Widzowie oburzeni komentarzem Michała Malitowskiego o Natalii Janoszek w Tańcu z Gwiazdami
Wojciech Olkusnik/East News
Newsy

"Taniec z Gwiazdami": Widzowie zażenowani komentarzem Michała Malitowskiego: "Wstyd!"

Michał Malitowski pozwolił sobie na dwuznaczną uwagę w "Tańcu z gwiazdami" po występie Natalii Janoszek. Widzowie są oburzeni.

W ćwierćfinale "Tańca z gwiazdami" nie zabrakło emocji. Jednak wzbudziły je nie tylko pary walczące o to, by wystąpić w kolejnym odcinku. Po ostatniej emisji tanecznego programu wszyscy mówią przede wszystkim o Michale Malitowskim. Nie jest tajemnicą, że mistrz tańca nie boi się odważnych wypowiedzi, ale tym razem przekroczył granicę dobrego smaku. Widzowie nie mają wątpliwości co do tego, że dwuznaczny tekst gwiazdy po występie Natalii Janoszek i Rafała Maseraka można określić tylko i wyłącznie jako skandaliczny.

Michał Malitowski o werdykcie w "Tańcu z Gwiazdami": "Jacek z Michałem stworzyli coś bardziej wyjątkowego"

"Taniec z gwiazdami": Michał Malitowski przeprosił za swoją wypowiedź

Ćwierćfinałowy występ Natalii Janoszek i Rafała Maseraka w "Tańcu z gwiazdami" rozpalił widzów. Najwyraźniej zakręcił też w głowie Michałowi Malitowskiemu, ponieważ mistrz tańca nie przemyślał swojej wypowiedzi. Odnosząc się do słów, które rzekomo miał mu powiedzieć Andrzej Grabowski, wywołał skandal na wizji, gdy stwierdził, że od uroku Natalii Janoszek robi się "ciepło i w sercu, i w..." (z uwagi na dwuznaczny charakter komentarza nie publikujemy całej treści cytatu).

Taniec z gwiazdami: Michał Malitowski i Iwona Pavlović
TRICOLORS/East News

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Kto odpadł z show? Kto zatańczy w półfinale? WYNIKI

Prowadzący taneczny show dobrze wiedział, że rozmowa zmierza w złym kierunku i próbował uratować Michała Malitowskiego, sugerując, że tancerz miał na myśli "kroki taneczne". Na załagodzenie sytuacji było już jednak za późno.

Taniec z gwiazdami: Rafał Maserak i Natalia Janoszek
Wojciech Olkusnik/East News

Wreszcie Michał Malitowski przeprosił za niezbyt błyskotliwą uwagę, ale widzowie w komentarzach dali mu jasno do zrozumienia, że powinno być mu wstyd po takim występie.

- Panie Malitowski, wstyd, wielki wstyd za to, co pan powiedział Natalce
- Tekst pana Michała żałosny. Aż wstyd się zrobiło za niego...
- Malitowski przesadził z tekstem, wstyd
- Zniesmaczył mnie komentarz Malitowskiego
- Jest żenujący, prymitywny i bardzo stronniczy. Mocno nieprofesjonalny - czytamy w komentarzach.

Taniec z gwiazdami: Natalia Janoszek i Rafał Maserak
Wojciech Olkusnik/East News

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Jacek Jelonek i Michał Danilczuk zatańczyli dwa razy! Jak ocenili ich jurorzy?

Nie tylko słowa Michała Malitowskiego wywołały burzę. Widzowie są oburzeni wynikiem ćwierćfinału "Tańca z gwiazdami". Choć wspomniani Natalia Janoszek i Rafał Maserak za ognistą salsę otrzymali maksymalną liczbę 40 punktów, to pożegnali się z show.

Taniec z gwiazdami: Jury 13. edycji
Wojciech Olkusnik/East News

Taniec z gwiazdami: Michał Malitowski
Wojciech Olkusnik/East News

Michał Malitowski przeprasza Natalię Janoszek
Wojciech Olkusnik/East News
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": Michał Malitowski przeprasza za dwuznaczne słowa wobec Natalii Janoszek
Michał Malitowski po aferze i oskarżeniach o seksizm zdecydował się przeprosić za swoją wypowiedź pod adresem Natalii Janoszek. "Przepraszam ją publicznie, a za nią wszystkie osoby urażone moimi słowami" - mówi juror.

Michał Malitowski zabrał głos po burzy, jaką wywołały jego dwuznaczne słowa pod adresem Natalii Janoszek. Juror nie ukrywa, że przez jego wypowiedź Natalia Janoszek doświadczyła dużej niesprawiedliwości. Malitowski zdaje sobie sprawę, że zamiast pozytywnych komentarzy na temat genialnego występu aktorka czyta o aferze i dwuznacznych słowach, które usłyszała w programie tuż przed tym, jak odpadła! Michał Malitowski przeprasza za swoje komentarze Ćwierćfinał 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" zakończył się kontrowersjami nie tylko za sprawą tego, że z programu odpadła Natalia Janoszek , która była faworytką, ale głównie przez dwuznaczne słowa Michała Malitowskiego . Podczas odcinka pozostali jurorzy chcieli ratować sytuację, ale internauci nie byli już tak wyrozumiali dla Malitowskiego. W komentarzach padło mnóstwo mocnych słów i okazuje się, że te słowa uraziły wiele osób, a nie tylko samą adresatkę. Teraz Michał Malitowski przeprasza: Przede wszystkim przepraszam. Moje dwuznaczne słowa, które wczoraj wypowiedziałem w programie "Taniec z gwiazdami" mogły wywołać jednoznaczne skojarzenia. Powinienem się z tym liczyć. Z Natalią rozmawiałem i jesteśmy w kontakcie. Teraz przepraszam ją publicznie, a za nią wszystkie osoby urażone moimi słowami - napisał na Instagramie Michał Malitowski. Zobacz także:   "Taniec z Gwiazdami": uśmiechnięta Janoszek, smutna Krawczyńska po odcinku [ZDJĘCIA PAPARAZZI] Michał Malitowski nie ukrywa, że jest mu niezmiernie przykro, że jego słowa sprawiły, że to właśnie o nich mówią wszyscy, a nie o występie Natalii Janoszek: Największą niesprawiedliwością, której Natalia doświadcza z mojego powodu, jest to, że zamiast dzisiaj czytać o swoim znakomitym występie, czyta o swojej seksualności. Bardzo mi przykro, bo chciałbym, żeby zapamiętano,...

Ilona Krawczyńska i Jacek Jelonek w finale Tańca z Gwiazdami 13
Wojciech Olkusnik/East News
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami 13": Kto zatańczy w finale? Wyniki półfinału [relacja + zdjęcia]
Znamy finałowy skład 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". Jacek Jelonek, Ilona Krawczyńska, Wiesław Nowobilski, kto z nich odpadł w półfinale?

W półfinałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami 13" zaprezentowały się trzy pary. Wiesław Nowobilski i Janja Lesar, Jacek Jelonek i Michał Danilczyk oraz Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Dla kogo to był ostatni wieczór w wyścigu po "Kryształową Kulę"? Zobaczcie, kto odpadł w półfinale, a które pary dostały się do finału "Tańca z Gwiazdami 13".  [Artykuł aktualizowany na bieżąco] Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Julia Wieniawa gorzko komentuje ćwierćfinał: "Znów nie wygrał taniec" "Taniec z Gwiazdami 13": Kto w finale?  Ćwierćfinał "Tańca z Gwiazdami", w którym odpadła Natalia Janoszek był bardzo emocjonujący. Widzowie byli oburzeni ostatecznym werdyktem i nie zgadzali się z eliminacją faworytki show. Odpadnięcie Natalii Janoszek dosadnie skomentowała nawet Iwona Pavlović, nie ukrywając, że jest jej przykro. Uwaga widzów skierowana była również w stronę Michała Malitowskiego, który podczas odcinka rzucił w kierunku uczestniczki dwuznaczny komentarz, za który następnie publicznie przeprosił na swoim profilu.  Dziś obserwowaliśmy zmagania uczestników w półfinale "Tańca z Gwiazdami". Podczas jednego z występów gwiazdom towarzyszyli goście specjalni: z Wiesławem Nowobilskim i Janją Lesar zatańczył Sławomir, z Jackiem Jelonkiem i Michałem Danilczukiem zatańczył Piotr Mróz, natomiast z Iloną Krawczyńską i Robertem Rowińskim zatańczył Łukasz "Juras" Jurkowski. Zobaczcie, jak im poszło. Jako pierwsi w finale 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" znaleźli się Iwona Krawczyńska i Robert Rowiński. Drugą finałową parą zostali Jacek Jelonek i Michał Danilczuk, a tuż przed wielkim finałem odpadli Wiesław Nowobilski i Janja Lesar. Dla mnie największą nagrodą jest to, że zatańczyliśmy w...

Taniec z gwiazdami Natalia Janoszek straciła babcię 2
East News/TRICOLORS
TV-Show
"Taniec z gwiazdami": Natalia Janoszek straciła bliską osobę. "Poinformowali mnie o wszystkim po programie"
To był bardzo smutny wieczór dla Natalii Janoszek. Aktorka odpadła z "Tańca z gwiazdami", a do tego tuż po programie dowiedziała się o śmierci bliskiej osoby...

Ćwierćfinałowy odcinek 13. edycji "Tańca z gwiazdami" dostarczył widzom wielu emocji - głównie za sprawą werdyktu. Jak bowiem wiadomo, z programu odpadła faworytka, Natalia Janoszek. Było to ogromne zaskoczenie dla wszystkich, gdyż aktorka naprawdę świetnie spisywała się na tanecznym parkiecie od samego początku... Jak się właśnie okazało, miniony, poniedziałkowy wieczór, był dla Natalii Janoszek podwójnie trudny. Gwiazda nie tylko pożegnała się z tanecznym programem, ale także otrzymała dramatyczną wiadomość tuż po zakończeniu swojej przygody z show - zmarła bardzo bliska jej osoba. Natalia Janoszek poinformowała swoich fanów o całej sytuacji... "Taniec z gwiazdami": Natalia Janoszek w żałobie. Straciła bliską osobę Już dawno żaden werdykt w "Tańcu z gwiazdami" nie wzbudził tak ogromnych emocji wśród fanów show. Odpadnięcie Natalii Janoszek z "Tańca z gwiazdami" wywołało prawdziwą burzę w sieci - wielu widzów widziało ją bowiem jako zwyciężczynię programu. Niestety, tym razem zabrakło głosów widzów i gwiazda musiała rozstać się z tanecznym show, co oczywiście mocno ją zasmuciło. To jednak nie był koniec smutnych wieści, jakie otrzymała tego wieczoru Natalia Janoszek. Tuż po odpadnięciu z "Tańca z gwiazdami", bliscy przekazali gwieździe druzgocącą wiadomość. Niestety okazało się, że odeszła babcia Natalii Janoszek. - Drodzy, dziękuję za wszystkie piękne słowa i wiadomości po wczorajszym "Tańcu z gwiazdami". Wybaczcie, że się nie odzywam, ale wczoraj odeszła moja ukochana babcia i w tej sytuacji wszystko zeszło na dalszy plan. Wiedzcie jednak, że ogromnie doceniam wasze wsparcie i bądźcie proszę wyrozumiali wobec chwilowego braku kontaktu ze mną - napisała na swoim InstaStories, Natalia Janoszek. Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami":...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik