Za nami wielki finał programu "Azja Express". Wiadomo już, która z par zwyciężyła program. W poprzednim odcinku Andziaks i Luka jako pierwsi oficjalnie stali się finalistami edycji. O miejsce w finale walczyło pozostałe dwie pary: Reni Jusis i Remigiusz Dorawa oraz Paulina Krupińska i Izabela Połeć. Do dołączył do Andziaks i jej męża i zmierzył się w ostatecznym starciu i wygrał "Azja Express"?

Reklama

"Azja Express": Kto wygrał program?

To koniec wielkiej przygody w "Azja Express". W finałowym odcinku zmierzyły się ze sobą dwie pary: Angelika Trochonowicz i Luka Trochonowicz oraz Paulina Krupińska i Izabela Połeć.

Piekielnie męczący i nieprzewidywalny wyścig dobiegł końca. Pary musiały pokonać trasę przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan, mając do dyspozycji tylko jednego dolara dziennie. Kilka tysięcy kilometrów bez pieniędzy na transport było sporym wyzwaniem i wymagało od uczestników nie tylko sprytu ale również wytrzymałości. 5. edycję "Azji Express" wygrali Angelika Trochonowicz i Luka Trochonowicz.

Zobacz także: Adam Zdrójkowski komentuje stan zdrowia taty po „Azji Express”: „Ledwo co się ruszał”

Andziaks i Luka w programie często musieli godzić się z drugą pozycją w rankingu, w finale nie chcieli już tego powtarzać. Udało się! Youtuberzy triumfują, wygrywając 5. edycji show TVN.

- ????????????Andziaks Luka ❤️❤️❤️❤️????????????
- Jesteście najlepsi
- TAAAAKKKKK ????????????????????????❤️❤️❤️
- Ale sie cieszę egratulacje mega para Angelika jest the best ????????❤️
- Andziaksy brawo!!!!❤️❤️❤️

Gratulacje również dla pozostałych par, którym udało się dotrzeć do finałowego odcinka!

Reklama

Zobacz także: Paulina Krupińska szczerze o "Azja Expresss". "Ten program stwarza dużo sytuacji, które mogą być zagrożeniem"

x-news
x-news
x-news
Reklama
Reklama
Reklama