Instagram
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna odblokowała swoje profile społecznościowe! Jak wygląda jej życie po udziale w eksperymencie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna odblokowała swoje profile społecznościowe! Jak wygląda jej życie po udziale w eksperymencie?

4. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie dobiegła końca. Joanna, której nie udało się stworzyć związku z Adamem, przez cały okres trwania eksperymentu miała zablokowane swoje profile w mediach społecznościowych. Tuż po emisji finałowego odcinka dziewczyna zdecydowała się je otworzyć dla fanów. Zobaczcie jak wygląda jej życie po udziale w programie!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Szokujące zachowanie Adama! Nie tak miała wyglądać jego relacja z Asią po programie! "On mnie po prostu oszukał" 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paulina i Krzysztof spodziewają się dziecka! Oto zawiła historia ich związku

Joanna z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odblokowała swoje profile społecznościowe. Jak wygląda jej życie po udziale w eksperymencie?

Joanna i Adam to jedyna para, która postanowiła się rozstać. Niestety w głównej mierze wynikało to z powodu decyzji Adama, ponieważ Asia chciała dać temu związkowi szansę i przy ekspertach powiedziała, że chce pozostać w małżeństwie. Chłopak zaś stwierdził, że woli rozwijać tę znajomość stopniowo i na spokojnie, dlatego podjął decyzję o rozwodzie. 

Nie zamierzam przerywać tej znajomości, żeby to się rozwijało naturalnym krokiem, takim wolnym, swobodnym, a gdzieś tam jak będziemy w małżeństwie to przynajmniej z mojej strony ja tej swobody nie będę miał do końca. Dlatego ja jestem za rozwodem - przyznał Adam. 

Tak się jednak nie stało. Adam nie dotrzymał słowa danego ekspertom oraz Joannie i urwał kontakt z dziewczyną. Jak stwierdził wynikało to z tego, że jego życie zaledwie dwa dni po ogłoszeniu decyzji, zmieniło się o 180 stopni. Chłopak jednak nie wyjawił dokładnie co się stało i stwierdził, że nie chce kontynuować znajomości z Joanną. 

Chociaż Joanna nie znalazła miłości w programie, to jednak udział w eksperymencie pozwolił nabrać jej pewności siebie i dziewczyna wygląda na naprawdę szczęśliwą! Kiedy tylko Asia odblokowała swoje profile w mediach społecznościowych, natychmiast pojawiło się mnóstwo wpisów od fanów, którzy bardzo polubili jej osobę!

- Jesteś piękną kobietą, silną i nigdy się nie poddawaj👍👍

- Jesteś świetna. Stałaś się ogromną motywacją dla wielu kobiet. Piękna, wrażliwa a zarazem silna. Gratulacje!

- Przepiękna kobieta, życzę serdecznie powodzenia. Tez jestem wrażliwa, wiem co to znaczy. ❤️

- Asia jesteś wspaniała , pokochałaś siebie,tak trzymaj!!!! 🔥

- Moja ulubiona uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia! 💓💓💓 - piszą fani.

Oczywiście życzymy Joannie wszystkiego dobrego na dalszej życiowej drodze! Zobaczcie jak pięknie wygląda Asia!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

...takie piękne oczy...#sisters#dance#karnawał2020#teamblondyny 🥳💜🍷🎼

Post udostępniony przez Asia Lazar ☕🍸🍫🍉🐱 (@samosia_zosia33)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

...strach ma wielkie oczy...#mountain#spacerkoronamidrzew#sisters👭#teamblondyny#relax#coteraz

Post udostępniony przez Asia Lazar ☕🍸🍫🍉🐱 (@samosia_zosia33)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#holiday#totrzebazobaczyc#africa#smile#marzenia#coteraz 🍀🌍⏳🌵

Post udostępniony przez Asia Lazar ☕🍸🍫🍉🐱 (@samosia_zosia33)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#woman#strongwomen#redlips#freedom 💋💄💎🍾

Post udostępniony przez Asia Lazar ☕🍸🍫🍉🐱 (@samosia_zosia33)

 

Zobacz także

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna zdradziła sekret: "Adam mnie pocałował!" Czy w końcu zaiskrzyło w ich małżeństwie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia skomentowała swój udział w eksperymencie! "Ten Chłop wprowadził do mojego życia tyle ciepła i szczęścia!"

 

Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód
Instagram
Newsy
Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód
Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód

Joanna i Adam to jedyna para z czwartej edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia ", której małżeństwo nie przetrwało. Okazało się, że Adam nie był z nią do końca szczery.  Adam mnie po prostu oszukał - gorzko skwitowała uczestniczka podczas finałowego odcinka Okazuje się, że Asia może nie znalazła miłości, ale udało jej się uwierzyć w siebie i zyskała spore grono przyjaciół, nie tylko Agnieszkę i Wojtka oraz Łukasza i Oliwię, ale także uczestników z poprzednich edycji. Dużym wsparciem dla Joanny jest Martyna, która również przeżyła zawód po zgłoszeniu się do trzeciej edycji programu.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna odblokowała swoje profile społecznościowe! Jak wygląda jej życie po udziale w eksperymencie? Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" może liczyć na koleżankę z programu  Związek Joanny i Adama nie miał przyszłości pomimo starań kobiety. W finale gotowa była dać szansę mężowi na dalsze budowanie relacji, jednak on podjął zupełnie odwrotną i zaskakującą dla niej decyzję. Joanna nie była rozczarowana ale nie kryła żalu, że Adam zmarnował jej tyle czasu, nie będąc z nią szczerym.  Joanna i Adam dodatkowo byli jedynymi uczestnikami, którzy nie prowadzili publicznie swoich portali społecznościowych. Uczestniczka odblokowała swoje konto na Instagramie dopiero po zakończeniu czwartego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Patrząc na zdjęcia, które dodawała niedługo po zakończeniu eksperymentalnego miesiąca można wywnioskować, że odetchnęła z ulgą. Finałowy odcinek oglądała w towarzystwie innych uczestników show. W końcu kto lepiej może zrozumieć panujące tam emocje, niż ci, którzy przeżyli to na własnej skórze?  ... krótko i na temat: nie mam...

Joanna Lazar pokazała kulisy romantycznej randki z ukochanym
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Adam radził Joannie "zająć się sobą". Właśnie pokazała, jaka jest szczęśliwa! 
Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała bardzo romantyczne nagranie. W końcu znalazła prawdziwą miłość.

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała urocze nagranie ze swoim ukochanym. Asia zdecydowanie oddała się kontemplowaniu swojego nowego związku. Cały czas jednak pozostaje konsekwentna i nie pokazuje twarzy ukochanego.  Niedawno, były już mąż,  Adam bardzo dobitnie wypowiedział się na jej temat, niedługo po jej wywiadzie dla ,,Party.pl", w którym wspomniała krytykę, jaka wylała się na uczestnika po udziale w show.  Na swoim Instagramie napisał wtedy: "Jesteś już dorosła, zajmij się sobą i bądź szczęśliwa". Wygląda na to, że Asia jest szczęśliwa i to już od dawna.  Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała romantyczne nagranie Małżeństwo Asi i Adama było jednym z najbardziej emocjonujących wątków programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para postanowiła się rozstać, a widzowie szybko wydali swój osąd i obarczyli Adama winą za nieudany finał programu. Mimo że od ostatniej edycji minęło już całkiem sporo czasu, każdy z uczestników jest bacznie obserwowany przez fanów. I tak na przestrzeni czasu Asia znalazła już partnera, z którym jest szczęśliwa, podobnie Adam - jest nie tylko szczęśliwie zakochany, ale został także tatą. Joanna stara się już od sprawy zdystansować i cieszyć się nowym etapem w życiu. Nowy rok przywitała już w objęciach partnera, ale nie zdecydowała się pokazać jego twarzy. Uczestniczka programu pozostaje konsekwentna i na najnowszym nagraniu również nie zobaczymy oblicza wybranka Asi. Romantyczne cienie i spacer po śniegu późnym wieczorem muszą nam wystarczyć.  Wygląda więc na to, że Asia naprawdę jest bardzo szczęśliwa i zakochana, a nieprzyjemności związane z programem puściła już w niepamięć.  Zobacz także:  "Ślub od...

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z Izą Juszczak
Instagram @asia_lazar33
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna pokazała ukochanego? "Ale masz przystojniaka!"
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczyła Internautki zdjęciem z Izą i Kamilem oraz tajemniczym mężczyzną. Tak właśnie wygląda jej partner? Jest komentarz.

Joanna ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie ze spotkania z przyjaciółmi, którymi okazali się Iza i Kamil z 5. edycji programu . Wygląda na to, że uczestnicy hitu TVN7 utrzymują kontakty i wzajemnie się wspierają. Zdjęcie zaskoczyło obserwatorów Joanny Lazar, ale najwięcej emocji wzbudził stojący obok niej mężczyzna. Czyżby Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy pokazała pełne zdjęcie swojego partnera? Uczestniczka szybko zabrała głos w tej sprawie! Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała ukochanego? Joanna i Adam tworzyli jedną z najbardziej kontrowersyjnych par w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jeszcze w trakcie trwania programu dla widzów było jasne, że ich relacja nie przetrwa. Para ostatecznie wzięła rozwód. Adam szybko pochwalił się w mediach społecznościowych nową partnerką , a  jakiś czas temu Joanna też znalazła miłość. Teraz uczestniczka hitowego programu TVN7 pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z weekendowego spotkania ze znajomymi i szczerze wyznała, że to był mile spędzony czas wśród życzliwych osób: Czas spędzony w gronie szczerych, życzliwych oraz uśmiechniętych osób bezcenny. Miłe popołudnie oraz nocne rozmowy uświadamiają ile mamy wspólnych cech❤️  Jedna z Internautek zwróciła uwagę na mężczyznę, stojącego obok Joanny i zasugerowała, że to może być jej partner: Asia💗 ale masz przystojniaka😍 Gratulacje  Joanna Lazar szybko rozwiała te wątpliwości i napisała, że to tylko jej przyjaciel - jak się okazuje od 17 lat: Tomek to mój przyjaciel 🧡 -napisała Joanna Lazar i w kolejnym komentarzu dodała: pozostanie zawsze przyjaźń 🍀 Zobacz także:  "Ślub...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner