Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Wpadka Anny Wendzikowskiej w DDTVN
ONS
Newsy

Nie tylko Wendzikowska nie wiedziała, kim jest Grotowski. Statystki mówią same za siebie

Obroniła ją siostra

Od kilku dni w polskich mediach dyskutuje się o Annie Wendzikowskiej, która podczas wywiadu z Sigourney Weaver przyznała, że nie wie, kim jest Jerzy Grotowski. Sytuacja przez dziennikarzy została uznana za wpadkę. Przypomnijmy: Korwin ma rady dla Wendzikowskiej: W sumie żal dziewczyny. Mogła się odgryźć...

Wiele osób ze środowiska jest oburzonych niewiedzą Anny, która ma na swoim koncie mnóstwo wywiadów ze światowej sławy gwiazdami. Ponadto - Wendzikowskiej wypomina się brak odpowiedniego wykształcenia. Niestety, statystyki w Google Trends, które udostępniła na swoim Facebooku siostra gwiazdy, Malwina Wędzikowska, mówią same za siebie.  Kiedy cała "afera" wyszła na jaw, Polacy zaczęli masowo szukać informacji na temat tego, kim był Jerzy Grotowski. Świadczyć to może o jednym - niewielu internautów wiedziało o nim cokolwiek. "Wpadka" dziennikarki okazała się pobudką do zainteresowania się polską historią teatru.

Wnioski są chyba jasne.

Zobacz: Anna Wendzikowska na spacerze z córeczkąAnia Wendzikowska na premierze filmu


Anna Wendzikowska zachwyca figurą po porodzie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marcin Prokop kpi z wpadki Anny Wendzikowskiej
ONS
Newsy
Wendzikowska nie wiedziała kim jest Grotowski. Prokop o tym nie zapomniał i po raz kolejny dogryzł jej na wizji
Mina dziennikarki mówi wszystko

Ostatnia wpadka Anny Wendzikowskiej odbiła się szerokim echem w mediach. W tej sprawie zabrało głos wiele osób z branży, ale najdosadniej wypowiedział się Wojciech Mann. Nie szczędził on dziennikarce słów krytyki. Zobacz:  Wpadka Wendzikowskiej odbiła się szerokim echem. Teraz głos zabrał Mann: Jest osobą od ploteczek, czerwonych dywanów i ścianek A wszystko zaczęło się od tego, że prezenterka podczas wywiadu ze światową gwiazdą nie wiedziała kim jest Jerzy Grotkowski. Wpadka, którą Wendzikowska zaliczyła w czasie rozmowy roztrząsana była przez kilka dni. W Prima Aprillis po raz kolejny zakpił z niej Marcin Prokop. Ekipa "Dzień Dobry TVN" chciała wkręcić widzów, że Dorota Wellman i dziennikarz zagrają razem w filmie reżyserowanym przez Piotra Adamczyk. O produkcji porozmawiała z nimi na wizji Anna Wendzikowska. W końcu padło pytanie o to czy aktorowi ciężko było zapanować nad energią głównych aktorów. Adamczyk przyznał, że ma na to pewne metody, a Prokop nie mógł się powstrzymać: To jest metoda Grotowskiego zdaje się. Prawda? Z miny prezenterki wynikało, że nie była zadowolona z tego żartu. Zobacz:  Nie tylko Wendzikowska nie wiedziała, kim jest Grotowski. Statystki mówią same za siebie     Ciężarna Wendzikowska przed studiem DDTVN:

Dorota Wróblewska krytykuje Annę Wendzikowską
ONS
Newsy
Wróblewska zniesmaczona rażącą wpadką Wendzikowską. Krytykuje nie tylko Anię
Co sądzi producentka?

Od wczorajszego popołudnia głośno jest o wpadce Anny Wendzikowskiej , którą zaliczyła podczas wywiadu z Sigourney Weaver. Gwiazda aktualnie występuje w filmie "Chappie" i zapytała dziennikarkę o jednego ze znanych Polaków. Zobacz:  Światowa gwiazda wypomniała Wendzikowskiej brak wiedzy podczas wywiadu. Anna: Wstyd mi O niewiedzy Wendzikowskiej mówią dziś wszystkie portale. Dziennikarka znalazła się w ogniu krytyki, a swojej trzy grosze wtrąciła Dorota Wróblewska . Na swoim Facebooku w długim poście dała wyraz swojemu zniesmaczeniu jej wpadką: Brak poziomu kultury i wiedzy to już norma. Mamy wiedzę o nazwiskach, które są znane z reality show i portali plotkarskich. Najważniejsze, że społeczeństwo dowiaduje się, że pani wypadła z okna, druga nie nosi majtek, trzecia jest na egzotycznej wycieczce, a czwarta kupiła nową torebkę . Myślę, że gdyby Grotowski żył w naszych czasach, to też by o nim nie pisano. Mamy wielu ŻYJĄCYCH znanych reżyserów teatralnych, kompozytorów, malarzy, których w Polsce się nie kojarzy. Takie czasy. - pisze producentka Co na to Ania? Zobacz: Ideał Wendzikowsiej to nie jej partner   Anna Wendzikowska pierwszy raz po ciąży:

Kuba Wojewódzki wkręcił Annę Wendzikowską
ONS
Newsy
Wojewódzki wkręcił Wendzikowską. Dziennikarka chciała przeprowadzić wywiad z nieżyjącym pisarzem
Posłuchajcie!

Niedawna wpadka Anny Wendzikowskiej dotycząca Jerzego Grotowskiego odbiła się szerokim echem w mediach. Nie zapomniał o tym także Marcin Prokop, który dogryzł dziennikarce na wizji. Zobacz:  Wendzikowska nie wiedziała kim jest Grotowski. Prokop o tym nie zapomniał i po raz kolejny dogryzł jej na wizji Teraz prezenterka zaliczyła kolejną wpadkę. Tym razem wkręcili ją Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski, którzy prowadzą audycję w Rock Radio. Panowie zadzwonili do Wendzikowskiej i zaproponowali jej przeprowadzenie wywiadu z nieżyjącym od 21 lat pisarzem, Charlsem Bukowskim. Dziennikarka z chęcią przystała na tę propozycję, a zorientowała się dopiero po pewnym czasie. Wtedy napisała na Facebooku: Wczesny poranek. Stoję w korku. Dzwoni telefon. Propozycja poprowadzenia spotkania z nieżyjącym od 21 lat pisarzem. Charlesem Bukowskim. Nie cenię zbytnio jego twórczości, ale jestem ciekawa tego spotkania. Zawsze otwarta na nowe wyzwania!!!  Ma dystans? Zobacz na Polki.pl: Dlaczego Wendzikowska nie chce pokazywać twarzy dziecka?  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner