Trzynasta edycja "Tańca z Gwiazdami" wzbudza wiele emocji, a widzowie są zaskoczeni wysokim poziomem tanecznym zaproszonych gwiazd. W ćwierćfinałowym odcinku z show pożegnała się Natalia Janoszek, którą fani programu typowali, jako jedną z osób, która ma największe szanse na wygraną. W komentarzach pojawiło się wiele gorzkich słów, a internauci nie mogę pogodzić się z werdyktem. W sieci wybuchła prawdziwa burza!

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Fani gorzko o odpadnięciu Natalii Janoszek: "To był światowy poziom"

Ćwierćfinałowy odcinek "Tańca z gwiazdami" był dla widzów prawdziwą ucztą taneczną na najwyższym poziomie, a pary zaprezentowały po dwa tańce - jeden wybrany przez jurorów, a drugi przez widzów. Przed finałem z "Tańcem z Gwiazdami" pożegnali się Natalia Janoszek oraz Rafał Maserak. Widzowie nie ukrywają rozżalenia werdyktem i wprost mówią, że Wiesław Nowobilski kolejny raz był najsłabszy.

- Żenada po stokroć, z całym szacunkiem dla Pana Wiesława, ale to on powinien odpaść a nie najlepsza rywalka dla Ilony. Aż odechciewa się dalej oglądać ten program

- Zdenerwowałam się. Pan Wiesio już dawno powinien odpaść. To jest normalnie ustawka. Odpadła najlepsza para. Nie będę tego oglądać.
- Na tym etapie programu jury powinno mieć ostatnie zdanie. Odpadli jedni z najlepszych
- Pani Natalio i Panie Rafale byliście dla mnie najlepsi to nie wy powinniście odpaść

East News/Wojciech Olkusnik

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami 13": Iwona Pavlović o Jacku Jelonku: "Bardzo rytmicznie biłeś w te pośladki"

Sympatyczny kierownik budowy z "Nasz Nowy Dom" sam nie spodziewał się takiego wyniku i kilkukrotnie wspominał, że nie sądził, iż uda mu się zajść tak daleko. Tym bardziej że Wiesław Nowobilski przyznał się do zmęczenia kolejnymi treningami do "Tańca z gwiazdami". Niestety tym razem szczęścia i głosów zabrakło Natalii Janoszek i Rafałowi Maserakowi.

Zobacz także
East News

W finale o "Kryształową Kulę" zawalczą trzy pary - Wiesław Nowobilski i Janja Lesar, Jacek Jelonek i Michał Daniluczk oraz Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński.

Reklama

Kto waszym zdaniem ma największe szanse na wygraną?

East News/Wojciech Olkusnik
East News/Wojciech Olkusnik
East News/Wojciech Olkusnik
East News/Adam Jankowski/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama