTRZAMI ŚWIATA! Cudowny wieczór pełen emocji! DZIĘKUJEMY
CUDOWNIE!

To był wspaniały wieczór pełen emocji! Polscy siatkarze w imponującym stylu wywalczyli tytuł mistrzów świata. Od pierwszej minuty dawali z siebie wszystko. Bartosz Kurek był nie do zatrzymania! Brazylijczycy nie byli w stanie zapanować nad piłką, gdy ten przystępował do ataku. W pierwszym secie Polska i Brazylia szła łeb w łeb. Ostatecznie jednak biało-czerwoni zwyciężyli wynikiem 28:26.   Drugi set zdecydowanie należał do naszej drużyny. Bartosz Kurek przechodził samego siebie!   - To jest szczyt jego formy! Za swoich najlepszych czasów nie był tak skuteczny! - zachwycali się komentatorzy.    Brazylijczycy nawet na moment nie zdobyli przewagi. Polacy robili z nimi, co chcieli. Drugi set zakończył się wynikiem 25:20. Polacy z wielką nadzieję przystąpili do kolejnej rozgrywki.   Zobacz także: Jak wyglądają ukochane polskich siatkarzy? Nasi sportowcy to prawdziwi szczęściarze! ZDJĘCIA   Trzeci set rozpoczął się znowu na korzyść naszej drużyny. Od początku prowadziliśmy sporą liczbą punktów. Trener polskich siatkarzy powtarzał im w czasie gry, że zawsze gra się do końca. Nie pozwalał osiąść im na laurach i ponieść się emocjom. W czasie krótkiej przerwy motywował ich do walki. Chłopaki wzięli sobie do serca jego rady i w pięknym stylu zwyciężyli również trzeci set. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:0! Brazylijczycy byli bezradni wobec niesamowitej mocy Polaków!   - Jakby Brazylijczyków nie było na boisku - wykrzykiwał komentator.    To było cudowne widowisko. Nasza drużyna zdobyła mistrzostwo świata. DZIĘKUJEMY!   POLECAMY: To jakiś żart?! Tyle Polacy zarobią, jeśli wygrają Mistrzostwa Świata   Nasza drużyna była nie do zatrzymania   Cudowny wieczór!