Tomasz Karolak planuje ślub z Violą Kołakowska
ONS

A jednak! Tomasz Karolak szykuje się do ślubu z Violą Kołakowską. Aktor zdradził, kiedy odbędzie się uroczystość!

Tomasz Karolak planuje ślub z Violą Kołakowska
ONS

Tomasz Karolak zdradził, kiedy odbędzie się jego ślub z Violą Kołakowską. Okazuje się, że aktor zamierza powiedzieć sakramentalne TAK w przyszłym roku!

Kilka dni po ich głośnych zaręczynach, do których doszło po premierze spektaklu w Teatrze Imka, prasa plotkowała, że - pomimo wręczenia matce swoich dzieci pierścionka zaręczynowego - Tomasz Karolak nie chce brać ślubu. Teraz jednak aktor, w rozmowie z Faktem zapewnia, że uroczystość z pewnością się odbędzie. Narzeczony Violi Kołakowskiej przyznał również, że bardzo się cieszy z oświadczyn i chrztu 2-letniego syna.

Ślub szykuje się na pewno w przyszłym roku! Zobaczymy, jak to się wszystko potoczy i czy wesele będzie kameralne, czy jednak trochę większe - przyznał w Fakcie Tomasz Karolak. - Na razie mogę powiedzieć tyle, że i oświadczyny, i chrzciny to był bardzo dobry ruch. Jestem z tego wszystkiego bardzo zadowolony. Myślę, że wszyscy nabraliśmy godności, jeżeli chodzi o podejście do rodziny - dodaje.

Z tego wynika, że Tomasza Karolaka i Violę Kołakowską czekają teraz przygotowania do uroczystości! Miejmy nadzieję, że przyszli państwo młodzi pochwalą się zdjęciem ze swojego ślubu :)

 

Zobacz także: Viola Kołakowska po zaręczynach z Tomaszem Karolakiem czuje się... zdradzona. Dlaczego?

 

Tomasz Karolak w przyszłym roku planuje ślub z Violą Kołakowską.

Viola Kołakowska, Tomasz Karolak z córką na Dniu Dziecka z Apart&Disney

Aktor oświadczył się swojej partnerce podczas premiery w Teatrze Imka.

Tomasz Karolak wręcza pierścionek Violi Kołakowskiej
Eastnews

 

 

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59