W programie "Doda. Dream show" możemy zobaczyć nie tylko wielkie przygotowania artystki do swojej wymarzonej trasy koncertowej, ale także dowiadujemy się nieco smaczków z jej życia prywatnego. W minionym odcinku widzieliśmy m.in. spotkanie artystki z mamą, a także wizytę Dody u wróżki, która okazała się niezwykle zaskakująca!

Reklama

"Doda. Dream show": Doda wybrała się do wróżki

W drugim odcinku "Doda. Dream show", Doda w gorzkich słowach opowiedziała o swoim bracie. Jak wyjawiła, ten temat zawsze bardzo ją denerwuje, bo z bratem niestety nie ma najlepszych relacji.

- Temat mojego brata denerwuje mnie, bo tak naprawdę nasze drogi się rozeszły kiedy on poszedł na studia, a ja poszłam do liceum. W ogóle nie mieliśmy ze sobą kontaktu, mój brat mnie chyba nie lubił - wyznała ze smutkiem Doda.

Jednak najbardziej zaskakującym momentem okazała się wizyta artystki u wróżki.

MAT.PRAS. POLSAT

Zobacz także: Blanka Lipińska o przyjaźni z Dodą: "Czułam się niezwykle wyróżniona"

Jak się bowiem okazało, wróżka postanowiła ostrzec Dodę przed małżeństwem i ujawniła, że wkrótce artystkę czeka... nowe uczucie.

- Coś tu się nowego szykuje. Uczucie nowe. Zadzwonisz do mnie w maju - oznajmiła artystce wróżka.

Doda nie ukrywała swojego zaskoczenia tą wiadomością!

East News/Wojciech Olkusnik

Zobacz także: Doda o depresji: "Chciałam jak najszybciej skończyć tę męczarnię"

Temat związku został poruszony również podczas rozmowy Dody z Lanberry. Panie wybrały się do ZOO, gdzie Doda dowiedziała się, że Lanberry od ośmiu miesięcy jest w szczęśliwym związku. Wówczas artystka zareagowała na tę wiadomość dość nietypowo.

- To jeszcze pół roku i zobaczysz. Po półtora roku wychodzi shit. Wychodzą trupy z szafy. Prawdziwa twarz - stwierdziła Doda i na koniec przed kamerami dodała - Chciałabym stworzyć taką relację, która będzie świadomie całkowicie odseparowana od show-biznesu, bo to jest bardzo niszczące.

Reklama

Myślicie, że słowa wróżki się sprawdzą i w maju Doda pozna nową miłość? Przypomnijmy, że w dalszym ciągu nie jest jasne, jak naprawdę wygląda obecnie jej relacja z Dariuszem Pachutem. Myślicie, że szczegółów na ten temat dowiemy się właśnie z jej show?

MAT.PRAS. POLSAT
Reklama
Reklama
Reklama