Zosia Ślotała tłumaczy się z szybkiego powrotu do pracy po urodzeniu dziecka
ONS
Newsy

Zosia Ślotała tłumaczy, dlaczego tak szybko po porodzie wrociła do pracy: "Miałam obawę..."

Zosia Ślotała tłumaczy, dlaczego tak szybko po porodzie wrociła do pracy: "Miałam obawę..."

Zosia Ślotała niecałe cztery miesiące temu została mamą. Stylistka nie miała jednak czasu na zbyt długi urlop macierzyński i już kilka tygodni po narodzinach córeczki zaczęła pracować. Ostatnio pomagała ojcu swojego partnera, Kamila Haidara. Dbała o stylizację Riada Haidara podczas sesji zdjęciowej do plakatów przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi. Ślotała coraz częściej pojawia się również na oficjalnych imprezach. Teraz Zosia postanowiła wytłumaczyć się, dlaczego tak bardzo skróciła swój urlop macierzyński. O tym dlaczego wróciła do pracy i jak udaje się jej pogodzić sprawy zawodowe z wychowywaniem dziecka napisała na swoim blogu.

- W moich planach było spędzić 3 miesiące z Mikruskiem, nie pracując lecz uroki pracy freelancera nie pozwoliły mi na to. Owszem jest się Panią własnego czasu, ale Twoja praca nie jest stała… Nigdy nie wiesz ile będziesz miała zleceń, ile zarobisz danego miesiąca. Z tyłu głowy miałam obawę, że zbyt długa przerwa od pracy utrudni mi powrót, poza tym od września zaczęłam dostawać zlecenia, a przecież praca piechotą nie chodzi… Dlatego postanowiłam wrócić.  Na początku gdy siedziałam z maluszkiem w domu organizowałam sobie tak dzień, aby wszystko podporządkować pod nowego członka rodziny. Gdy postanowiłam pójść do pracy musiałam wszystko przeorganizować… Wprowadzić nową logistykę. Pierwszym i największym wyzwaniem było znalezienie niani. Nianię, które nie przyjdzie „odwalić robotę’ patrząc na zegarek kiedy koniec, tylko nianię, która zajmuje się dziećmi z powołania, która będzie chodziła na spacery, patrzyła czy się dobrze rozwija i miała też ze mną dobry kontakt! (...)  Mój powrót do pracy był pod jednym warunkiem, że moje dziecko będzie spędzało więcej czasu ze mną niż z Nianią! Patrzyłam na moje starsze i doświadczone koleżanki, która każda ma dwójkę dzieci, chodzą ćwiczyć, prowadzą własne biznesy i jeszcze codziennie przynoszą do pracy pudelka z jedzenie, które zrobiły sobie dzień wcześniej żeby było świeże!! Coooooo!!!! Z samego opisu wydaje mi się to niemożliwe. Ale jako że jestem ambitna i nie lubię być gorsza uznałam że jak ona dają radę to ja nie dam??? hahaha. Okazuję się, że to wcale nie jest łatwe. ŁATWE? To graniczy z cudem!!!- napisała na babyboomzosi.pl

 

To nie pierwszy raz kiedy życie weryfikuje plany i wyobrażnia Zosi Ślotały po narodzinach dziecka.  Już trzy tygodnie po porodzie stylistka przyznała, że nie spodziewała się takiej ilości pracy i... brudnych ubranek przy małym dziecku. Zobacz: Jak Ślotała radzi sobie w roli mamy? "Nie zdawałam sobie sprawy, że dzieciaczek tak często brudzi ubranka"
Zosia Ślotała

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała

Zofia Ślotała w pastelowym płaszczu, szarym kapeluszu z dużym rondem, niebieską torbą do ręki, metalicznych butach, białych rurkach, okularach lustrzankach
Fleszstyle
Trendy w pigułce? Zobacz ostatnią stylizację Zosi Ślotały i jej torbę za prawie 6 tysięcy złoty!
Trendy w pigułce? Zobacz ostatnią stylizację Zosi Ślotały i jej torbę za prawie 6 tysięcy złoty!
Newsy
Zosia Ślotała na spacerze w pochmurny dzień. Dobry humor jej dopisywał ZDJĘCIA
Zosia Ślotała na spacerze w pochmurny dzień. Dobry humor jej dopisywał ZDJĘCIA
Paulina Krupińska w stylizacji na księżną Kate
Newsy
Paulina Krupińska kończy urlop macierzyński, właśnie dostała nowy program! Gdzie zobaczymy piękną Miss?
Paulina Krupińska kończy urlop macierzyński, właśnie dostała nowy program! Gdzie zobaczymy piękną Miss?

  Wszystko wskazuje na to, że rok po narodzinach synka Jędrka Paulina Krupińska na dobre kończy urlop macierzyński i wraca do pracy! Koniec słodkiej laby :)) Podjęłam trudną dla każdej matki decyzję. Kończę urlop macierzyński i ostro biorę się do pracy – mówi "Party" Paulina Krupińska .  Powrót do aktywności zawodowych oznacza także spore zmiany w jej życiu prywatnym. Jakie? Do tej pory z opieką nad dziećmi radziliśmy sobie sami. Teraz dojrzeliśmy do decyzji, żeby od czasu do czasu o pomoc poprosić nianię – zdradziła modelka.   Przeczytaj: Paulina Krupińska przeprasza Małgorzatę Rozenek-Majdan. Co się stało?   A pomoc opiekunki może się przydać, bo Paulina będzie miała w najbliższych miesiącach pełne ręce roboty. Co planuje?   Jaki projekt przygotowuje Paulina Krupińska? Jak donosi "Party", była Miss Polonia właśnie skończyła zdjęcia próbne do nowego programu dla Grupy TVN, poświęconego tematyce rodzicielstwa i dzieci. Osoby związane z nową produkcją przekonują, że Krupińska wypadła świetnie i na razie jest faworytką.   Zobacz też: Paulina Krupińska zdradziła tajemnicę partnera, Sebastaina Karpiela-Bułecki! Jaką?   Ale to nie wszystko! Bo już na początku czerwca, Paulina wspólnie ze swoimi przyjaciółkami: Karoliną Malinowską i Kamilą Szczawińską uruchamiają swój własny projekt. Jaki? O szczegółach przeczytacie w nowym "Party".   Paulina Krupińska wraca do pracy w TVN!   Była Miss Polonia kończy roczny urlop macierzyński.  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner