Tomasz Karolak planuje ślub!
East News
Newsy

Tomasz Karolak o związku z Violą Kołakowską:" Ślubu nie wziąłem, ale zamierzam"

Aktor zdradził swoje plany

Związek Violi Kołakowskiej i Tomasz Karolaka od samego początku wzbudzał ogromne zainteresowanie mediów. Jeszcze kilka lat temu prasa donosiła o ich rozstaniach i powrotach do siebie. W jednym z wywiadów partnerka aktora przyznała nawet, że chciałaby ułożyć sobie życie, jednak wciąż musi czekać aż jej ukochany dorośnie.

-To trudne, gdy mężczyzna nie chce dorosnąć. Ale gdybym nie chciała czekać, aż to się stanie, i gdybym w to nie wierzyła, gdyby był mi obojętny, to przecież bym nie czekała- mówiła w 2011 roku w rozmowie z "Na żywo".


Po kilku latach ich związek stał się o wiele poważniejszy. Dziś razem wychowują dwójkę dzieci- córkę Lenę i syna Leona. Razem pojawiają na oficjalnych imprezach i mocno się wspierają. Ostatnio Tomasz Karolak zdradził, że razem Violą Kołakowską będą prowadzić bloga dla rodziców. Zobacz: Tomasz Karolak został blogerem. Będzie doradzał młodym rodzicom

Okazuje się również, że Karolak ma bardzo poważne plany wobec swojej partnerki. Plejada.pl poprosiła aktora o komentarz w sprawie plotek o ich ślubie. Czy para stanęła już na ślubnym kobiercu?

...ślubu nie wziąłem. Zamierzam, ale nie wziąłem- zdradził Karolak.


Aktor przyznał przy okazji, że został właśnie prowadzącym nowy program w Discovery Travel i już wkrótce wraca na plan zdjęciowy serialu "Rodzinka.pl".

Wygląda więc na to, że szykuje się kolejny ślub w świecie show-biznesu!

Zobacz na Polki.pl: Rewolucja w życiu Karolaka i Kołakowskiej. Zamieszkają razem!
Viola Kołakowska na Festiwalu Piwnych Smaków  

Tomasz Karolak nie planuje ślubu z Violą Kołakowską?
ONS
Newsy
Ślubu nie będzie?! Zaskakujące doniesienia o związku Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej
Ślubu nie będzie?! Zaskakujące doniesienia o związku Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej

Tomasz Karolak nie planuje ślubu z Violą Kołakowską ? "Fakt" informuje, że aktor nie jest jeszcze gotów na tak poważne deklaracje. I chociaż po tym, jak Tomasz Karolak oświadczył się swojej partnerce na scenie w Tatrze IMKA i wszyscy czekali na informacje o ich ślubie - wszystko wskazuje na to, że nie prędko o nim usłyszymy. Tomek zasłania się brakiem czasu. Ma na głowie teatr, serial i inne zobowiązania, a to idealna wymówka. A tak naprawdę, boi się po prostu tak poważnej deklaracji. Już same zaręczyny sporo go kosztowały  - zdradził tabloidowi znajomy pary. Informator gazety twierdzi nawet, że Tomasz Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej, by podziękować jej za lojalność. Zaręczyny miały również wpłynąć na to, jak partnerka Tomasza Karolaka jest traktowana. Chciał też, żeby ludzie zaczęli poważniej ją traktować i nie pozwalali już sobie na niewybredne żarty o ich związku. Jesteście zaskoczeni sensacyjnymi doniesieniami tabloidu? My jednak mamy nadzieję, że już wkrótce zobaczymy Tomasza Karolaka i Violę Kołakowską przed ołtarzem. Tego im życzymy!   Zobacz także: Viola Kołakowska po zaręczynach z Tomaszem Karolakiem czuje się... zdradzona. Dlaczego?   Tomasz Karolak nie chce poślubić Violi Kołakowskiej?

ONS
Newsy
Karolak: Nie dojrzałem do małżeństwa
Viola Kołakowska musi jeszcze poczekać

Wydawałoby się, że związek Violi Kołakowskiej i Tomasza Karolaka ma się coraz lepiej. Para pojawia się na oficjalnych imprezach, razem spędza święta i wakacje. Wszystko, jak twierdzą sami celebryci, dla ich córeczki. Lenka jest oczkiem w głowie Karolaka, który robi wszystko, żeby razem z Kołakowską stworzyć dla niej prawdziwą rodzinę. Niestety, media wiele razy rozpisywały się o kolejnych romansach aktora znanego m.in z serialu "39 i pół". Pomimo tych doniesień Kołakowska wierzy, że ojciec jej dziecka kiedyś wydorośleje. ". ..gdyby był mi obojętny, to przecież bym nie czekała " wyznała jakiś czas temu. Wszystko wskazuje na to, że Kołakowska będzie musiała jeszcze poczekać... Karolak w rozmowie z magazynem "Flesz" przyznał, że pomimo swojego wieku (41 lat) wciąż nie czuje się dojrzały. - Myślę, że gotowość do małżeństwa przychodzi razem z dojrzałością człowieka. J ednak jeśli o mnie chodzi, to w wieku 40 lat nie czuję się jeszcze dojrzały - wyznał Tomasz Karolak. Celebryta przyznał również, że jego serce może zdobyć kobieta "inteligentna, zdecydowana i z pasją". Jak sam przyznaje, w jego życiu pojawiły się co najmniej cztery takie miłości. kb

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska zostaną rodzicami
Newsy
Karolak po raz drugi zostanie ojcem!
Viola Kołakowska jest w ciąży!

Tomasz Karolak po raz drugi zostanie ojcem. Jak donosi dwutygodnik "Show", partnerka aktora, Viola Kołakowska jest w ciąży od trzech miesięcy . Para która ma już czteroletnią córkę Lenę szuka obecnie wygodnego domu, w którym zamieszkają jak prawdziwa rodzina. Ostatnio media donosiły, że związek Karolaka i Kołakowskiej przechodzi kryzys. Tymczasem ciąża jest najlepszym dowodem na to, że wszystko w ich relacja poprawiła się. Zobacz: Kołakowska i Karolak wrócili do siebie? "Show" donosi także, że Kołakowska źle znosiła pierwszą ciążę i boi się by sytuacja nie powtórzyła się także teraz. Z kolei Karolak w wielu wywiadach podkreślał, że mimo 40-stki wciąż drzemie w nim dusza nastolatka. Czy podwójne ojcostwo zmieni jego podejście do życia i doprowadzi z Violą Kołakowską do ołtarza? Póki co wiadomo, że zobowiązał się znaleźć wymarzony dla całej trójki (a wkrótce czwórki) dom . AfterParty.pl gratuluje!

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner