Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
zamyślona dziewczyna
Pixabay/cherylholt/CC0 1.0 https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/
Styl życia

Oznaki zdrady

Jak rozpoznać zdradę? To pytanie zadaje niejedna z nas, bo zdrada jest jednym z najczęstszych powodów rozstania. Najczęściej dopuszczają się jej mężczyźni, którzy szukają u innych kobiet potwierdzenia swojej męskości

Jak rozpoznać zdradę? To pytanie zadaje niejedna z nas, bo zdrada jest jednym z najczęstszych powodów rozstania. Najczęściej dopuszczają się jej mężczyźni, którzy szukają u innych kobiet potwierdzenia swojej męskości.

Sygnały nielojalności

  •  Zmiana wyglądu – zauważyłaś, że twój mężczyzna zaczął o siebie dbać bardziej, niż do tej pory? Perfumy, nowa fryzura, wyjście na siłownię, to podstawowe oznaki zdrady.
  • Częste rozmowy przez telefon – jeśli zbyt dużo czasu spędza na korzystaniu telefonu, a po zakończonej rozmowie upiera się, że to pomyłka, możesz mieć obawy co do jego wierności. Na dodatek zablokował dostęp do swojego telefonu i komputera.
  • Praca i wyjazdy – zdarza się, że zostaje dłużej w pracy? Wyjeżdża coraz częściej w delegacje, a ty nie widzisz śladów wyjazdu w jego stanie konta? Coś tu jest nie tak. Najlepsza w tym wypadku będzie szczera rozmowa.
  • Brak seksu – zaobserwowałaś, że jego zainteresowanie seksem zmniejszyło się? Kiedy wraca z pracy, odwraca się do ściany i idzie spać? Być może jego potrzeby zostały zaspokojone przez inną kobietę.
  • Zmiana zachowania – jego zainteresowanie tobą, dziećmi i domem zmniejszyło się. Nie próbuje nawiązać rozmowy i unika cię, albo bez powodu wywołuje kłótnie, śmieje się z twojego wyglądu, stroju i nie chce jeść twoich obiadów. Bardzo możliwe, że w ten sposób porównuje cię do kochanki.

Myślisz, że cię zdradza?

Rozpoznajesz zdradę po przeczytaniu powyższych sygnałów? Jeśli większość z nich sprawdza się, możesz mieć powody do niepokoju. Jako kobieta swojego partnera pierwsza zauważysz zmiany w jego zachowaniu. Przecież znasz go jak własną kieszeń, ale jeśli stwierdzisz, że mężczyzna nie jest ci wierny, porozmawiaj z nim i w żadnym wypadku nie ignoruj tego. 


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
flirt
Pixabay/907572/CC0 1.0 https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/
Styl życia
Niewierność mężczyzn - najczęstsze przyczyny
Dlaczego mężczyźni zdradzają? Większość z nas zadaje sobie to pytanie. Jak wiadomo, na zdradę nie ma usprawiedliwienia, bo nic tak nie boli jak niewierność partnera.

Dlaczego mężczyźni zdradzają? Większość z nas zadaje sobie to pytanie. Jak wiadomo, na zdradę nie ma usprawiedliwienia, bo nic tak nie boli jak niewierność partnera. Przyczyny zdrady Niedojrzałość emocjonalna – stałość w uczuciach i wierność, dla niektórych mężczyzn, jest trudna do zrozumienia, a trwały związek wymaga dojrzałości i zaangażowania. Skutek niedojrzałości często widać poprzez zdrady. Seksoholik – niektórzy mężczyźni uważają, że seks z inną kobietą nie ma wpływu na ich związek i rodzinę, oczywiście, jeśli o tym wyskoku nie dowie się ich partnerka. Czują z tego powodu wyrzuty sumienia i dosyć szybko zapominają o swoich przygodach. Dla seksoholika pożycie seksualne jest nałogiem, a to łączy się jednocześnie ze zdradą. Nuda i rutyna – w każdym związku, po upływie czasu wieje nudą.. Mężczyzna zauważa rutynę w związku i szuka wrażeń gdzie indziej, np. u innej kobiety. Niskie poczucie własnej wartości – jeśli mężczyzna czuje się niedoceniany, może on szukać uznania u innych osób. W tym wypadku, szybciej i łatwiej ulegnie innej kobiecie, ponieważ nowa miłość na pozór podniesie jego wartość. Zaspokajanie potrzeb i zachcianek – niektórzy mężczyźni zachowują się jak duże dzieci, są przekonani, że partnerka spełni wszystkie ich zachcianki. Jeśli tak się nie dzieje, szukają pocieszenia w ramionach innej . Brak namiętności – kiedy osobnik płci męskiej zauważy brak namiętności ze strony swojej żony czy partnerki, odbiera to jako odrzucenie i może zdradzić swoją kobietę. Jak zapobiec zdradzie? Czy są sposoby, aby zapobiec zdradzie? Oczywiście, że tak. Razem ze swoim partnerem, raz na jakiś czas zróbcie romantyczny wieczór tylko dla dwojga . Nie dopuszczaj do tego, aby w twoim związku powiewało nudą, a jeśli...

mężczyzna zdradza kobietę przez internet
©Piotr Marcinski/fotolia
Styl życia
Niewinny internetowy flirt czy już zdrada
Zdrada w sieci może mieć wiele twarzy. Czasami niewierności online towarzyszy cyberseks „tekstowy” lub z wykorzystaniem kamer, ale cyberromans może opierać się też na czatach czy pisaniu do siebie maili.

