Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
AKPA
Newsy

W takich tropikach Górniak spędzi z synem weekend (FOTO)

Będzie niezła zabawa

Edyta Górniak za każdym razem mocno podkreśla, że syn Allan jest dla niej najważniejszą osobą w życiu. Dlatego też z okazji Dnia Dziecka sławna mama postanowiła dać mu bardzo kosztowany prezent w postaci wycieczki do "Tropical Island" w Berlinie. Temperatura 26 st. C, największy na świecie las tropikalny pod dachem i dwustumetrowa plaża to atrakcje w jakie zainwestowała Górniak razem ze swoim partnerem, Piotrem Scharammem.

Jak donosi "Party", Allan dochodzi do zdrowia w szybkim tempie i nic nie stoi na przeszkodzie żeby wziął udział w wycieczce. Dlatego też zapowiada się bardzo radosny dzień w życiu chłopca.

Takie atrakcje czekają na Allana:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak krytykuje Dariusza Krupę
ONS
Newsy
Edyta Górniak w "DDTVN": Krupa ukrywał przed naszym synem, że...
Diwa wyjaśnia zamieszanie wokół rodziny

W ostatnich tygodniach znowu coraz więcej mówiło się o prywatnym życiu Edyty Górniak . Na początku spekulowano o rozstaniu wokalistki z partnerem, potem zaś powrócił temat jej syna Allana , który od stycznia mieszka już z nią na stałe. Wcześniej Górniak dzieliła opiekę nad dzieckiem z byłym mężem, Dariuszem Krupą . Chłopiec podobno bardzo przeżył to, że jego ojciec ma nową narzeczoną i córkę. Przypomnijmy: Syn Górniak zamieszkał z nią nie bez powodu. Jest komentarz gwiazdy W dzisiejszym "Dzień Dobry TVN", Agnieszka Jastrzębska korzystając z okazji, zapytała Edytę Górniak o sytuację rodziną i doniesienia o tym, że Allan zamieszkał z nią na stałe, bo nie chciał już przebywać w domu ojca. Diwa upatruje powodu w zachowaniu swojego byłego partnera, który nie przygotował syna na to, że w jego życiu jest teraz nowa rodzina. Decyzja dotycząca przeprowadzki, była natomiast tylko i wyłącznie decyzją Allana, który według relacji Edyty, ma złamane serce.   Jest to dosyć duża rewolucja dlatego, że ja przez pięć lat miałam zupełnie inny system życia, inny rytm życia i przez jakiś czas walczyłam o to, żeby Allan miał jeden adres zamieszkania, ale widywał się dowolnie z drugim rodzicem, kiedy tylko zechce. Mimo, że sądownie zostało to ustalone, że naprzemiennie opiekujemy się Allanem z jego tatem po dwa tygodnie to i tak czasami to zmienialiśmy, czasem to były trzy tygodnie, czasem Allan jeden miesiąc u taty na wakacjach, drugi u mnie, więc jednak regulowaliśmy to sobie czasem. Nie były to łatwe regulacje rzecz jasna, ale jakoś nam się udawało. Allan podjął taką decyzję z początkiem roku i dla mojego syna to jest trudny czas bardzo, ja się oczywiście cieszę natomiast obserwuje jego i on ma dosyć trudny czas dlatego, że ma po prostu trochę złamane serce. Tata jego ukrywał przez dwa lata, że ma drugie dziecko. On się dowiedział z...

Edyta Górniak
Newsy
Ale ma początek roku! Edyta Górniak zainkasowała niemal milion zł! Za co?

  Edyta Górniak wróciła niedawno z samotnego urlopu w Azji. Jak czytamy w najnowszym "Party", wokalistka pojechała tam bez ukochanego syna Allana. Dlaczego tak się stało? Allan chciał spędzić więcej czasu w Polsce, dlatego zamiast wyjechać z Edytą, został ze swoją mamą chrzestną. Odwiedził przyjaciół w Krakowie i razem z nimi pojechał na kilka dni na narty do Szczyrku - powiedziała w "Party" znajoma Górniak. Zobacz także: Edyta Górniak przyznała się do słabości! Czy zostanie to wykorzystane przeciwko niej?   Początkowo Edyta Górniak i Allan Krupa planowali polecieć wspólnie na wyspy Bahama. Ostatecznie, artystka też zmieniła plany i wyjechała w podróż sentymentalną do Azji. Wypoczynek rozpoczęła w Singapurze, odwiedziła też Hongkong, ale najwięcej czasu gwiazda spędziła w Tajlandii.   Edyta Górniak zarobiła milion zł? Artystkę było stać na tak fantastyczne wakacje, ponieważ jeszcze przed wyjazdem Górniak przedłużyła na kolejny rok kontrakt z marką lakierów do paznokci Chiodo Pro, za który zainkasowała (jak pisze "Party") niemal milion złotych!   Edyta Górniak jest jurorką w "The Voice Kids". Na planie towarzyszył jej syn Allan.   Wokalistka mieszka teraz w Stanach Zjednoczonych i rzadziej bywa w Polsce.      

Edyta Górniak, Allan Krupa
ONS
Newsy
Syn Edyty Górniak chodzi już na randki. Gwiazda musiała przeprowadzić z nim rozmowę o... seksie!

Syn Edyty Górniak ma dziewczynę! Gwiazda musiała więc przeprowadzić z 12-latkiem poważną rozmowę na temat... seksu. Piosenkarka, która wiele razy podkreślała, że to właśnie Allan jest najważniejszym mężczyzną jej życia, z pomocą psychologa szkolnego zaczęła wprowadzać go w dorosły świat. Edyta Górniak w rozmowie z Super Expressem opowiedziała o tym, jak udało się jej uporać z tematem seksu. Przy okazji zdradziła, że ostatnie walentynki Allan spędził ze swoją sympatią. Kiedyś mówiłam Allanowi o bocianach. Kiedyś też Allan zapytał mnie, skąd się wziął. Powiedziałam, że z miłości. A jak się zaczął uczyć różnych takich kwestii biologicznych i odpowiedział na zadane przez pana w klasie pytanie: "Czy ktoś wie, skąd się biorą dzieci?", Allan powiedział: "Ja wiem, z miłości". Wszystkie dzieci się śmiały. To było smutne bardzo. Przyszedł czas, że musieliśmy o tym pogadać. Trochę ja pogadałam, trochę psycholog szkolny. Trochę dzieci między sobą. To taki delikatny temat, ale nieunikniony. Allan ma już 12 lat, ma już sympatię. Chociaż mówi, że ja to źle nazywam, bo to nie jest sympatia, tylko dziewczyna! Miałam w walentynki koncert. Pytałam, czy przyjdzie. Odpowiedział, że jedzie do swojej dziewczyny - powiedziała artystka. Zobacz także: o czym rozmawiać z dziewczyną, aby poczuła się oczarowana   Wygląda więc na to, że w życiu Edyty Górniak nastąpiło ostatnio sporo zmian. Kilka tygodni temu artystka przeprowadziła się z Warszawy do Krakowa , a teraz w życiu jej ukochanego synka pojawiła się pierwsza miłość. To z pewnością jest przełomowy moment w życiu każdej matki, która ma dorastającego syna.   Zobacz także: Edyta Górniak ma problem z nowym sąsiadem?! "Nie wie, co zrobić z tym mężczyzną"   Syn Edyty Górniak ma dziewczynę. Gwiazda musiała przeprowadzić z chłopcem...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner