Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Wypadek Grażyny Błęckiej Kolskiej
ONS
Newsy

Los nie jest łaskawy dla Błęckiej-Kolskiej. Śmierć córki to nie pierwsza tragedia w jej życiu

Życie aktorki to prawdziwy dramat

Wczoraj poinformowaliśmy was o wypadku Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Aktorka znana z filmu "Kogel Mogel" kierowała pojazdem, który wpadł w poślizg i wylądował na polu. W tym tragicznym zdarzeniu zginęła córka gwiazdy, Zuzanna. Kobietom towarzyszyła także znana projektantka, Teresa Kopias, ale w jej przypadku skończyło się na złamaniu ręki. Przypomnijmy: Tylko u nas nowe fakty w sprawie wypadku Kolskiej 

Śmierć jedynej córki to nie jedyna tragedia, która przytrafiła się aktorce w ostatnich latach. Wydawać by się mogło, że gwiazda jednej z najbardziej kultowych polskich komedii żyje jak w bajce - tak jednak nie było. Trzy lata temu rozpadło się jej małżeństwo z reżyserem Janem Jakubem Kolskim z którym była związana przez 25 lat. Wszystko przez liczne zdrady, których dopuszczał się jej już były mąż, odchodząc ostatecznie do matki swojej dziecka. 

 

Uważam się za twardą zawodniczkę, bo znosiłam to, że mój mąż notorycznie się zakochiwał. (...) Kiedy po raz kolejny powiedział mi, że się zakochał, wstałam i upadłam, znów wstałam i znów się przewróciłam. Mój organizm nie wytrzymał. A potem pomyślałam: "Albo umrę, albo się rozwiodę". - mówiła w jednym z wywiadów.

 

Mamy nadzieję, że aktorce uda się pozbierać po tak dramatycznych wydarzeniach, choć z pewnością będzie to niezwykle trudne.

Zobacz: Błęcka-Kolska odpowie za śmierć córki? Jest komentarz prokuratury 

Grażyna Błęcka-Kolska z byłym mężem: 

Gwiazdy "Kogel Mogel" po latach:

Zuzanna Kolska nie żyje. Kim jest Zuzanna Kolska. Zuzanna Kolska córka Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Co robiła Zuzanna Kolska
ONS
Newsy
Tragicznie zmarła córka Kolskiej niedawno przyjechała do Polski. Tu miała spędzić wakacje
Na co dzień mieszkała poza krajem

W czwartek we Wrocławiu doszło do tragicznego w skutkach wypadku Grażyny Błęckiej-Kolskiej , znanej z serii filmów "Kogel Mogel". Aktorka jechała na otwarcie festiwalu filmowego wraz ze swoją córką i koleżanką - znaną projektantką. W wyniku poniesionych obrażeń 23-letnia Zuzanna Kolska zmarła w szpitalu. Przypomnijmy: Nowe fakty w sprawie wypadku Kolskiej. Jechała z nią znana projektantka   Tragicznie zmarła córka aktorki przyjechała do mamy na wakacje z Londynu, gdzie studiowała na uniwersytecie Westminster - jednej z najlepszych uczelni w Wielkiej Brytanii. W chwili wypadku Grażyna Błęcka-Kolska była trzeżwa. Potwierdza to także rzecznik dolnośląskiej policji Paweł Petrykowski w rozmowie z gazeta.pl.   Nie wiemy jeszcze, jakie były przyczyny wypadku - na pewno padał deszcz i było ślisko. Kierująca 52-latka straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię. Osoba kierująca pojazdem była trzeźwa. Sprawą zajmie się prokuratura. Zostaną powołani biegli. - relacjonuje Petrykowski.   W najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja zwłok tragicznie zmarłej dziewczyny - jeśli pojawią się nowe informacje, na pewno wam je przekażemy.  Zobacz:  Los nie jest łaskawy dla Błęckiej-Kolskiej. Śmierć córki to nie pierwsza tragedia w jej życiu Błęcka-Kolska odpowie za śmierć córki? Jest komentarz prokuratury   Gwiazdy na urodzinach filmu "Kogel Mogel":

Pogrzeb córki Grażyny Błęckiej-Kolskiej
ONS
Newsy
Na pogrzebie córki Kolskiej doszło do przełomu. Aktorka wybaczyła dawne krzywdy
Wszystko w cieniu wielkiej tragedii

Wczoraj odbył się pogrzeb Zuzanny Kolskiej . Córka znanej aktorki zginęła w wypadku samochodu kierowanego przez jej matkę. Sama Grażyna Błęcka-Kolska wyszła z całego zdarzenia bez większych obrażeń, ale tragedia mocno odbiła się na jej stanie psychicznym. Lekarze nie pozwolili jej nawet uczestniczyć w pożegnalnej mszy świętej, ale nie mogło jej zabraknąć na samym pogrzebie. Przypomnijmy: Odbył się pogrzeb córki Kolskiej. Uczestniczyła w nim cała rodzina W uroczystości, która odbyła się w Łasku, rodzinnym mieście aktorki, wzięli udział najbliższa rodzina i przyjaciele, choć nie zabrakło też nieznajomych wstrząśniętych tragicznym wypadkiem. Jak donosi "Fakt", w kondukcie żałobnym Grażyna Błęcka-Kolska szła pod rękę ze swoim byłym mężem, Janem Jakubem Kolskim . Para była małżeństwem przez blisko 25 lat, ale zostało ono zakończone z uwagi na liczne zdrady Kolskiego. Aktorka wspominała o tej traumie w wywiadach, ale tak ogromna tragedia ponownie zbliżyła byłych małżonków. Wspólny smutek i zaduma pozwoliły zaleczyć stare rany. Przed Grażyną Błęcką-Kolską kolejne ciężkie chwile - sprawą wypadku zajmie się niebawem prokuratura . Zobacz: Los nie jest łaskawy dla Błęckiej-Kolskiej. Śmierć córki to nie pierwsza tragedia w jej życiu Gwiazdy "Kogel Mogel" po 25 latach:

Jan Jakub Kolski wybaczył byłej żonie
ONS
Newsy
Były mąż Kolskiej nie ma do niej żalu za wypadek. Jak radzi sobie z tragedią?
"Są sobie potrzebni"

Ponad dwa tygodnie na jednej z wrocławskich ulic doszło do tragicznego w skutkach wypadku popularnej aktorki Grażyny Błęckiej-Kolskiej . W wyniku poniesionych obrażeń zmarła córka gwiazdy, Zuzanna Kolska . Na jej pogrzebie doszło do przełomu - Kolska pojednała się ze swoi byłym mężem, reżyserem Janem Jakubem Kolskim . Przypomnijmy: Na pogrzebie córki Kolskiej doszło do przełomu. Aktorka wybaczyła dawne krzywdy Aktorka bardzo przeżywa utratę jedynej córki. Jak donosi tygodnik "Świat i Ludzie" odcięła się od znajomych. Może liczyć jednak na wsparcie eksmałżonka, który, jak się okazuje, nie ma do niej żalu za wypadek . Jak mówi jej znajoma, również aktorka, tylko razem mogą poradzić sobie z bólem: Dzwoniłam do niej, chciałam pomóc... Nie odebrała. Dowiedziałam się, że wszystkim zajął się mąż. Też jest w rozpaczy, ale nie obarcza jej winą. Stara się ją wsierać. Tylko razem mogą przejść przez takie cierpienie. Są sobie bardzo potrzebni. To dla nich jedyna droga, by żyć dalej po tragedii - czytamy Tymczasem Grażyna może uniknąć więzienia za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Dlaczego? Zobacz: Błęcka-Kolska może uniknąć więzienia za śmierć córki. Ma ku temu silne argumenty   Gwiazdy "Kogel Mogel" 25 lat później: 

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner