Plejada gwiazd na przedpremierowym pokazie serialu "Rojst" zachwyciła na czerwonym dywanie. Nie brakowało debiutu, odważnych kreacji i dawno niewidzianych postaci z polskiego show-biznesu. Marcin Bosak w szarej, błyszczącej marynarce zaprezentował się z nową partnerką u boku, a Anna Dereszowska podbiła czerwony dywan ognistym zestawem w mocnym kolorze. Zaskoczeń nie brakowało!

Reklama

Marcin Bosak debiutuje na premierze "Rojsta" z nową partnerką

W poniedziałkowy wieczór odbył się wyjątkowy pokaz serialu "Rojst Millenium" w reżyserii Jana Holoubka. To kontynuacja serii doskonale znanej widzom, dlatego na premierze nie mogło zabraknąć Anny Dereszowskiej, która pojawiała się w poprzednich częściach. Aktorka postawiła na spektakularną stylizację w czerwonym kolorze. Garnitur z szerokimi spodniami i krótką marynarką to strzał w dziesiątkę, a pazura całości dodała czerwona szminka na ustach. Trzeba przyznać, że Anna Dereszowska już dawno nie wzbudziła aż takiej uwagi swoją kreacją.

O uwagę fotoreporterów nie musiał też walczyć Marcin Bosak. O aktorze w ostatnim czasie było głośno za sprawą sporych kontrowersji, jakie działy się w jego życiu prywatnym. Marcin Bosak ma za sobą głośny rozwód, a teraz zaprezentował się z nową kobietą u swojego boku. Zobaczcie zdjęcia!

Reklama

Zobacz także: Marcin Bosak i Maria Dębska rozwiedli się po niespełna dwóch latach małżeństwa

Reklama
Reklama
Reklama