Gwiazda programu X-Factor chce jechać na Eurowizję
East News

Gwiazda programu "X-Factor" chce jechać na Eurowizję! O kogo chodzi? Posłuchajcie piosenki!

Gwiazda programu X-Factor chce jechać na Eurowizję
East News

Wojtek Ezzat powalczy o wyjazd na Eurowizję! Okazuje się, że uczestnik programu "X- Factor" zgłosił swoją piosenkę do polskich preselekcji. Jak dowiadujemy się ze strony dziennik-eurowizyjny.blog.pl artysta będzie walczył o wygraną z utworem "Rozmowa". To już kolejne nazwisko na liście artystów, którzy wyrazili chęć reprezentowania Polski w międzynarodowym konkursie muzycznym.

 

Wojtek Ezzat ma szansę wygrać polskie preselekcje przed Eurowizją?


Zaledwie wczoraj poinformowaliśmy Was o tym, że piosenkę na Eurowizję przygotowuje Iwona Węgrowska. Artystka w rozmowie z jednym z portali przyznała wówczas, że będzie walczyć o "godne reprezentowanie Polski". Teraz okazuje się, że na liście potencjalnych kandydatów do wyjazdu na muzyczny konkurs, pojawiło się nazwisko byłego uczestnika programu "X-Factor". Swoje zgłoszenie do TVP wysłała również Bianka Jackowska, córka Marka Jackowskiego - podaje dziennik-eurowizyjny.blog.pl.

 

Wiadomo również, kto z pewnością nie zamierza walczyć o wyjazd na Eurowizję. Okazuje się, że tą osobą jest zwycięzca ostatniej edycji "The Voice of Poland". 

 

Zanim zacznę odkrywać muzyczne karty w Europie – chciałbym najpierw odkryć je w Polsce - w rozmowie z Dziennikiem Eurowizyjnym przyznał Mateusz Grędziński.

 

Posłuchajcie piosenki "Rozmowa". Myślicie, że Wojtek Ezzat ma szansę powtórzyć sukces swojego kolegi z programu "X-Factor" Michała Szpaka?

 

Zobacz także: Dwa gorące nazwiska na liście gwiazd, które chcą wystąpić na Eurowizji 2017! Kto się zgłosił?

 

Wojtek Ezzat i jego piosenka "Rozmowa".

Podoba Wam się piosenka byłego uczestnika programu "X-Factor"?

Wojciech Ezzat podczas finału X-Factor 3
Akpa

 

Na Eurowizję na pewno nie jedzie Mateusz Grędziński.

Mateusz Grędzińsi w marynarce

Więcej na temat X-Factor Eurowizja
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13