ONS
Newsy

Wojewódzki OSTRO o Richardson

Za co dostało się prezenterce?

Od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się doniesienia o romansie Moniki Richardson ze Zbigniewem Zamachowskim. W kolorowej prasie coraz częściej możemy znaleźć informacje o łączącym ich uczuciu i wspólnych planach na przyszłość. Niestety, prezenterka i aktor nie chcą komentować swojego życia prywatnego, dlatego wciąż nie wiemy ile prawdy jest w tych rewelacjach. Nie wyklucza to jednak tego, że pojawiają się komentatorzy związku Richardson i Zamachowskiego.

Wśród nich znalazł się Kuba Wojewódzki, który postanowił skomentować zaistniałą sytuację i przy okazji... pojechał po prezenterce.

- Czyżby na naszych oczach rozkwitał jeden z największych romansów roku? Monika Richardson spotyka się ze Zbigniewem Zamachowskim. Mnie to nie dziwi. Para idealnie do siebie pasuje. On jest zdolny, sympatyczny, spontaniczny, uniwersalny, otwarty i lubiany przez ludzi. A ona jest jego odwrotnością- napisał w "Polityce".

Śmieszą was jeszcze komentarze Wojewódzkiego?

kb

Monika Richardson o depresji po porodzie
Akpa
Newsy
Richardson: Miałam depresję poporodową
Po urodzeniu dziecka nie było łatwo

Monika Richardson jest jedną z tych gwiazd, które nie mogą liczyć na dobrą prasę. Związek ze Zbigniewem Zamachowskim mocno nadszarpnął jej reputację, a ona sama nie kryje frustracji z tego powodu. Przypomnijmy: Richardson jest wściekła: WOJNA! Mam już tego wszystkiego dość! Sytuacji nie polepszyło wspólne prowadzenie przez parę "Pytania na Śniadanie" i skończyło się tylko na kolejnych żartach i kpinach z ich związku. Richardson słynie też z wypowiedzi, które na długo pozostają w pamięci i z wyznań, o jakich chyba wolelibyśmy nie słyszeć. W dzisiejszym odcinku "PnŚ" Monika rozmawiała z jednym z gości na temat depresji poporodowej i problemach młodych matek. Skłoniło ją to do bardzo osobistej refleksji:   Miałam podobne doświadczenia - depresję poporodową i zapalenie piersi. To "bejbi blues", każda z nas miała - wyznała nieoczekiwanie na antenie. Co sądzicie o tego typu wypowiedziach? Jest dla nich miejsce na antenie telewizji publicznej czy Richardson powinna być ostrożniejsza? Zobacz też zakochaną Monikę Richardson w trakcie występu Zbigniewa Zamachowskiego:

Monika Richardson - Zamachowska na okładce Vivy!
Viva!
Newsy
Monika Richardson, a raczej Zamachowska na okładce nowej Vivy!
Dowiedzcie się więcej!

Monika Richardson odchodzi w niepamięć - przyszedł bowiem czas na Monikę Zamachowską . Gwiazda telewizji jest już po ślubie ze znanym aktorem Zbigniewem Zamachowskim. A na łamach najnowszej "Vivy!" opowiada o zaślubinach i planach na przyszłość. Przeczytajcie więcej o stylu Moniki Zamachowskiej Słynna feministka - Kazimiera Szczuka przedstawia swojego narzeczonego , a Henryka Bochniarz opowiada o życiu w wyjątkowym wywiadzie ze swoją córką Joanną. Oprócz tego w nowej "Vivie!" znajdziecie aż 55 stylowych stron. Modowe i urodowe porady ekspertów na koniec wiosny 2014. Miłej lektury!

Party
Newsy
Miłość kwitnie! Richardson i Zamachowski razem zamieszkali
W ten sposób pokonują kryzys w życiu

Związek Moniki Richardson ze Zbigniewem Zamachowskim od początku wzbudzał kontrowersje, ale dopiero ostatnio para musiała stawić czoło prawdziwym kłopotom. W niewyjaśnionych okolicznościach zmarł młodszy brat Moniki , a Zbigniew mimo komplikacji przy własnej sprawie rozwodowej wspierał w chwili tragedii dziennikarkę i całą jej rodzinę. Z kolei Monika Richardson przyjęła ze spokojem wiadomość, że jej nowy partner, chcąc szybko zakończyć małżeństwo z Aleksandrą Justą, musi iść na duży kompromis - zostawić byłej żonie i dzieciom dom pod Warszawą oraz oszczędności . Jak donosi magazyn "Party", aktor po rozwodzie zamieszkał w domu Moniki. Para razem z mamą dziennikarki spędziła tam święta. A to oznacza, że pierwszy sprawdzian z siły uczuć Moniki i Zbigniewa został zaliczony.  

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner