Niedawno odbyła się premiera perfum Dody "Luna", na które tak bardzo czekali jej fani. Doda z przyjemnością opowiada o nich na swoim Instagramie oraz wstawia piękne kadry z udziałem "księżycowego" flakoniku. Na jednym ze zdjęć, widać dłonie Dody, które ozdabia nowy pierścionek, teraz fani nie mają wątpliwości, że artystka jest zaręczona.

Reklama

Doda jest zaręczona? Fani nie mają wątpliwości

Życie Dody zarówno zawodowe, jak i prywatne jest w ostatnim czasie niezwykle intensywne. Niedawno artystka zakończyła swoją wyjątkową trasę koncertową "Aquaria Tour", następnie wyleciała na egzotyczne wakacje, aby zregenerować siły, a przy okazji spędzić tam swoje okrągłe 40. urodziny. Wielkim wydarzeniem dla Dody była premiera jej perfum "Luna", które osiągają bardzo dobre wyniki sprzedażowe.

Ostatnio Doda wstawiła zdjęcie na Instagram, promując swoje perfumy. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół, czyli na jej dłoń. Nie sposób nie zauważyć, że na palcu Dody pojawił się nowy pierścionek, co spowodowało, że fani nie mają wątpliwości i są pewni, że podczas egzotycznych wakacji partner Dody- Dariusz Pachut, poprosił ją o rękę.

Na oficjalną informację musimy jeszcze poczekać, ponieważ Doda nie odniosła się do doniesień mediów. Istnieje możliwość, że internauci się mylą, a pierścionek na jej palcu to prezent urodzinowy, bądź pamiątka z trasy koncertowej.

Zobacz także

Jesteście ciekawi czy Doda postanowi potwierdzić domniemane zaręczyny?

Reklama

Zobacz także: "Aż mnie w sercu ściska". Doda zabrała głos po 40. urodzinach

Doda świętuje 40. urodziny
fot. Adam Jankowski/REPORTER
Doda na wiosennej ramówce Telewizji Polsat
Fot. Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama