Meghan Markle i książę Harry pokazali syna
East News

Zobacz, jaki wózek Meghan Markle wybrała dla Archiego. Królowa nie była zachwycona!

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna
East News

Nie od dziś wiadomo, że Meghan nie zamierza się podporządkowywać wszystkim królewskim tradycjom. Udowadniała to już wiele razy i wszystko wskazuje na to, że królowa przymyka oko na jej kolejne ekscentryczne wybory. Uszanowała nawet decyzję księżnej Meghan, aby pokazać dziecko dopiero dwa dni po narodzinach, podczas konferencji prasowej w zamku Windsor. Jednak wybór wózka dla dziecka mocno zaskoczył Elżbietę II. Co takiego się stało?

Jakie wózki wybierały księżne dla swoich dzieci?

Jednym ze zwyczajów panujących w rodzinie królewskiej jest wybór tradycyjnego wózka dla dzieci. Do tej pory wszyscy idąc za przykładem królowej wybierali modele marki Silver Cross. Wózek, w którym księżna Cambridge woziła swoje dzieci kosztował ponad 8 tys. zł. Księżna Diana i Kate nie odważyły się wyłamać z tej tradycji. Dopiero Meghan zdecydowała, że zamierza wybrać nowoczesny model wózka dla synka.

Jaki wózek wybrała Meghan Markle dla Archiego?

Dotychczas podejrzewano, że wybrała model iCandy, jednak pojawiły się informacje, że książęca para w ramach prezentu od znajomych dostała wózek znanej holenderskiej marki. Bugaboo Fox to model, który uwielbiają gwiazdy i bardzo chętnie kupują go dla swoich dzieci.

Co prawda nie ma informacji, kto zdecydował się dać Meghan taki prezent, ale nie jest tajemnicą, że ten sam model mają dla swoich bliźniaków Amal i George Clooney. Warto dodać, że wózek Bugaboo  kosztuje ok. 5 tys. zł., czyli jest połowę tańszy niż obecne modele Silver Cross. A jak wiadomo Meghan nie słynie z oszczędności, więc możliwe, że Archie Harrison ma kilka wózków!

Kiedy ponownie zobaczymy Meghan Markle?

Meghan Markle ostatnio pojawiła się publicznie, kiedy razem z księciem Harrym pokazali światu swojego syna czyli 8 maja. Teraz wszyscy mają nadzieję, że księżna Sussex pojawi się podczas Trooping the Colour, czyli oficjalnej uroczystości z okazji urodzin królowej. Wtedy cała rodzina królewska pojawia się na balkonie pałacu. Tego dnia księżna Kate może pierwszy raz wziąć ze sobą księcia Louisa na uroczystość państwową. 

Zobacz takżeKrólowa Elżbieta II chce się pozbyć Meghan? Ponoć ma już nawet plan...

Model wózka, który wybrała Meghan dla synka

 

Pierwsze spotkanie królowej z Archiem Harrisonem

królowa Elżbieta II, Meghan Markle, archie
instagram

 

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13