Tomasz Karolak planuje ślub!
East News

Tomasz Karolak o związku z Violą Kołakowską:" Ślubu nie wziąłem, ale zamierzam"

Tomasz Karolak planuje ślub!
East News

Związek Violi Kołakowskiej i Tomasz Karolaka od samego początku wzbudzał ogromne zainteresowanie mediów. Jeszcze kilka lat temu prasa donosiła o ich rozstaniach i powrotach do siebie. W jednym z wywiadów partnerka aktora przyznała nawet, że chciałaby ułożyć sobie życie, jednak wciąż musi czekać aż jej ukochany dorośnie.

-To trudne, gdy mężczyzna nie chce dorosnąć. Ale gdybym nie chciała czekać, aż to się stanie, i gdybym w to nie wierzyła, gdyby był mi obojętny, to przecież bym nie czekała- mówiła w 2011 roku w rozmowie z "Na żywo".


Po kilku latach ich związek stał się o wiele poważniejszy. Dziś razem wychowują dwójkę dzieci- córkę Lenę i syna Leona. Razem pojawiają na oficjalnych imprezach i mocno się wspierają. Ostatnio Tomasz Karolak zdradził, że razem Violą Kołakowską będą prowadzić bloga dla rodziców. Zobacz: Tomasz Karolak został blogerem. Będzie doradzał młodym rodzicom

Okazuje się również, że Karolak ma bardzo poważne plany wobec swojej partnerki. Plejada.pl poprosiła aktora o komentarz w sprawie plotek o ich ślubie. Czy para stanęła już na ślubnym kobiercu?

...ślubu nie wziąłem. Zamierzam, ale nie wziąłem- zdradził Karolak.


Aktor przyznał przy okazji, że został właśnie prowadzącym nowy program w Discovery Travel i już wkrótce wraca na plan zdjęciowy serialu "Rodzinka.pl".

Wygląda więc na to, że szykuje się kolejny ślub w świecie show-biznesu!

Zobacz na Polki.pl: Rewolucja w życiu Karolaka i Kołakowskiej. Zamieszkają razem!
Viola Kołakowska na Festiwalu Piwnych Smaków  

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17