Teść Dody i Zosi Ślotały startuje w wyborach do Sejmu
ONS

Przyszły teść Dody i Zosi Ślotały startuje w wyborach do Sejmu

Teść Dody i Zosi Ślotały startuje w wyborach do Sejmu
ONS

Wszystko wskazuje na to, że Doda i Zosia Ślotała już wkrótce będą rodziną - a to za sprawą ich związków z braćmi Haidar. Piosenkarka jakiś czas temu zaręczyła się z Emilem a stylistka związana jest z jego bratem, Kamilem. I chociaż panie unikają rozmów na swój temat, ostatnio Zosia Ślotała przyznała, że razem z Dodą z pewnością będzie spotykać się z okazji świąt. Zobacz: Zosia Ślotała i Doda w jednej rodzinie..."Będziemy się spotykać na święta"

Riad Haidar startuje do Sejmu

Wszystko wskazuje również na to, że równie głośno jak o narzeczonych Dody i Zosi, będzie głośno o ich ojcu. Okazuje się bowiem, że Riad Haidar, który jest lekarzem, postanowił wystartować w wyborach do Sejmu. Jak informuje Fakt, przyszły teść piosenkarki i stylistki jest kandydatem SLD na lidera list wyborczych w dwóch okręgach w województwie lubelskim.
Riad Haidar może liczyć na pomoc Zosi Ślotały, która ostatnio zajęła się jego stylizacją podczas sesji zdjęciowej do plakatów promocyjnych. O swojej współpracy z ojcem ukochanego, Ślotała pochwaliła się na Instagramie.

 

Ciekawe czy Doda również będzie wspierać swojego teścia w wyborach...


Doda i Emil Haidar na premierze spektaklu "Między łóżkami"


Kamil Haidar w Dzień Dobry TVN


Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36