Instagram
Przyćmią Anię Lewandowską?
1/7
Instagram

 

Nie tylko nasi piłkarze mają szczęście do kobiet. Siatkarze, którzy już 30 września walczyli o tytuł mistrzów świata, również mogą się pochwalić niezwykłymi ukochanymi. Ich żony i narzeczone mogą stawać w szranki z takimi WAGs, jak choćby Marina czy też Anna Lewandowska. Czym zajmują się kobiety polskich siatkarzy? Niektóre z nich marzą o karierze lekarskiej, inne z kolei realizują się jako makijażystki. Jedno jest pewne: siatkarze zawsze mogą liczyć na ich wsparcie. Ich ukochane były z nimi w Turynie i mocno trzymały za nich kciuki - zresztą tak, jak cała Polska! Jesteście ciekawi, jak wyglądają siatkarskie WAGs? Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Już dziś Polacy powalczą o mistrzostwo świata! Mecz Polska-Brazylia RELACJA

2/7
East News

 

Kinga Wojtaszek to żona Damiana Wojtaszka. Para wychowuje wspólnie syna. Kinga Wojtaszek jest teraz w Turynie, gdzie jej mąż wraz ze swoimi kolegami z boiska powalczy o mistrzostwo świata w siatkówce! Taki doping musi przynieść sukces!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

Post udostępniony przez Damian Wojtaszek (@damian_wojtaszek)

 

3/7
East News

 

Bartosz Kurek, bohater półfinałowego meczu Polska-USA, związał się ze swoją koleżanką po fachu. 25-letnia Anna Grejman również jest siatkarką. Nie od dzisiaj wiadomo, że wspólna pasja zbliża do siebie ludzi :)

4/7
East News

 

Aleksandra to dziewczyna Bartosza Kwolka. Ta urocza blondynka zawsze wspiera sportowca podczas rozgrywek. 

5/7
East News

 

Monika Drzyzga to żona Fabiana Drzyzgi. Para pobrała się dwa lata temu. Niebawem na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko. Prywatnie Monika Drzyzga jest bardzo uzdolnioną makijażystką. 

6/7
East News

 

Agnieszka Zatorska to żona Pawła Zatorskiego. Para pobrała się w 2016 roku. Rok później na świecie pojawił się ich synek. Agnieszka studiuje obecnie medycynę. Marzy o tym, aby być pediatrą i pomagać maluszkom takim jak jej synek. 

7/7
East News

 

Aleksandra Nowakowska jest żoną Piotra Nowakowskiego. Zakochani wzięli ślub w 2015 roku. Aleksandra i Piotr doczekali się również dziecka, które przyszło na świat w 2017 roku. 

Więcej na temat WAGs