Weronika Książkiewicz nie za wiele mówi o swoim życiu prywatnym. Prawdopodobnie dlatego informacja o jej ślubie dotarła do mediów ze sporym opóźnieniem, bo aktorka jest już kilka miesięcy po ważnej uroczystości. Kto skradł serce 43-latki? Już wszystko jasne!

Reklama

Weronika Książkiewicz wzięła ślub. Co wiemy o jej mężu?

Weronika Książkiewicz na swoim koncie ma pełno ról w serialach i filmach. Można ją kojarzyć m.in. z takich produkcji jak "Furioza", "Planeta singli", "Powrót do tamtych dni" czy kultowego serialu "BrzydUla". Aktorka o swoim życiu prywatnym nie mówi za wiele, jednak wiadomo, że przez pewien czas związana była z niedawno zmarłym Krzysztofem Latkiem, z którym ma 14-letniego syna Borysa. Jak się okazuje, 43-latka w ostatnim czasie wyszła za mąż i to nie raz!

Weronika Książkiewicz pokazała syna

Weronika Książkiewicz o swoim podwójnym ślubie opowiedziała w programie "Ewa i jej przyjaciele", który transmitowany jest na antenie TVP3.

Podzielę się czymś, o czym jeszcze głośno nie mówiłam. Oficjalnie nikt jeszcze nie wie. Stało się to całkiem niedawno. Wzięliśmy ślub we wrześniu, pierwszy - taką ceremonię duchową. A teraz, 21 marca, cywilną, w dniu moich urodzin. (...) Nigdzie tego nie publikowałam, nie mówiłam o tym, ani nie zapraszałam fotoreporterów i dzięki temu mogłam się teraz tym podzielić
- przyznała Weronika Książkiewicz.
Weronika Książkiewicz urodziła, chwilę później rozstała się z partnerem. "Miałam moment fatalny"
Artur Zawadzki/REPORTER

W rozmowie z "Super Expressem" 43-latka wyznała, że jej mężem został pochodzący z Izraela 62-letni Heskel Nathaniel. Wiadomo, że 62-letni ukochany Weroniki, urodził się w Izraelu. Studiował zarządzanie oraz administrację w biznesie w Londynie, a później zdecydował się, by wyjechać do Berlina, gdzie działał jako przedsiębiorca i dyrektor w branży nieruchomości. Para najprawdopodobniej poznała się chwilę przed pandemią i zostali ze sobą rozdzieleni ze względu na obostrzenia, które wówczas obowiązywały. Książkiewicz stwierdziła, że jeśli to przetrwają, już zawsze będą razem.

Normalnie nie dzielę się takimi zdjęciami, ale miłość w czasach zarazy jest naprawdę trudna. Próbuję zachować spokój, ale trochę już wariuję i chodzę po ścianach. Krótko mówiąc, strasznie tęsknię. HEZI, you are my treasure, I miss you so much.... Naprawdę mi odbiło, że coś takiego wstawiłam. Czy jest tu ktoś, kto też został tak rozdzielony? Jest to bardzo ciężkie, ale wierzę w to, że to, co się teraz dzieje, połączy nas na wieki
- pisała wówczas na Instagramie.

Spodziewaliście się takich rewelacji?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Weronika Książkiewicz i Krzysztof Latek pogodzili się dla syna. Borys miał dobry kontakt z tatą

2013.08.04 Warszawa Weronika Ksiazkiewicz FOT WIN/ AF EOS
Reklama
Reklama
Reklama