Viki Gabor dorastała w blasku fleszy - karierę rozpoczęła w programie "The Voice Kids", następnie wygrała Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2019 roku. Na swoim koncie ma wiele sukcesów, m.in. nagrała utwór "Ramię W Ramię" u boku Kayah. Teraz młoda wokalistka znalazła się na celowniku Julii Oleś po tym, jak nazwała żonę Justina Biebera "brzydką". Była Kamila Durczoka nagrała o niej filmik i wytknęła jej hipokryzję. Internauci są zniesmaczeni całą tą sytuacją.

Reklama

To jest dzieciak jeszcze, a ty filmiki robisz o niej. Ja cię kręcę - pisze jedna z internautek.

Viki Gabor na celowniku Julii Oleś

Viki Gabor niedawno skończyła 16 lat, a już należy do grona gwiazd najpopularniejszych polskich gwiazd, które chętnie udzielają wywiadów. Podczas jednego z nich młoda wokalistka została zapytana o konflikt Hailey Bieber z Seleną Gomez (oczywiście dotyczący Justina Biebera). Wokalistka stwierdziła, że "nienawidzi" aktualnej żony muzyka ponadto padły również gorzkie słowa o wyglądzie amerykańskiej gwiazdy.

Nienawidzę Hailey, serio. W sensie nie lubię jej. She is so ugly (tłum: Ona jest bardzo brzydka). Jakby porównywanie Seleny do Hailey... Selena is pretty and Hailey is ugly (tłum: Selena jest piękna, a Hailey brzydka)" - mówiła Viki Gabor.

Ta wypowiedź Viki została teraz zauważona przez Julię Oleś.

VIPHOTO/East News

Zobacz także: Viki Gabor o swoich obawach: "Jestem ciekawa, jaka będzie reakcja"

Julia Oleś zasłynęła w mediach, gdy została partnerką Kamila Durczoka, obecnie tworzy filmiki na Instagramie dotyczące lifestyle'u, celebrytów, mody czy kuchni (brała udział w "Hell's Kitchen"). Ostatnio wypowiedziała się na temat słów Viki Gabor, która skrytykowała wygląd Hailey Bieber. Oleś nawiązała do piosenki "Ramię w ramię", którą Gabor nagrała z Kayah - traktuje ona m.in. o wzajemnym wsparciu kobiet, ponadto jest nazywana tzw. "hymnem siostrzeństwa".

Zobacz także

Dlatego właśnie przeżyłam taki szok, kiedy dwa tygodnie temu usłyszałam wypowiedź samej Viki. Czyli że to siostrzeństwo owszem, wspieramy się, ale tylko na terenie Rzeczpospolitej? Wsparcie, szacunek, empatia należą się każdej z nas i straszna szkoda, że ktoś, kto ma taki duży wpływ na młode pokolenie, na chwilę o tym zapomniał - powiedziała Julia Oleś na Instagramie.

Zobacz także: Viki Gabor zdradziła nam swoje plany na najbliższą przyszłość. Wakacje będą dla niej pracowite

Film Oleś wzbudził spore emocje. Qczaj, jeden z najpopularniejszych trenerów personalnych w Polsce, postanowił zabrać głos w tej sprawie i skrytykował filmik Oleś twierdząc, że wyrwała słowa wokalistki z kontekstu. Jego zdanie podzieliło wielu innych internautów, którzy również byli oburzeni całą tą sytuacją.

Dla mnie ta wypowiedz trochę wyrwana z kontekstu. Viki nie chodziło o wygląd Hailey tylko o całą sytuacje…nawet chyba o to właśnie była zapytana czy jest team Selena czy Hailey. Dla mnie trochę temat z d*py …niestety próbują zrobić z niej idiotkę. Sam ją uwielbiam, mój Tomek z nią pracuje i jest to pracowita cudowna dziewczyna! Pozdrawiam z rodziną ????????❤️???? - napisał Qczaj

- Rolka hejtująca dziecko. No fajne masz zajęcia.

- To jest dzieciak jeszcze, a ty filmiki robisz o niej. Ja cię kręcę.

- Ona jest jeszcze zbyt młoda, żeby to rozumieć. Ma wielki talent, ale niestety jest produktem, który powstał dla celów marketingowych TVP. Sama się nie obroni. Sam talent nie wystarczy. Trochę mi jest jej szkoda - czytamy dalej w komentarzach.

Reklama

Myślicie, czy Julia Oleś słusznie wytknęła hipokryzję Viki Gabor?

WOJCIECH STROZYK/REPORTER
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
East News/Artur Zawadzki/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama