Instagram

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna odblokowała swoje profile społecznościowe! Jak wygląda jej życie po udziale w eksperymencie?

Instagram

4. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie dobiegła końca. Joanna, której nie udało się stworzyć związku z Adamem, przez cały okres trwania eksperymentu miała zablokowane swoje profile w mediach społecznościowych. Tuż po emisji finałowego odcinka dziewczyna zdecydowała się je otworzyć dla fanów. Zobaczcie jak wygląda jej życie po udziale w programie!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Szokujące zachowanie Adama! Nie tak miała wyglądać jego relacja z Asią po programie! "On mnie po prostu oszukał" 

Joanna z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odblokowała swoje profile społecznościowe. Jak wygląda jej życie po udziale w eksperymencie?

Joanna i Adam to jedyna para, która postanowiła się rozstać. Niestety w głównej mierze wynikało to z powodu decyzji Adama, ponieważ Asia chciała dać temu związkowi szansę i przy ekspertach powiedziała, że chce pozostać w małżeństwie. Chłopak zaś stwierdził, że woli rozwijać tę znajomość stopniowo i na spokojnie, dlatego podjął decyzję o rozwodzie. 

Nie zamierzam przerywać tej znajomości, żeby to się rozwijało naturalnym krokiem, takim wolnym, swobodnym, a gdzieś tam jak będziemy w małżeństwie to przynajmniej z mojej strony ja tej swobody nie będę miał do końca. Dlatego ja jestem za rozwodem - przyznał Adam. 

Tak się jednak nie stało. Adam nie dotrzymał słowa danego ekspertom oraz Joannie i urwał kontakt z dziewczyną. Jak stwierdził wynikało to z tego, że jego życie zaledwie dwa dni po ogłoszeniu decyzji, zmieniło się o 180 stopni. Chłopak jednak nie wyjawił dokładnie co się stało i stwierdził, że nie chce kontynuować znajomości z Joanną. 

Chociaż Joanna nie znalazła miłości w programie, to jednak udział w eksperymencie pozwolił nabrać jej pewności siebie i dziewczyna wygląda na naprawdę szczęśliwą! Kiedy tylko Asia odblokowała swoje profile w mediach społecznościowych, natychmiast pojawiło się mnóstwo wpisów od fanów, którzy bardzo polubili jej osobę!

- Jesteś piękną kobietą, silną i nigdy się nie poddawaj👍👍

- Jesteś świetna. Stałaś się ogromną motywacją dla wielu kobiet. Piękna, wrażliwa a zarazem silna. Gratulacje!

- Przepiękna kobieta, życzę serdecznie powodzenia. Tez jestem wrażliwa, wiem co to znaczy. ❤️

- Asia jesteś wspaniała , pokochałaś siebie,tak trzymaj!!!! 🔥

- Moja ulubiona uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia! 💓💓💓 - piszą fani.

Oczywiście życzymy Joannie wszystkiego dobrego na dalszej życiowej drodze! Zobaczcie jak pięknie wygląda Asia!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

...takie piękne oczy...#sisters#dance#karnawał2020#teamblondyny 🥳💜🍷🎼

Post udostępniony przez Asia Lazar ☕🍸🍫🍉🐱 (@samosia_zosia33)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

...strach ma wielkie oczy...#mountain#spacerkoronamidrzew#sisters👭#teamblondyny#relax#coteraz

Post udostępniony przez Asia Lazar ☕🍸🍫🍉🐱 (@samosia_zosia33)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#holiday#totrzebazobaczyc#africa#smile#marzenia#coteraz 🍀🌍⏳🌵

Post udostępniony przez Asia Lazar ☕🍸🍫🍉🐱 (@samosia_zosia33)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#woman#strongwomen#redlips#freedom 💋💄💎🍾

Post udostępniony przez Asia Lazar ☕🍸🍫🍉🐱 (@samosia_zosia33)

 

 

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26