Doda odwiedziła podopiecznych Instytutu Matki i Dziecka. Artystka na przedświątecznym spotkaniu z chorymi dziećmi śpiewała kolędy, rozdawała autografy i mnóstwo uśmiechów. Towarzyszył jej oczywiście Tomasz Lubert - pomysłodawca koncertów w Fundacji Mam Marzenie. Gwiazda i jej przyjaciel po raz kolejny udowodnili, że mają wielkie serce! Pomaganie wydaniu Dody jest bardzo sexy!

Reklama

Doda w szpitalu dla chorych dzieci

Mali pacjenci byli zachwyceni spotkaniem z Dodą! Wspólne kolędowanie, zdjęcia z gwiazdą oraz drobne, pluszowe upominki to doskonała okazja, by choć na chwilę zapomnieć o chorobie. Artystka długo pozowała do zdjęć z podopiecznymi Instytutu Matki i Dziecka. Jej pozytywna energia udzieliła się także pracownikom szpitala! Wyraźnie dało się odczuć świąteczną atmosferę! Na Facebooku pojawił się filmik oraz zdjęcia ze wspólnego kolędowania z diwą. Doda wystąpiła w sukience w kolorze świątecznej czerwieni oraz w opasce z rogami renifera. ;) Również jej muzycy mieli na głowach czapki Świętego Mikołaja.

To nie pierwsze takie spotkanie Dody w okresie przedświątecznym. Gwiazda kilka dni temu był gościem ośrodka dla chorych na stwardnienie rozsiane w Dąbku, gdzie pojawiła się razem z rodzicami.

Zobacz także

Zobacz też: Doda spełni marzenie 12-letniej dziewczynki. Ubierze ją od stóp do głów!

Doda kolęduje w Instytucie Matki i Dziecka

Dziś kolędujemy w szpitalu
Posted by Doda on 18 grudnia 2015

Artystka chętnie pozowała do zdjęć z chorymi dziećmi

Posted by Fundacja Spełnionych Marzeń on 18 grudnia 2015

Podobne spotkania są stałym elementem przedświątecznego grafiku gwiazdy

Posted by Fundacja Spełnionych Marzeń on 18 grudnia 2015

Trzeba przyznać, że rogami renifera Dodzie bardzo do twarzy! ;)

Reklama

Posted by Fundacja Spełnionych Marzeń on 18 grudnia 2015

Reklama
Reklama
Reklama