Olivia Wieczorek podczas konkursu Eurowizji dla dzieci śpiewa Nie zapomnij
YT
Newsy

Olivia Wieczorek zachwyciła publiczność na Eurowizji! Zobacz, jak wyglądał jej występ! WIDEO

Dobrze wypadła? Oceń!

O 16.00 zaczął się dziś finał konkursu Eurowizji dla dzieci. Polskę reprezentowała 13-letnia Olivia Wieczorek, która zaśpiewała utwór „Nie zapomnij” Piotra Rubika i Dominika Grabowskiego po polsku i angielsku. Polka zachwyciła publiczność, która po jej występie jeszcze długo biła brawo! Nam również bardzo podobał się występ młodziutkiej wokalistki, którą polscy widzowie mogą pamiętać z programów "Must Be The Music" i "Mali Giganci", w którym występowała w grupie Piotra Rubika. Oliwia Wieczorek śpiewa od 5 roku życia i obecnie uczy się nie tylko śpiewu, ale też gry na pianinie. Coś czujemy, że jej kariera po tym konkursie nabierze rozpędu!

 

ZOBACZ: Trwa finał Eurowizji dla dzieci! Olivia Wieczorek wygra konkurs? RELACJA

 

Olivia Wieczorek na Eurowizji z piosenką "Nie zapomnij":

 

Olivia Wieczorek zachwyciła na Eurowizji dla dzieci!

Olivia Wieczorek podczas drugiej próby

Myślicie, że wygra?

Olivia Wieczorek jedzie na Eurowizję dla dzieci 2016
East News

Olivia Wieczorek nasza polska reprezentantka Eurowizji dla Dzieci
Instagram
Newsy
Olivia Wieczorek już w niedzielę wystąpi na dziecięcej Eurowizji! Jak wypadła na próbach? Mamy WIDEO
Olivia Wieczorek już w niedzielę wystąpi na dziecięcej Eurowizji! Jak wypadła na próbach? Mamy WIDEO
Olivia Wieczorek
Instagram
Newsy
Finał Eurowizji! Olivia Wieczorek po próbie jurorskiej! Polka coraz bliżej wygranej?
Finał Eurowizji! Olivia Wieczorek po próbie jurorskiej! Polka coraz bliżej wygranej?

Olivia Wieczorek przeszła próbę jurorską przed finałem Eurowizji dla dzieci. To najważniejszy moment przed jutrzejszym koncertem finałowym, bo podczas próby eksperci oddawali swoje głosy, które będą liczyć się w wielkim finale.  13-letnia Olivia Wieczorek jest jedną z faworytek konkursu, a nawet nazywana jest "czarnym koniem". Jej piosenka "Nie zapomnij", skomponowana przez Piotra Rubika w połączeniu z niezwykle mocnym głosem dziewczynki naprawdę robi wrażenie! Czy młodziutka Polka urzekła dziś jury?   Zobacz też: Olivia Wieczorek ma coraz większe szanse na wygraną na Eurowizji dla dzieci! Jak jej poszło podczas próby? Oceniając tylko wokal, najlepsza była dziś Bułgaria, a zaraz za nią Polska, Gruzja i Włochy. Pozostali są daleko w tyle – gdyby to był tylko konkurs wokalny - czytamy na łamach holenderskiego portalu ESCdaily.com. Finał dziecięcej Eurowizji już jutro o godzinie 16:00! Trzymajcie kciuki!   Polecamy:  Jakie szanse na Eurowizji dla dzieci ma Olivia Wieczorek? Kto jest faworytem?   Posłuchaj eurowizyjnej piosenki Olivii Wieczorek "Nie zapomnij": Tak wygląda Eurowizja dla dzieci od kulis: Olivia Wieczorek wygra Eurowizję dla dzieci? Ma na to spore szanse! Trzymajcie jutro kciuki za Polkę!

Olivia Wieczorek w finale Eurowizji dla dzieci
Eastnews
Newsy
Znamy wyniki Eurowizji dla dzieci! Na którym miejscu Polska? Takiego wyniku nie spodziewaliśmy się... WIDEO
Polka jest faworytką do wygrania konkursu!

Właśnie zakończył się finał Eurowizji dla dzieci. Polskę reprezentowała Olivia Wieczorek, którą możecie znać z programu "Mali Giganci". W finale konkursu muzycznego Polka zaprezentowała utwór „Nie zapomnij”  Piotra Rubika  i  Dominika Grabowskiego  po polsku i angielsku. Poszło jej znakomicie! Które zajęła miejsce?   Wyniki Eurowizji dla dzieci. Na którym miejscu Olivia Wieczorek? Pierwsze miejsce w konkursie Eurowizji dla dzieci zajęła Gruzja, którą reprezentowała Mariam Mamadashvili z piosenką “Mzeo” (239 punktów). Drugie miejsce zajęła Armenia, która reprezentowały Anahit & Mary z piosenką “Tarber”.   Olivia Wieczorek zdobyła 60 punktów i zajęła 11 miejsce! Choć była jedną z faworytek, nie znalazła się w pierwszej trójce, ale i tak świetnie wypadła! Gratulujemy!   Oto występ zwyciężczyni Eurowizji dla dzieci:   Finał Eurowizji dla dzieci - Polskę reprezentuje Olivia Wieczorek Finał konkursu muzycznego odbywał się na Malcie. Show prowadzili:  Ben Camille  i  Valerie Vella.  Występy młodych artystów w TVP1 komentował  Artur Orzech . W walce o Grand Prix Eurowizji Junior 2016 wystartowało 17 państw, a wśród nich Polska. Nasz kraj wrócił do konkursu po 12 latach przerwy! Ostatni raz mieliśmy swojego reprezentanta w 2004 roku.    Wśród faworytów najczęściej wymieniało się m.in.  Rosję,   Bułgarię ,  Włochy ,  Macedonię  i  Polskę . W rankingu Dziennika Eurowizyjnego wygrała Rosja, na drugim miejscu znalazła się Bułgaria, a na trzecim Macedonia. W głosowaniu internautów Europrediction Oikotimes.com prowadziła  Albania , druga była  Polska , a na trzecim miejscu  Włochy . W tym roku nie było głosowania widzów. O tym, kto wygrał, zdecydowały komisje - pierwsza dziecięca, druga składająca się z ekspertów. My trzymaliśmy kciuki za Olivię...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner