Pierwsze koty za płoty. Luna wystąpiła podczas pierwszego półfinału Eurowizji 2024. Reprezentantka Polski miała okazję zaprezentować się już w pierwszej połowie koncertu, występując z numerem szóstym. Zobaczcie nagranie z eurowizyjnego koncertu. Jak wypadła Polka z utworem "The Tower"?

Reklama

Występ Luny na Eurowizji 2024

Temat Luny na Eurowizji 2024 budzi emocje już od pierwszego momentu, kiedy media obiegła informacja, że młoda piosenkarka będzie nas reprezentowała. Polska reprezentantka musiała zmierzyć się z niemałą krytyką. To jednak niejedyne trudy, jakim musiała stawić czoła. Niedługo przed Eurowizją Luna straciła głos i musiała odwołać swoje występy. To przeszkodziło jej w prezentowaniu swoich umiejętności wraz z innymi reprezentantami w ramach koncertów organizowanych przed głównym konkursem.

W końcu nadszedł wielki dzień pierwszego półfinału 68. Konkursu Piosenki Eurowizji. Jak zaprezentowała się Luna, która zaśpiewała swój hit "The Tower"?

Tak wyglądał występ Luny na Eurowizji 2024
mat. prasowe eurovision.tv

Podczas występu Luny na Eurowizji na scenie pojawiły się dwa symboliczne rekwizyty - dwie podświetlane wieże robiły nie tylko wrażenie, ale również sprawiły klimat. Wraz z wokalistką na scenie pojawiło się także trzech tancerzy w jednolitych strojach w kolorach: czarny, biały i czerwony. Nie brakowało także motywów szachowych czy księżycowych oraz szeroko komentowanej grafiki z koniem, która wyświetliła się na parkiecie, a sama Luna tworzyła iluzję jazdy na nim. Uwagę zwracają także nowoczesne stroje wokalistki. Początkowo występowała w czerwonej pelerynie, pod którą skrywała kolejny kostium, którego głównym elementem były czerwone rogi na ramionach. Nie brakujowało również efektów pirotechnicznych.

Reklama

Zobacz także: Eurowizja 2024. Luna na Turkusowym Dywanie. Kreacja robi wrażenie?

Zobacz także
Luna w pierwszym półfinale Eurowizji 2024
mat. prasowe eurovision.tv
Luna wystąpiła na Eurowizji 2024
mat. prasowe eurovision.tv
Czy Luna awansowała do finału Eurowizji 2024
mat. prasowe eurovision.tv
Reklama
Reklama
Reklama