Zdrada w sieci może mieć wiele twarzy. Czasami niewierności online towarzyszy cyberseks „tekstowy” lub z wykorzystaniem kamer, ale cyberromans może opierać się też na czatach czy pisaniu do siebie maili.   Romans w sieci jest paradoksalnie bardziej niebezpieczny niż ten w realu. Dlaczego? Ponieważ obiektem uczuć czy pożądania nie jest prawdziwa osoba, a jedynie jej wyidealizowany obraz. To sprawia, że o wiele łatwiej jest wpaść w sidła takiej relacji. A że potrafią one trwać całkiem długo i dawać satysfakcję wiedzą choćby osoby, które znalazły miłość przez internet i przejściowo żyją w związku na odległość . Jednak na to można sobie pozwolić, będąc singlem i nie mając zobowiązań wynikających ze stacjonarnego związku, w którym się aktualnie jest. Co jest zdradą w sieci? Nie tak łatwo odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wszystko zależy od tego, jak bardzo jesteśmy zaangażowani w daną relację. Dla jednej osoby będzie to codzienny czat, dla innej wysyłanie emotikonek i buziaków, a jeszcze dla innej rozmowy na Skype lub cyberseks. Wyznacznik powinien być jeden – jeżeli robimy i piszemy coś, co zraniłoby naszego obecnego partnera , prawdopodobnie przekroczyliśmy już granicę zdrady w sieci. Jak rozpoznać zdradę w sieci? Pora dnia korzystania z internetu – a raczej pora nocy, ponieważ często romans online kwitnie właśnie późno w nocy albo bardzo wcześnie nad ranem. W związku z tym osoba zmienia też rytm swojego życia kładąc się później spać lub wstając wcześniej. Charakterystyczne jest też to, że są to stałe godziny. Poczucie, że brakuje tematów do rozmów – w miarę trwania romansu internetowego, tematy które porusza para zaczynają być coraz bardziej intymne. Rozmawiają więc o swoich problemach osobistych, dzielą się tajemnicami, flirtują i...

smutny mężczyzna w garniturze
Flickr/Chris Connelly/CC BY 2.0 https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/
Styl życia
Zdrada żony i co dalej?
Wybaczyć czy odejść? Zdrada żony jest bolesnym doświadczeniem, ale możesz sobie z nim poradzić. Nie wolno uciekać od problemu zdrady.

Wybaczyć czy odejść? Zdrada żony jest bolesnym doświadczeniem, ale możesz sobie z nim poradzić. Nie wolno uciekać od problemu zdrady. Zdrada w statystykach Statystyki mówią wyraźnie – mężczyźni zdradzą częściej (kobiety – wskaźnik procentowy waha się co roku pomiędzy 12-42%, a u mężczyzn 21-48%). Patrząc na górne granice zauważamy, że prawdopodobnie co drugi mężczyzna może zdradzać. Niestety mężowie są również bardziej podatni na flirtowanie w pracy i fantazje erotycznie o innych kobietach niż żona czy partnerka. Zdarzają się jednak sytuacje, że to kobieta wykona „skok w bok”. Jak żyć po zdradzie żony, kiedy w naszym społeczeństwie mąż stereotypowo określany jest jako głowa rodziny, ultramęski samiec alfa? Konsekwencje zdrady dla męża Zdrada żony zawsze jest bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem dla małżeństwa. Gdy to kobieta zdradza, bardzo dotkliwe skutki uderzają oczywiście w męża, ale również w samą „winną”. Dlaczego tak się dzieje? Gdy po zdradzie dojdzie do pojednania i małżeństwo wspólnie postanowi nadal być razem, u męża włącza się podświadomy stan „ciągłej gotowości” – jest przewrażliwiony, pod każdym pretekstem będzie starał się kontrolować żonę i wręcz histerycznie sprawdzać jej wierność małżeńską. Co powinien zrobić mąż? Po pierwsze przełamać bariery społeczne, wyjść ze stereotypowych przekonań i przebaczyć. Bez względu, czy pozostanie w związku, czy go opuści – powinien dać sobie szansę na przebaczenie żonie i zdobycie się na szczerą rozmowę. Tylko w taki sposób konstruktywnie (i po męsku!) rozwiąże swój wewnętrzny problem, wywołany zdradą żony. Wskazówki dla zdradzonego mężczyzny: Stanąć naprzeciw problemu – uciekanie przed kryzysem w małżeństwie prowadzi do jego...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner