Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Newsy

Uczestniczka pierwszej edycji "Top Model" w sesji dla "Żurnala"

Tylko u nas: kulisy sesji z udziałem Kasi Smolińskiej

Nowy numer magazynu „Żurnal” pod redakcją Karoliny Korwin-Piotrowskiej ukaże się już w połowie maja. Pismo o kulturze, sztuce i modzie wyróżnia się wysokiej jakości sesjami zdjęciowymi na miarę zagranicznych magazynów modowych. Gazeta jest wydawana nieregularnie, tylko wtedy kiedy redakcja ma do przedstawienia szczególnie ciekawe materiały.

Tylko u nas możecie zobaczyć jak powstawały zdjęcia do najnowszej sesji z udziałem Kasi Smolińskiej z „Top Model”. To nie pierwsza uczestniczka tego programu, która pojawi się na łamach pisma. Wcześniej mogliśmy oglądać w nim Honoratę Wojtkowską. Zdjęcia do aktualnego numeru zostały zrobione przez  Roberta L. Bakę. Już nie możemy doczekać się efektów.
 

Fryzury - salon Wilcza 18
makijaż - Chanel
modelki - Dominika- Avant Models i Kasia Smolińska- D'Vision

Zobacz kulisy sesji dla magazynu "Żurnal" >>>


mw
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Zobacz co szykuje Korwin-Piotrowska do nowego Żurnala
Mamy pierwsze zdjęcia z backstage'u

Specjalnie dla czytelników Fleszstyle.pl zdobyliśmy ekskluzywne zdjęcia z kulis tworzenia sesji zdjęciowej do najnowszego, drugiego numeru magazynu Żurnal. Tematu sesji na razie nie ujawniamy, ale będzie to niezwykłe połącznie mody, poezji, literatury i sztuki. Znajdzie się w niej nie tylko walor wizualny, ale i intelektualny. Całej ekipie bardzo na tym zależało, aby nie była to kolejna zwyczajna sesja modowa. I udało się. Fotograf Krzysztof Wyszyński wspaniale się do niej przygotował i miał decydujący głos w kwestii wyboru modeli i modelek. – zdradza pomysłodawczyni sesji Karolina Korwin-Piotrowska . Temat sesji nie ujawniony, ale nie trudno się domyślić, że zdjęcia wykonane w stolicy nawiązywać będą do patriotyzmu, a nawet do Powstania Warszawskiego. Modele z orzełkami z kolekcji Roberta Kupisza inspirowanej właśnie tym okresem w naszej historii potwierdzają tylko naszą tezę. Zobacz zdjęcia backstage w naszej galerii >>>   Twórcy sesji do "Żurnala" #2: Pomysł sesji: Karolina Korwin-Piotrowska , Fotograf: Krzysztof Wyżyński, Stylizacja: Magdalena Klaman, Makijaż: Katarzyna Brzezińska, Fryzury: Salon Wilcza 18, Modele: Marcin Ziółko, Michał Lewandowski, Joanna Kudzbalska, Honorata Wojtkowska , Mateusz Zapotocki (D'Vision), Kamil Kawa (ECManegement), Anatol Modzelewski (Panda Models). jm  

Untitled-1.jpg
Newsy
Zobacz sesje z najnowszego numeru „Żurnala”
Tak prezentują się najnowsze zdjęcia

  Już jest najnowszy numer magazynu „ Żurnal” , a w nim kilka niepowtarzalnych sesji. Jak zwykle nie zabrakło w nim kontrowersji i mody przez duże „M”. Wśród zdjęć znajdziemy zapowiadaną przez nas wcześniej sesję „Święci szaleńcy” przepełnioną mrocznymi klimatami. Oprócz niej w numerze znajdziemy także sesję zdjęciową inspirowaną malarstwem Rene Magritte, w której główną rolę odegrają ubrania z kolekcji  Maison Martin Margiela dla H&M . Nie zabraknie też artystycznej reklamy Chanel . Jeśli jesteście ciekawi najnowszego numeru „Żurnala”, zajrzyjcie do naszej galerii. Tak prezentują się sesje z 3. Numeru magazynu „Żurnal”:

Newsy
Zapracowane Sablewska i Korwin-Piotrowska we wspólnym projekcie
Duet sławnych pań przygotowuje nową sesję

Już wkrótce ukaże się kolejny numer magazynu "Żurnal". Darmowa gazeta Karoliny Korwin-Piotrowskiej okazała się strzałem w dziesiątkę. Zainteresowanie czytelników, mediów i współpracowników przeszło najśmielsze oczekiwania. W pracy nad nowym numerem Karolinie pomagała Maja Sablewska , która od niedawna oficjalnie funkcjonuje jako doradca wizerunkowy. Fanka podartych, pociętych i zniszczonych ubrań chciała przekazać w sesji hasła "bunt", "młodość" i "miłość". Sądząc po stylu Mai i jej dotychczasowych projektach, zdjęcia powinny się udać. Tymczasem na swoim blogu Sablewska udostępniła wideo z backstage'u sesji do "Żurnala". Zapowiada się ciekawie.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner