Specjalnie dla czytelników Fleszstyle.pl zdobyliśmy ekskluzywne zdjęcia z kulis tworzenia sesji zdjęciowej do najnowszego, drugiego numeru magazynu Żurnal.
Tematu sesji na razie nie ujawniamy, ale będzie to niezwykłe połącznie mody, poezji, literatury i sztuki. Znajdzie się w niej nie tylko walor wizualny, ale i intelektualny. Całej ekipie bardzo na tym zależało, aby nie była to kolejna zwyczajna sesja modowa. I udało się. Fotograf Krzysztof Wyszyński wspaniale się do niej przygotował i miał decydujący głos w kwestii wyboru modeli i modelek. – zdradza pomysłodawczyni sesji Karolina Korwin-Piotrowska.

Temat sesji nie ujawniony, ale nie trudno się domyślić, że zdjęcia wykonane w stolicy nawiązywać będą do patriotyzmu, a nawet do Powstania Warszawskiego. Modele z orzełkami z kolekcji Roberta Kupisza inspirowanej właśnie tym okresem w naszej historii potwierdzają tylko naszą tezę.

Zobacz zdjęcia backstage w naszej galerii >>>
 
Twórcy sesji do "Żurnala" #2:

Pomysł sesji: Karolina Korwin-Piotrowska,
Fotograf: Krzysztof Wyżyński,
Stylizacja: Magdalena Klaman,
Makijaż: Katarzyna Brzezińska,
Fryzury: Salon Wilcza 18,
Modele: Marcin Ziółko, Michał Lewandowski, Joanna Kudzbalska, Honorata Wojtkowska, Mateusz Zapotocki (D'Vision), Kamil Kawa (ECManegement), Anatol Modzelewski (Panda Models).

jm