Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Gwiazda programu X-Factor chce jechać na Eurowizję
East News
Newsy

Gwiazda programu "X-Factor" chce jechać na Eurowizję! O kogo chodzi? Posłuchajcie piosenki!

Na Eurowizję chce również jechać córka legendy!

Wojtek Ezzat powalczy o wyjazd na Eurowizję! Okazuje się, że uczestnik programu "X- Factor" zgłosił swoją piosenkę do polskich preselekcji. Jak dowiadujemy się ze strony dziennik-eurowizyjny.blog.pl artysta będzie walczył o wygraną z utworem "Rozmowa". To już kolejne nazwisko na liście artystów, którzy wyrazili chęć reprezentowania Polski w międzynarodowym konkursie muzycznym.

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski zabłysnął świetnym angielskim. Zdradził swój patent na naukę języka

 

Wojtek Ezzat ma szansę wygrać polskie preselekcje przed Eurowizją?


Zaledwie wczoraj poinformowaliśmy Was o tym, że piosenkę na Eurowizję przygotowuje Iwona Węgrowska. Artystka w rozmowie z jednym z portali przyznała wówczas, że będzie walczyć o "godne reprezentowanie Polski". Teraz okazuje się, że na liście potencjalnych kandydatów do wyjazdu na muzyczny konkurs, pojawiło się nazwisko byłego uczestnika programu "X-Factor". Swoje zgłoszenie do TVP wysłała również Bianka Jackowska, córka Marka Jackowskiego - podaje dziennik-eurowizyjny.blog.pl.

 

Wiadomo również, kto z pewnością nie zamierza walczyć o wyjazd na Eurowizję. Okazuje się, że tą osobą jest zwycięzca ostatniej edycji "The Voice of Poland". 

 

Zanim zacznę odkrywać muzyczne karty w Europie – chciałbym najpierw odkryć je w Polsce - w rozmowie z Dziennikiem Eurowizyjnym przyznał Mateusz Grędziński.

 

Posłuchajcie piosenki "Rozmowa". Myślicie, że Wojtek Ezzat ma szansę powtórzyć sukces swojego kolegi z programu "X-Factor" Michała Szpaka?

 

Zobacz także: Dwa gorące nazwiska na liście gwiazd, które chcą wystąpić na Eurowizji 2017! Kto się zgłosił?

 

Wojtek Ezzat i jego piosenka "Rozmowa".

Podoba Wam się piosenka byłego uczestnika programu "X-Factor"?

Wojciech Ezzat podczas finału X-Factor 3
Akpa

 

Na Eurowizję na pewno nie jedzie Mateusz Grędziński.

Mateusz Grędzińsi w marynarce

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Lista finalistów Krajowych Eliminacji Eurowizji 2018
instagram
Newsy
TVP podała listę finalistów Krajowych Eliminacji Eurowizji 2018!
Kto będzie reprezentował Polskę podczas konkursu w Lizbonie?

Już jest! Władze Telewizji Publicznej ogłosiły listę finalistów Krajowych Eliminacji do Eurowizji 2018 ! Kto już 3 marca będzie walczyć o możliwość reprezentowania naszego kraju podczas międzynarodowego konkursu muzycznego? Na liście pojawili się m.in. Maja Hyży, Marta Gałuszewska czy Saszan. Kto jeszcze? Wiemy!  Kto ma szansę pojechać na Eurowizję? TVP opublikowała w sieci listę muzyków, którzy mają szansę pojechać na Eurowizję. Krajowe Eliminacje odbędą się już 3 marca- wtedy dowiemy się, kto zostanie reprezentantem Polski na konkursie w Lizbonie! Zobaczcie, kto znalazł się na liście finalistów i ich piosenki! 1. Saszan – „Nie chcę ciebie mniej”  2. Monika Urlik – „Momentum”  3. Isabel Otrebus – „Delirium”  4. Ifi Ude – „Love is stronger”  5. Future Folk – „Krakowiacy i górale”  6. Gromee feat. Lukas Meijer – „Light me up”  7. Marta Gałuszewska – „Why don’t we go”  8. Pablosson – „Sunflower”  9. Maja Hyży – „Skin”  10. Happy Prince – „Don’t let go” Saszan, czyli 23-letnia Roksana Pindor to jedna z największych gwiazd młodego pokolenia. Ma szansę wygrać Eurowizję?   Monikę Urlich możecie pamiętać z programu "The Voice of Poland". W show TVP dotarła aż do półfinału. Wokalistka jakiś czas temu chciała reprezentować Irlandię w konkursie Eurowizji.   Isabel Otrębus- Isabel to wokalistka, która rok temu również próbowała swoich sił w polskich preselekajcach. Zajęła wówczas 4. miejsce.   Ifi Ude to polsko nigersyjska wokalistka, którą możecie pamiętać z programu Must Be The Music.    Future Folk- to zespół w którym występuje gwiazdor  ostatniej edycji "Azja Express" Stanisław Karpiel-Bułecka.   Gromee to 39-letni DJ. Jak informuje  dziennik-eurowizyjny.pl Gromee czyli Andrzej...

Mateusz Maga nagrał piosenkę na Eurowizję
Newsy
Mateusz Maga nagrał piosenkę na Eurowizję 2017! Hit czy kit? POSŁUCHAJ!
Mateusz Maga nagrał piosenkę na Eurowizję 2017! Hit czy kit? POSŁUCHAJ!

Mateusz Maga nagrał piosenkę! W sieci pojawił się jego singiel "First Kiss", z którym być może zgłosi się na Eurowizję 2017! J ak podoba się Wam piosenka tego androgenicznego uczestnika "Top Model"? Czy Mateusz ma szansę na karierę?   Mateusz Maga napisał piosenkę na Eurowizję 2017  Do 20 stycznia polscy artyści mogą zgłaszać swoje propozycje na Eurowizję 2017. TVP wybierze od 5 do 10 wykonawców, którzy wezmą udział w polskich preselekcjach już 11 lutego. Czy wśród nich będzie Mateusz Maga:   Yeeeah…. Tak! Stało się…! Zaczynam 2017 rok z moim pierwszym utworem. First song…  First Kiss ! To niesamowite uczucie - zwłaszcza dla mnie jako modela!  [...] Uważam, że warto podejmować próby, warto narzucać sobie cele do ich realizacji…. Przede mną okres wielu zajęć, warsztatów woklanych, dzięki którym chcę rozwijać. Miło mi czytać jak coraz częściej dostaje wiadomości, że jestem dla Was motywacją do realizacji celów! Warto kochać to co się robi i spełniać się w kilku płaszczyznach! Wiadomo, że zawsze pojawiają się różne opinie… wiele osób często odgórnie przekreśla kogoś… ale pamiętajcie nigdy nie rezygnujcie z tego do czego dążycie pomimo opinii innych! Tego Wam życzę w tym 2017 roku! - pisze Mateusz na swoim profilu.  Eurowizja 2017 - kto z Polski?   Z kim zmierzy się Mateusz Maga w starciu o udział na polskich preselekcjach? Na giełdzie nazwisk pojawiają się Gosia Andrzejewicz, Anna Cyzon, Leszek Stanek, Daria Zawiałow, Kasia Popowska.   Zobacz:  Stanek, Popowska, Andrzejewicz - to oni wezmą udział w polskich preselekcjach do Eurowizji 2017?   Mateusz Maga i jego pierwszy singiel.   Mateusz Maga - okładka pierwszego singla.   Mateusz Maga zrobi karierę na polskiej scenie?

Kuba Wojewódzki o Mateuszu Madze i Eurowizji
Newsy
Eurowizja 2017: Kuba Wojewódzki kpi z piosenki Mateusza Magi: "Szczególnie cieszy moment, w którym..."
Eurowizja 2017: Kuba Wojewódzki kpi z piosenki Mateusza Magi: "Szczególnie cieszy moment, w którym..."

Eurowizja 2017: Kuba Wojewódzki zabrał głos w sprawie Mateusza Magi, uczestnika "Top Model", który chce nas reprezentować. W felietonie dla "Polityki" dziennikarz kpi z jego piosenki, a zwłaszcza akcentu i angielskiego.    Kuba Wojewódzki kpi z piosenki Mateusza Magi na Eurowizję 2017 Na Eurowizję 2017 wpłynęło mnóstwo zgłoszeń , a wśród nich utwór "First Kiss" Mateusza Magi. Piosenka wzbudziła mnóstwo emocji. Jednym się podoba, innym (a to liczniejsza grupa) w ogóle - internauci kpią z muzycznego talentu Mateusza, a właściwie jego braku, samej piosenki, która według nich jest po prostu mdła i nijaka oraz z jego akcentu. A co sądzi o niej Kuba Wojewódzki? Trwa otwarty konkurs na artystę i piosenkę, która będzie nas reprezentować w konkursie Eurowizji. W szranki stanął też znany z programu "Top Model" model Mateusz Maga. Utwór jest ciekawy, szczególnie cieszy moment, w którym poznajemy, w jakim jest języku - pisze Wojewódzki.  Jest aż tak źle? Posłuchajcie sami raz jeszcze.   Zobacz także:  Eurowizja 2017: Wiemy, kiedy wystąpi reprezentant Polski! SZCZEGÓŁY!   Piosenka Mateusza Magi.   Kuba skrytykował Magę.  Maga chce jechać na Eurowizję!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner