Dramat w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Matka do uczestniczki: "Już nie jesteś moją córką!"
X-news

"Ślub od pierwszego wejrzenia" 3 pary już po ślubie! Matka do uczestniczki: "Już nie jesteś moją córką!"

Dramat w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Matka do uczestniczki: "Już nie jesteś moją córką!"
X-news

Piąty odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za nami! W piątym odcinku pary poznały się pierwszy raz i stanęły na ślubnym kobiercu! Mowa o trzech parach, a obecnie już o małżeństwach. Poznajcie: Oliwię i Łukasza, Joannę i Adama oraz Agnieszkę i Wojtka. Jak wyglądały zapoznania par? Kto komu się spodobał, a kto totalnie nie? Przeczytajcie, co się działo w piątym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Oto wszystkie pary programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"

AGNIESZKA I WOJTEK

Agnieszka ma 31 lat, mieszka w Łodzi i pracowała jako w dużej korporacji, ale postanowiła oddać się innej pracy - obecnie pracuje z dziećmi z autyzmem. Agnieszka trenuje boks. Wojtek ma 30 lat i pochodzi z Krakowa. Pracuje jako przedstawiciel handlowy.

Wojtek urzekł mnie w samochodzie, kiedy zadawaliśmy sobie podstawowe pytania. Wtedy złapał mnie za rękę i właśnie tym mnie ujął - powiedziała Agnieszka o Wojtku.

Ja jestem zachwycony tobą, na ten moment, podkreślam żonka - powiedział Wojtek.

OLIWIA I ŁUKASZ

Oliwia i Łukasz to pierwsza para! Oliwia ma 24 lata i pochodzi z Gdańska, Łukasz ma 29 lat i pochodzi z Katowic. Oliwia i Łukasz są najmłodszą parą "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Łukasz studiował inżynierię i pracuje w salonie samochodów dostawczych, a Oliwia ma jedno marzenie - chce założyć rodzinę.

Wszyscy zgodnie podkreślali, że Oliwia i Łukasz pasują do siebie wizualnie. Cały czas rozmawiali - czy uda im się stworzyć coś więcej?

Zobacz także: Finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"! Dwa rozwody i jeden związek na stałe!

JOANNA I ADAM

Joanna i Adam to para numer dwa. Joanna pochodzi z Jastrzębia Zdroju ma 32 lata, przez 10 lat tkwiła w nieudanym związku. Adam ma 30 lat i jest z Opola. Obydwoje są spokojni, ale nie brakuje im poczucia humoru.

Odcinek piąty był bardzo dramatyczny - chodzi głównie o Joannę i Adama. Matka Joanny czekała na ślub swojej córki, jednak kiedy dowiedziała się w jakim programie Joanna bierze udział, powiedziała jej kilka ostrych słów...

Moja córka miała być związana z tym facetem, i ślub miał być zwieńczeniem. A tu jest odwrotnie. Nie zaakceptowałam tego i powiedziałem jej "Już nie jesteś moją córką!", bo potrafiła takie coś mi zrobić. A teraz gdyby mnie tu nie było, chyba bym umarła - powiedziała matka Joanny.

O dziwo, Joanna i Adam poczuli do siebie coś - fizycznie i psychicznie. Wszyscy goście równocześnie stwierdzili, że para pasuje do siebie - czy z tego coś będzie?

Zasady programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to eksperyment. Program wyznaczył sobie za zadanie sprawdzanie czy da się w ciemno, za pomocą specjalnej analizy połączyć ludzi, którzy stworzą trwały związek. W każdym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" swatane są trzy pary, które... widzą się dopiero na ślubnym kobiercu.

Dramat w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Matka do uczestniczki: "Już nie jesteś moją córką!"
X-news

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48