Dla rodziny to naprawdę trodne chwile. Ledwie wczoraj odszedł od nas Wojciech Młynarski. Jego najstarsza córka, Agata Młynarska, dała kolejny wzruszający wpis. Co napisała na Facebooku?

Reklama

ZDJĘCIA Z POGRZEBU WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO: Tłumy pożegnały Wojciecha Młynarskiego, wśród nich jego dzieci: Agata, Paulina i Jan

Agata Młynarska żegna ojca

Wiadomość o śmierci Wojciecha Młynarskiego wstrząsnęła tysiącami fanów jego talentów. Wielkiego ojca, żegnają jego dzieci - Agata, Paulina i Jan, który był przy nim do końca i trzymał go za rękę, gdy odchodził... Dobę po śmierci Młynarskiego, Agata zamieściła na swoim profilu facebookowym wzruszający wpis:

Zobacz także

Kończy się pierwszy dzień bez Taty… Wszędzie go pełno, wszyscy go wspominają, mówią, że był ich nauczycielem i mistrzem.
Od wczoraj otrzymaliśmy niezliczone ilości kondolencji, ciepłych słów, serdeczności. Za wszystkie z całego serca dziękuję. Bardzo nam pomagają przejść przez te trudne chwile.
Tata nie lubił się rozczulać, nie lubił ckliwości i patosu. Mówił o sobie, że jest pogodnym pesymistą.
Kiedyś, jeszcze w moim dawnym domu w Zalesiu, na ganku, zrobiłam mu zdjecie z prośbą, żeby się uśmiechnął. Takiego go zapamiętam.

Zobacz też:

* Rodzina Młynarskiego jest bardzo utalentowana. Kim są jego dzieci i byłe partnerki? ZDJĘCIA

* Wojciech Młynarski nie żyje. Na co zmarł? "Mieliśmy sytuacje, w których tata walczył o życie"

* Agata Młynarska pożegnała tatę we wzruszającym wpisie! Co napisała?

* Zmarł Wojciech Młynarski. O jego śmierci poinformowały jego córki Paulina i Agata. Miał 76 lat.

Takiego też zapamiętamy go my wszyscy - wielbiciele talentu i jego nieśmiertelnych hitów. Oto cały wpis Agaty Młynarskiej:

Facebook

Reklama

Agata Młynarska - najstarsza córka Wojciecha, obok jej brat Jan i siostra Paulina:

Reklama
Reklama
Reklama