Natalia Lesz w białych spodniach, Katarzyna Zielińska w kurtce, Anna Dereszowska w płaszczu, Mariusz Totoszko w czarnym garniturze
ONS
1/8
Natalia Lesz w białych spodniach, Katarzyna Zielińska w kurtce, Anna Dereszowska w płaszczu, Mariusz Totoszko w czarnym garniturze
ONS

Natalia Lesz, Katarzyna Zielińska, Anna Dereszowska, Mariusz Totoszko - jak spędzają święta? Wyjeżdżają, a może zostają w Warszawie? Czy sami przygotowują potrawy na święta? Jakie są ich ulubione potrawy? Zobaczcie naszą galerię!

2/8
Katarzyna Zielińska w złotej koronkowej sukience
ons.pl

Katarzyna Zielińska i jej mąż Wojciech pochodzą ze Śląska i to tam spędzą najbliższe święta Bożego Narodzenia. To będzie dla nich wyjątkowy czas - po raz pierwszy będą celebrować Boże Narodzenie z synem Heniem. 

"Nie wyobrażam sobie świąt daleko od domu. Mam wspaniałą rodzinę i uwielbiam celebrować ten czas właśnie z nimi. Od kilku lat mamy dwie Wigilie, jedna u moich rodziców, druga u rodziców Wojtka. Potem spotykamy się wszyscy razem i do nocy kolędujemy, rozmawiamy, żartujemy i pijemy pysznego grzańca, którego przyrządza mój mąż", zdradziła nam Katarzyna Zielińska. 

 
3/8
Katarzyna Zielińska w kolorym płaszczu

Jaka jest ulubiona potrawa świąteczna aktorki znanej z serialu "Barwy szczęścia"?

"Moje ulubione potrawy to barszcz czerwony z uszkami, kapusta z grochem, pierogi z kapustą - do jednego z nich wkładamy pieniądz na szczęście. Ten kto znajdzie pieniądz, ten ma szczęście przez cały roku! W domu każdy ma swój przydział, ja jestem od dekorowania stołu, dbam o oprawę, a w kuchni rządzi mama i tata", powiedziała Party.pl Kasia Zielińska

4/8
Natalia Lesz
ONS

Natalia Lesz na co dzień mieszka w Chorzowie wraz z partnerem i córeczką Alicją. Jednak na święta przyjeżdżają z całą rodziną do Warszawy.

"Święta Bożego Narodzenia tradycyjnie spędzam w Warszawie, w rodzinnym domu, w gronie najbliższych. Uwielbiam ten czas, gdy możemy na chwilę się zatrzymać, nie spieszyć, nie odbierać maili i telefonów i po prostu być razem. Odkąd na świecie pojawiła się moja córka, ten czas jest dla mnie jeszcze bardziej wyjątkowy", powiedziała Party.pl Natalia Lesz

 

 

5/8
Natalia Lesz
AKPA

Czy Natalia Lesz gotuje? Jaka jest jej ulubiona świąteczna potrawa?

"Od kiedy pamiętam to moja mama przygotowywała potrawy wigilijne, zawsze te same i według przepisów mojej babci. Tak zostało do dziś. Ja pomagam ozdabiać dom, nakrywać do stołu i pełnić rolę świetego mikołaja", powiedziała nam Natalia. 

Jaka jest jej ulubiona świąteczna potrawa?

"Śledź w śmietanie, karp w galarecie, pierogi z kapusta i grzybami...czy muszę wybrać jedną? ;)", dodała aktorka. 

 
6/8
Mariusz Totoszko, Justyna Tomańska z dziećmi pozują do zdjęć
ONS

Mariusz Totoszko wraz ze swoją partnerką i córką Zosią również spędzają święta Bożego Narodzenia w Warszawie.

"W tym roku spędzę święta w bardzo małym gronie z najbliższymi osobami, Mariuszem i Zosią. Ja będę pisać książkę a Mariusz będzie mnie wyręczał w przygotowaniu świąt. To on robi najlepszy barszcz, a ja najlepsze prezenty:)", zdradza Justyna. 

Jak dzielą się obowiązkami? 

"Mariusz gotuje wspaniały barszcz, ja robię niezły bigos. Resztę rzeczy przygotujemy razem z Zosią, bez jej pomocy byłoby nudno. Słodkości zapewne będą kupione, jestem beznadziejna w pieczeniu ciast. Zdecydowanie wybiorę się do Słodko Słony po makowca,dzięki,któremu w ciąży przytyłam ponad 20 kg", zdradziła nam Justyna Tomańska. 

 
7/8
Anna Dereszowska na otwarciu centrum MODO Domy Mody
ONS

To będę pierwsze święta, które Anna Dereszowska spędzi nie tylko z córeczką Leną, ale też synkiem Maksymilianem, który urodził się w sierpniu. Ojcem dziecka jest partner życiowy aktorki, Daniel Duniak. Jak para spędzi święta?

"W te święta będzie to rodzinna kolacja, przede wszystkim ze względu na dzieci, które kochają świąteczną atmosferę, choinkę, ciepło rodzinne, no i przepyszne potrawy świąteczne. Jeszcze się nie zdobyłam na to, aby przyrządzić w całości świąteczną kolację, ale prędzej, czy później i do tego dojdzie (śmiech). Ale np. jak co roku zrobiłyśmy z córą pierniki, w tym roku aż 400 i obdarowujemy cała rodzinę :)", zdradziła nam Anna Dereszowska. 

 
8/8
Anna Dereszowska w marynarce z cekinów
ons.pl

Jaka jest ulubiona świąteczna potrawa Ani Dereszowskiej?

"Uwielbiam karpia po żydowsku - w galarecie na słodko z rodzynkami i migdałami. Tradycyjnie na naszym rodzinnym stole od pokoleń, od rodziny mojego taty, zawsze przygotowywała ją moja świętej pamięci ukochana Babcia. Jest to potrawa bardziej małopolska niż śląska. No i uwielbiam śląskie makówki", dodaje Ania.