Anna Kalczyńska wychodzi ze studia Dzień dobry TVN

Gdzie Anna Kalczyńska spędza sylwestra i co było dla niej najważniejsze w 2015 roku? Zdradziła tylko nam!

Anna Kalczyńska wychodzi ze studia Dzień dobry TVN

Anna Kalczyńska zdradziła nam co było dla niej ważne w 2015! W mijającym roku, aż trzy wydarzenia były dla dziennikarki  przełomowe, dlatego zapamięta je na długo. Co to było? 

Najważniejsze wydarzenia dla Anny Kalczyńskiej w jej życia w 2015 roku

Mała rewolucja to na pewno zmiana partnera w pracy. Jest nim teraz Jarek Kuźniar. Z nim na nowo układamy sobie życie w Dzień dobry TVN - mówi Party.pl Anna Klaczyńska. - Kolejnym wydarzeniem, które zapamiętam chyba do końca życia to zamachy w Paryżu. To, że tam byłam w tym czasie i robiłam relacje na żywo... Te wspomnienia i uczucia nadal są bardzo żywe. A trzecie wspomnienie jest bardzo przyjemne. To cudowne wakacje. Miałam wspaniale wakacje w tym roku, były długie i dobrze wykorzystane z dzieciakami. Byliśmy w Grecji, dzieci uczyły się pływać, a ja odpoczywałam - dodaje dziennikarka.

Święta Kalczyńska też chyba będzie wspominać bardzo dobrze, bo spędziła w górach w wynajętym  domu z całą rodziną. A co z sylwestrem? 

Idę do przyjaciół, którzy mieszkają pod Warszawą na domówkę, a pierwszego stycznia od rana przywitam widzów w Dzień dobry TVN. Może będę trochę nie wyspana, ale będziemy w pracy z przyjaciółmi razem niewyspani, więc będzie nam raźniej. W sumie pierwszy raz udało mi się mieć wcześniej plany sylwestrowe, bo zazwyczaj w ostatniej chwili okazuje się gdzie będziemy się bawić na sylwestra. W zeszłym roku wsiedliśmy z mężem w pociąg i pojechaliśmy sprawdzić jak wygląda sylwester TVN w Krakowie - mówi Party.pl Kalczyńska.

A Wy jakie macie plany na sylwestra?

 

Zobacz: Anna Kalczyńska jest w Paryżu i relacjonuje zamachy na żywo! WIDEO + ZDJĘCIA

 

Anna Kalczyńska w pierwszych dniach pracy z Jarosławem Kuźniarem:

Anna Kalczyńska w kolorowej b;luzce a Jarosław Kuźniar w czerwonych spodniach
ONS

Anna Kalczyńska z mężem, to bardzo rzadki widok na salonach:

Anna Kalczyńska
ONS

Anna Klaczyńska na prezentacji biżuterii:

Anna Kalczyńska w szarym garniturze na imprezie
ONS

 

Więcej na temat Anna Kalczyńska
Przeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47