Renata Kaczoruk odpowiedziała Małgorzacie Rozenek-Majdan! Partnerka Kuby Wojewódzkiego bardzo ostro skomentowała informację, że Małgorzata Rozenek-Majdan zaproponowała modelce spotkanie, aby zakończyć plotki o ich konflikcie. Małgorzata Rozenek postanowiła bowiem zareagować na ogromną falę hejtu z jaką spotkała się Renata Kaczoruk. Spotykając się z koleżanką z "Azja Express", chciała udowodnić, że nie ma pomiędzy nimi żalu i złości. Do spotkania nie doszło, a kilka dni później Kuba Wojewódzki udzielił wywiadu, w którym mocno skrytykował zachowanie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana w programie TVN.

Reklama

Teraz głos w sprawie zaproszenia na spotkanie zabrała Renata Kaczoruk. Modelka tłumaczy się na swoim profilu na Facebooku dlaczego nie przyjęła propozycji Małgorzaty Rozenek-Majdan. Przy okazji mocno krytykuje gwiazdę TVN i wbija jej szpilę m.in. sugerując, że ma znacznie więcej lat niż podaje publicznie.

Zobacz także: Leszek Stanek o zachowaniu Renaty Kaczoruk w Azja Express. Padły bardzo MOCNE słowa!

Zobacz także

Media internetowe zalała dziś informacja, że nie chciałam się z umówić na herbatę z Małgosią Rozenek.. � powiem wam dlaczego nie znalazłybyśmy wspólnego języka..
Ja nigdy nie będę gwiazdą formatu Małgosi, bo..
- nigdy, jako „matka dwójki dzieci”, nie nazwałabym swojej siedemnaście lat młodszej- debiutującej w telewizji- koleżanki „suką”, nazywając to „sportową rywalizacją”(sic!)�

- jako nauczycielka savoir vivre nie krzyczałabym na wizji, że „nienawidzę”, jednocześnie pozwalając sobie na deprecjonujące uwagi odnośnie jej wychowania i rodziny.
- Jako dama nie ignorowałabym jej prób „zakopania toporu wojennego” jeszcze w Azji. A po dwóch konferencjach TVNu i imprezie towarzyskiej, na których rozmawiałabym z nią jak z kumpelą, nie informowałabym mediów o próbie spotkania się z nią „prywatnie”. -napisała Renata Kaczoruk.

Wygląda więc na to, że pomiędzy Renatą Kaczoruk i Małgorzatą Rozenek-Majdan rozpętała się prawdziwa medialna wojna! Myślicie, że gwiazda TVN odpowie na zaczepki modelki? Niestety, Renata Kaczoruk chyba nie spodziewała się, że po raz kolejny jej tłumaczenie zostanie bardzo negatywnie odebrane przez internautów. Na Instagramie, gdzie zapowiedziała swój list do Rozenek, ponownie zalała ją fala hejtu.

Haha ale się tlumaczysz haha. Niestety zły montaż programu pokazał twój wredny charakter, reakcja Leszka Stanka na twoim instagramie na twoje przeklamywamnie zdarzeń to potwierdziła i na twoje nieszczęście po tym programie duuuzo osób polubilo M. Rozenek a ciebie no cóż, sama wiesz :)

Przyganiał kocioł garnkowi... żenująca próba zwrócenia na siebie większej uwagi. Slaaaabe... Przynajmniej Rozenek w AE da sie lubić- pisali internauci.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wraca z Mykonos! Pakuje walizkę i kolejny raz jest to... przekomiczne! WIDEO

Renata Kaczoruk odpowiedziała Małgorzacie Rozenek-Majdan.

Facebook

Reklama

Internauci ponownie skrytykowali modelkę.

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama