Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Weronika Rosati w "Vive!"
Viva! (10/2013)
Newsy

Chcieli Rosati w "Modzie na sukces"! Dlaczego odmówiła?

Szkoda, że jej nie zobaczymy?

Pokazywaliśmy wam już okładkę najnowszej "Vivy", na której tym razem wystąpiła Weronika Rosati, udzielając przy tym długiego wywiadu o jej życiu i pracy w Hollywood. Wciągająca rozmowa okraszona piękną sesją od dzisiaj w sprzedaży. Przypomnijmy: Hollywoodzka Weronika Rosati na okładce "Vivy!"

Aktorka opowiada o tym, jak wygląda jej codzienne życie w Los Angeles i zdradza kulisy castingów do wielkich filmowych produkcji. Weronika wyznała, że całe dnie upływają jej właśnie na zgłaszaniu się i przygotowaniu do przesłuchań, więc tak naprawdę rzadko ma czas na hollywoodzki blichtr. Czasami jednak telefon dzwoni sam - tak było, gdy o Polkę upomniała się ekipa słynnego serialu "Moda na Sukces". Dlaczego więc nie oglądamy jej w produkcji, którą zna cały świat?

- Nie chodzę na castingi do tasiemców. Wiele było negocjacji, ponieważ castingowiec "Mody na Sukces" bardzo chciał się ze mną spotkać. Przekonałam mojego agenta, że ze względu na polskie produkcje nie mogę sobie pozwolić na pracę dzień w dzień po kilkanaście godzin, nawet za wielkie pieniądze - wyznała.


Jakie role odrzuca jeszcze Rosati? Okazuje się, że nie jest skłonna rozbierać się do naga przed kamerą:
 

- Raczej unikamy filmów, w których są nieuzasadnione rozbierane sceny. Wiem, że każda inna aktorka w Ameryce może to zrobić i nie spotkają jej z tego powodu przykrości, co najwyżej wstyd przed rodzicami. Ja jednak czuję bardzo dużą odpowiedzialność i nie mogę pewnego rodzaju scen zagrać.


Weronika nie zamierza rezygnować z kariery w USA i trzeba obiektywnie przyznać, że powoli pnie się do góry. Myślicie, że będzie gwiazdą w Hollywood? My trzymamy kciuki i zachęcamy do lektury nowej "Vivy!".

Zobacz też jak Weronika imprezowała z Joan Collins:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Weronika Rosati w Vivie o karierze w Hollywood
Viva
Newsy
Dramat Rosati: W Hollywood nie wierzą, że jestem Polką
Przez to traci role?

Weronika Rosati w Los Angeles czuje się jak ryba w wodzie. Nic w tym dziwnego, w końcu od kilku lat sukcesywnie jej kariera w Stanach nabiera coraz większego rozpędu. Aktorka gdy przebywa w Hollywood kilka razy w tygodniu pojawia się na castingach do najróżniejszych produkcji. To dzięki swojemu uporowi i determinacji zagrała w serialu HBO "Luck" czy epizody w takich filmach jak "The Iceman" czy ""Bullet To The Head", które jeszcze w tym roku pojawią się na ekranach polskich kin. Zobacz: "Miałam zagrać w Modzie na sukces" W najnowszym numerze "Vivy!" gwiazda w szczerej rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską opowiedziała o trudnościach, jakie napotykają ją w Hollywood . Jak się okazało w zdobywaniu angaży niekiedy przeszkadza jej uroda. Rosati często stara się o role Polek czy Rosjanek. Jednak castingowcy oglądając jej zdjęcia nie wierzą, że pochodzi z środkowo-wschodniej Europy . Według nich z wyglądu wygląda bardziej na Włoszkę lub Francuzkę. - Na Rosjanki, owszem, ale raczej rzeczywiście Włoszki, Francuzki. Mój agent stoczył wielką bitwę rok temu, bo była świetna rola Polki u boku Marion Cotillard i Joaquina Phoenixa. W dodatku ta postać miała mówić po polsku, więc wydawało się, że powinnam mieć szansę. Gdy produkcja zobaczyła moje zdjęcia, stwierdzili: "Co ty nam tu ściemniasz, że Weronika Rosati jest Polką?". Spojrzeli na nazwisko, na zdjęcia i uznali, że jest to blef roku. Mój agent zaczął im więc wysyłać moje okładki z Polski, prawie wysłał mój akt urodzenia, ale nie chcieli uwierzyć - wyznała Weronika Jednak aktorka nie poddała się i pomimo braku wizualnych predyspozycji postanowiła powalczyć o rolę: - W końcu zmusił ich, żebym chociaż mogła nagrać ten casting, i kazał mi wyglądać najbardziej polsko, jak potrafię, ale jedyne co mogłam zrobić, to gadałam po polsku, bo przecież skóry z siebie nie zedrę ....

ONS
Newsy
Weronika Rosati o pracy na planie „Dziecka Rosemary”: "Płakałam z bólu". I tak ją wycięli!
Co powiedziała aktorka?

Weronika Rosati w wywiadzie dla „Vivy!” opowiada nie tylko o tym dlaczego zakończyła związek z Piotrem Adamczykiem (Czytaj: Weronika Rosati pierwszy raz o rozstaniu z Piotrem Adamczykiem! Mamy fragmenty wywiadu z "Vivy!" ) , ale też  jakie były kulisy kręcenia produkcji „Dziecko Rosemary” w reżyserii Agnieszki Holland. Aktorka zdradziła, że robiła wszystko, by doprowadzić kontuzjowaną w wypadku nogę do porządku na czas zdjęć. Weronika była bardzo zdeterminowana, żeby zagrać. Jednak ból ją pokonał.   Weronika Roasti została wycięta z serialu Holland   Na trzy dni przed zdjęciami okazało się, że każdy krok bez kul sprawia mi nieprawdopodobny ból. Już nie mówiąc o tym, że po tylu miesiącach w gipsie zaniknęły mi mięśnie. (...) Byłam tym stanem rozgoryczona. Porozmawiałam z Agnieszką i zachowała się fenomenalnie, ponieważ tak wszystko ustawiła, żebym robiła ewentualnie po dwa kroki. To był jedyny dzień po tych dziewięciu miesiącach, kiedy chodziłam bez kul. Wracając samolotem do Warszawy następnego dnia płakałam z bólu. Nogę miałam spuchniętą jak balon - czytamy w wywiadzie. Na pytanie, czy warto było to zrobić dla epizodu, Weronika nie ma wątpliwości, że tak. Komentuje, jak odebrała fakt, że została z tych kilku scen w „Dziecku Rosemary” wycięta. Zdaje się, że niektóre media złośliwie wytykały mi, że moje kwestie były wycięte z serialu i że pokładałam w nim wielkie nadzieje na karierę, ale jest to po prostu śmieszne. (…) Propozycja dotyczyła epizodu, a nie głównej roli! (…) Dlatego jestem Agnieszce wdzięczna, że dała mi tę szansę i była wyrozumiała. Poza tym super było z nią znowu pracować. Zresztą, paradoksalnie był to pierwszy raz, kiedy w ogóle moja rola została okrojona z filmu – tłumaczy Rosati. Weronika Rosati wywiad w...

Weronika Rosati, Piotra Adamczyk
Eastnews
Newsy
Znamy kulisy rozstania Weroniki Rosati i Piotra Adamczyka. Aktorka chciała mieć… dziecko
Dlaczego tak naprawdę rozstali się?

Rozstanie Piotra Adamczyka i Weroniki Rosati zaskoczyło wszystkich. Do tej pory spekuluje się, co tak naprawdę stoi za końcem ich związku. Sama aktorka nie chciała do końca zdradzać powodów. Zobacz: Weronika Rosati pierwszy raz o rozstaniu z Piotrem Adamczykiem! Mamy fragmenty wywiadu z "Vivy!" Jednak jak donosi "Flesz" powodem rozstania jest.. dziecko! Rosati, pomimo rozwijającej się kariery, chciała być już mamą. Czyżby Piotr niekoniecznie?  To jednak nie wszystko. Gwiazda przyjęła niedawno nową komediową rolę w kolejnej produkcji. Do tej pory Adamczyk sugerował zaś, że nie ma ona komediowego talentu. Po rozstaniu z Piotrem, Weronika przyjęła propozycje: Weronika dostała tę propozycję zaraz po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem. Aktor przez cały związek odradzał jej takie role, bo według niego Rosati nie ma talentu komediowego. Weronika rozstała się z Piotrem nie z powodu kariery w Hollywood ani dzielącej ich odległości. Adamczyk zawsze chętnie towarzyszył jej w podróżach i brał udział w castingach, ale mieli inne życiowe cele. Weronika chce w przyszłości być mamą. - zdradza znajoma aktorki we „Fleszu” Zdziwieni? Bo my tak. Zobacz: Weronika Rosati i Piotr Adamczyk rozstali się w zgodzie?  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner