Newsy

Zakazane reklamy z nastolatkami!

Czy są naprawdę kontrowersyjne? Oceń!

Kontrowersja od zawsze była dobrą drogą do kariery, jednak ostatnio nawet największe domy mody z pewną pozycją na rynku wybrały tę drogę promocji.

Twarzą perfum Oh, Lola! Marca Jacobsa została 17-letnia Dakota Fanning. Reklama z jej udziałem została uznana za zbyt kontrowersyjną jak na rynek brytyjski. Młoda aktorka, mimo że wystylizowana została małą dziewczynkę jest zbyt seksowna.
 
Kolejne kontrowersje wzbudziła reklama Miu Miu z udziałem 14-letniej Hailee Steinfeld. W tym przypadku nie chodzi o seksualne podteksty, a o promowanie bezpieczeństwa. Brytyjczycy uznali, że aktorka siedząca na torach kolejowych to przedstawianie nastolatki w potencjalnie bardzo niebezpiecznej sytuacji, gdyż wypadki na przejazdach kolejowych to poważny problem.
 
W obu sytuacjach jest odrobina racji, jednak czy w XXI wieku jest wciąż miejsce na cenzurę?
 
Jak uważacie?
 
jm

 
Newsy
Emily Blunt w reklamie Opium YSL (WIDEO)
Aktorka uwodzi dzikie zwierze!

Kiedy latem rzecznicy marki Yves Saint Laurent ogłosili, że to właśnie Emily Blunt została nową twarzą kultowego zapachu wszyscy zaczęli się zastanawiać jak będzie wyglądać reklama z jej udziałem. Co prawda, Emily nie należy do skandalizujących aktorek, ale po "aferze" z poprzednią reklamą YSL - zapachu wszyscy myśleli, że tym razem również specjaliści od PR będą chcieli czymś zaskoczyć. Najnowsza kampania nie ma nic wspólnego z poprzednią kampanią, w której Melanie Thierry pozowała naga w ekstatycznej pozie. Ale tym samym nie ma też domysłów, że reklama propaguje narkotyki jak to było poprzednim razem (chodziło o ruch palca przesuwanego wzdłuż ręki przez tancerkę - uznano, że kojarzy się ze wstrzykiwaniem opiatów). Najnowszy filmik pokazuje bardzo wymownie siłę kultowego zapachu Opium. Aktorka wchodzi do pokoju w której czeka na nią groźna pantera. Jednak jej niesamowita pewność siebie sprawia, że pantera staje się potulna jak mały kotek. Oczywiście tą pewność siebie nadaje jej orientalno-kwiatowa kompozycja perfum.     kj

Newsy
Mia Wasikowska została nową twarzą Miu Miu
Aktorka zastąpiła 14-letnią Hailee Steinfeld

Australijska aktorka polskiego pochodzenia zastąpiła 14-letnią gwiazdkę Hailee Steinfeld w roli ambasadorki marki Miu Miu . Mia Wasikowska została nową twarzą włoskiego domu mody i to właśnie ją możemy oglądać na zdjęciach wiosenno-letniej kampanii. Na zdjęciach widzimy gwiazdę na studyjnych zdjęciach w intensywnej kolorystyce. Najnowsza sesja reklamowa przypomina  te poprzednie należące do Miu Miu . Wyłączając ostatnią, która wzbudziła tak wiele kontrowersji. Tu na negatywne głosy nie ma miejsca, a może się mylimy? jm

Anna Przybylska w coraz lepszej formie
ONS
Newsy
Przybylska w coraz lepszej formie. Jej współpracownicy są zachwyceni
Jak się czuje gwiazda?

Ania Przybylska w ostatnich miesiącach nie pokazywała się w mediach, unikała imprez i nie udzielała wywiadów. Nie pojawiła się również na gali "Viva! Najpiękniejsi" na której została okrzyknięta mianem "Najpiękniejszej".Ona sama swoją aktywność ograniczała do wrzucania zdjęć na Instagramie, co jeszcze bardziej podkręcało atmosferę. Niedawno jednak Ania powróciła w wielkim stylu - została twarzą operatora sieci komórkowej. Przypomnijmy: Już jest reklama z Przybylską dla Play. Jak wypadła? Gwiazda, która jeszcze niedawno powiedziała, że "chciałaby jeszcze trochę pożyć" jest teraz wulkanem energii. Reklama z jej udziałem wypadła świetnie, a ona sama przygotowuje się teraz do sesji dla marki Garnier, której jest ambasadorką. Po problemach ze zdrowiem nie widać śladu, a Przybylska kipi humorem jak za dawnych lat. Potwierdzają to najbliżsi współpracownicy gwiazdy, którzy mieli okazję pracować z nią na planie reklamy: Ani na planie sesji dopisuje humor, kipi energią - zdradza osoba z produkcji w rozmowie z "Fleszem". Mamy nadzieję, że taka forma utrzyma się jak najdłużej! Szczególnie, że "Flesz" dodaje, iż Przybylska stale zasypywana jest kolejnymi propozycjami zawodowymi. Zobacz: Anna Przybylska wróciła na salony po prawie roku Przybylska za kulisami reklamy Play:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner