Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Tak Farna zarywa noce by zdać maturę (FOTO)

Egzaminy już za miesiąc

Koncerty, tłumy fanów, podróżowanie między Polską a Czechami... tak wyglądają marzenia milionów nastolatek na całym świecie, ale czy zawsze jest tak kolorowo jak moglibyśmy sobie to wyobrazić? Na pewno nie w okresie egzaminów maturalnych, które już za miesiąc.

Jedną z gwiazd podchodzących w tym roku do egzaminu dojrzałości jest Ewa Farna. Młoda gwiazda od kilku miesięcy powtarza w wywiadach, że matura spędza jej sen z powiek. Mimo ogromnej popularności, Farna nie może liczyć na żadną taryfę ulgową, ponieważ egzaminy maturalne dla wszystkich zdających są takie same, a to oznacza, że czas na naukę Ewa musi(ała) wygospodarować między trasą koncertową a wizytami w studio nagraniowym.

Na szczęście Farna mocno wierzy, że uda jej się zdać by dostać się na wymarzone studia. Chyba z takim podejściem oblanie egzaminów jest raczej nie możliwe. Zwłaszcza patrząc na zdjęcie biednej, zmęczonej nauką Ewy, które dodała w nocy na Facebooka.

AfterParty.pl trzyma kciuki za Ewę i wszystkich tegorocznych maturzystów.


 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Farna pójdzie do więzienia?
Jazda po alkoholu nie była jej pierwszym przewinieniem!

Ewa Farna nie ma dobrych wspomnień z minionego wtorku. Wracając do domu po imprezie z okazji zaliczenia wszystkich egzaminów maturalnych uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Piosenkarka twierdzi, że zasnęła za kierownicą i kiedy już się obudziła zobaczyła, że zderzyła się z drzewem. Chwilę po wypadku na miejscu pojawiła się czeska policja, która w oficjalnym komunikacie do mediów poinformowała, że Farna miałą we krwi aż jeden promil alkoholu. Jak się okazuje, teraz może ponieść bardzo poważne konsekwencje prawne.  W Czechach za taki wybryk grozi Ewie utrata prawa jazdy do dwóch lat, grzywna w wysokości 8,5 tysięcy złotych lub kara więzienia na rok czasu. Jakby tego było mało, na swoim koncie Farna ma jeszcze jedno wykroczenie. Zaraz po otrzymaniu prawa jazdy policja dała jej mandat za zbyt szybką jazdę. Myślicie, że Farna trafi za kratki? Przypomnijmy zdjęcia jej zmiażdżonego auta:

Ewa Farna ma telefon iPhone 5
Newsy
Farna szpanuje telefonem za 3,5 tysiąca złotych
Przy okazji narzeka na życie

Ewa Farna to jedna z bardziej aktywnych gwiazd na Facebooku. Piosenkarka regularnie publikuje zdjecia z prywatnych sytuacji, czy to z wakacji za granicą, z planu programów tv czy nauki do egzaminów. Wydawałoby się, że widzieliśmy już cała historię z życia prywatnego Ewy, a tymczasem piosenkarka znów nas zaskoczyła. Przypomnijmy: Tak Farna panikuje przed egzaminami Tym razem Farna zafundowała nam swoja fotkę z… toalety. Szalone zdjęcie podpisała tak: - Nie ma to jak focia z kibelka na podwieczór. Miłej reszty dnia. Życie jest takie... Takie. Przy okazji Ewa pochwaliła się telefonem za prawie 3,5 tysiąca złotych . Podobnie jak Małgorzata Kożuchowska, Doda i Maja Frykowska jest właścicielką najnowszego modelu iPhone'a 5. Przypomnijcie sobie poprzednie "dziwne miny" Farnej:

Ewa Farna leci na tournee do USA
Newsy
Farna leci podbijać Amerykę
Tylko najpierw musi zdać egzaminy na studiach

Ewa Farna ostatnio jest bardzo zapracowana. Sesja na studiach, koncerty i nagrania do czeskiego talent show "SuperStar", w którym zasiada za stołem jurorskim sprawiają, że gwiazda ma nie wiele czasu na przyjemności. Jak się okazało w terminarzu artystki pojawiły się nowe perspektywy rozwoju kariery. Tuż po zdaniu wszystkich egzaminów wylatuje do Stanów, gdzie odwiedzi m.in. Nowy Jork . Wokalistka leci na 5 dniowe tournee po Ameryce , które przepełnione będzie spotkaniami z tamtejszą Polonią, jak i mniejszością czeską. Gwiazda swoimi planami na najbliższe kilkanaście dni podzieliła się przy pomocy Facebooka (pisownia oryginalna): - O jak mi dobrze:-). W pociagu do Pragi na koncert, potem powrot do Wawy na nastepny egzamin.. I..?! Odlatuje do Stanow!!! W Nowym Jorku dwa koncerty, oraz meetingi ustalajace termin trasy koncertowej w USA. Nie nie nie staram sie siegnac utopijnych, "impossible" celow typu podbijanie Ameryki. Ja jade zagrac dla mniejszosci narodowych. Co prawda tylko 5 dni, ale wreszcie zobacze Ameryke- juchuu! Zabieram brata i wrzucam dla Was foty;-)))! A z US prosto do studia nagrywac piosnki na plyte! Yeeeah, dzieje sie;-) Farna z pewnością może liczyć na to, że tydzień spędzony w Stanach Zjednoczonych pełen będzie niezapomnianych wrażeń, a spotkania z mniejszościami przyniosą wiele wzruszeń, jak i dobrej zabawy. Oczywiście jest cień szansy, że podczas pobytu w Ameryce ktoś dostrzeże talent przebojowej artystki i będzie chciał nawiązać z nią współpracę, czego oczywiście Ewie życzymy.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner