Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Szokujące zachowanie Adama! Nie tak miała wyglądać jego relacja z Asią po programie! "On mnie po prostu oszukał" 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Szokujące zachowanie Adama! Nie tak miała wyglądać jego relacja z Asią po programie! "On mnie po prostu oszukał" 

Czwarta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za nami! Dowiedzieliśmy się, kto pozostał w małżeństwie, a kto zdecydował się na rozwód. Adam jako jedyny na spotkaniu z ekspertami wyznał, że chce rozstać się ze swoją żoną, jednak obiecał, że będzie pielęgnował tę znajomość i ją rozwijał. Jednak to co wydarzyło się później zaskoczyło wszystkich. Zachowanie Adama było naprawdę szokujące. 

Zobacz także: "Ślub do pierwszego wejrzenia": Najpiękniejsze chwile Agnieszki i Wojtka w programie. Zobaczcie wzruszające wideo!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paulina i Krzysztof spodziewają się dziecka! Oto zawiła historia ich związku

Adam nie dotrzymał słowa danego ekspertom i Joannie

Joanna i Adam to jedyna para, która postanowiła się rozstać. Niestety w głównej mierze wynikało to z powodu decyzji Adama, ponieważ Asia chciała dać temu związkowi szansę i przy ekspertach powiedziała, że chce pozostać w małżeństwie. Chłopak zaś stwierdził, że woli rozwijać tę znajomość stopniowo i na spokojnie, dlatego podjął decyzję o rozwodzie. 

- Nie zamierzam przerywać tej znajomości, żeby to się rozwijało naturalnym krokiem, takim wolnym, swobodnym, a gdzieś tam jak będziemy w małżeństwie to przynajmniej z mojej strony ja tej swobody nie będę miał do końca. Dlatego ja jestem za rozwodem - przyznał Adam. 

Adam obiecał przy ekspertach, że pomimo rozwodu będzie się spotykał z Joanną po zakończeniu eksperymentu i dbał o ich wzajemne relacje. Tak się jednak nie stało. Byli małżonkowie spotkali się dopiero po miesiącu, a wcześniej nie kontaktowali się ze sobą. Podczas rozmowy w parku, Joannę i Adama odwiedził ekspert, który chciał dowiedzieć się jak wygląda życie tej dwójki po programie.

- Moje życie nagle po prostu się zmieniło o 180 stopni. Dwa dni po wizycie w Urzędzie Stanu Cywilnego... Nie mogę mówić dlaczego. Zmieniło się bardzo, dlatego przez ten miesiąc nie miałem w ogóle kontaktu z Asią - przyznał Adam. 

- Ale jak to wydarzyło się coś takiego w Twoim życiu, że nie mogłeś odezwać się do Asi i powiedzieć jej o co chodzi? - dopytywał Piotr Mosak. 

- Tak. I nie chcę o tym mówić. Nie rozmawiałem, bo nie chciałem. Widzimy się dzisiaj pierwszy raz - skwitował Adam. 

Ekspert był wyraźnie zaskoczony zachowaniem Adama i próbował dopytać co takiego wydarzyło się w jego życiu, że nie mógł wykonać nawet jednego telefonu do Joanny. Chłopak jednak w dalszym ciągu unikał odpowiedzi na pytanie i podkreślał, że nie chce rozmawiać na ten temat. Joanna również nie wiedziała o co chodzi. Pod koniec rozmowy Adam przyznał, że przez to wydarzenie ani nie mógł kontaktować się z Asią, ani nie chciał. 

- Zranić może mnie nie zranił. On mnie po prostu oszukał - podsumowała Joanna. 

Adam na koniec powiedział, że nie chce dalej mieć żadnych relacji z Joanną i wygląda na to, że to było ich ostatnie spotkanie. Podczas całej rozmowy widać było, jakby chłopak chciał jak najszybciej ją zakończyć i odejść. Co takiego wydarzyło się w jego życiu? Tego niestety się nie dowiedzieliśmy. 

Facebook

Zobacz także

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka pochwaliła się nowym zdjęciem. Internauci znaleźli kolejny dowód, że dalej jest z Wojtkiem?! 

"Ślub od pierwszego wejrzenia" profesjonalne zdjęcia z wesel uczestników

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Uczestnicy spędzają ze sobą ostatnie chwile przed podjęciem decyzji! Którą parę dopadnie kryzys tuż przed finałem?

 

Instagram
Newsy
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał swoją partnerkę! Zamieścił również romantyczny wpis!
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał swoją partnerkę! Zamieścił również romantyczny wpis!

Adam z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydował się pokazać swoją partnerkę! Na Instagramie chłopaka pojawiło się urocze zdjęcie, które opatrzył romantycznym podpisem. Co więcej, na InstaStory Adama możemy także zobaczyć, jak jego kobieta prowadzi dziecięcy wózek. Wszystko wskazuje na to, że para powitała na świecie dziecko! Zobaczcie! Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Szokujące zachowanie Adama! Nie tak miała wyglądać jego relacja z Asią po programie! "On mnie po prostu oszukał"  Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazał swoją partnerkę!  Adama poznaliśmy w 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jego żoną została Asia, jednak parze nie udało się pozostać w małżeństwie. Wynikało to głównie z decyzji Adama, gdyż to on chciał rozwodu z Joanną.  - Nie zamierzam przerywać tej znajomości, żeby to się rozwijało naturalnym krokiem, takim wolnym, swobodnym, a gdzieś tam jak będziemy w małżeństwie to przynajmniej z mojej strony ja tej swobody nie będę miał do końca. Dlatego ja jestem za rozwodem - przyznał Adam podczas ostatniej rozmowy z ekspertami. Adam obiecał przy ekspertach, że pomimo rozwodu będzie się spotykał z Joanną po zakończeniu eksperymentu i dbał o ich wzajemne relacje. Tak się jednak nie stało. Niedługo potem przyznał, że jego życie dwa dni po ogłoszeniu decyzji o rozwodzie, zmieniło się o 180 stopni. Chłopak jednak nie chciał wyjawić co takiego się wydarzyło. Internauci jednak snuli domysły, że ma już nową partnerkę. Wygląda na to, że domysły internautów potwierdziły się. Adam jest w szczęśliwym związku i jest bardzo zakochany! Właśnie pochwalił się pięknym zdjęciem ze swoją partnerką i opatrzył je romantycznym wpisem.  Bez ciebie wszystko mi jedno...

Facebook
Newsy
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na krytyczne komentarze i zdradza kulisy programu! 
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na krytyczne komentarze i zdradza kulisy programu! 

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował w sieci wpis, w którym odpowiada na zarzuty internautów i zdradza kulisy programu TVN7! Jak komentuje swoje zachowanie wobec Joanny, z którą postanowił się rozstać? Adam w swoim wpisie na Instagramie twierdzi, że w programie nie została pokazana cała prawda. Jak się tłumaczy?  Adam komentuje swój udział w programie W miniony piątek, 22 maja, widzowie zobaczyli ostatni odcinek czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jak już wiemy, dwie pary- Oliwia i Łukasz oraz Agnieszka i Wojtek- podjęli decyzję o kontynuowaniu swojego małżeństwa i do dziś tworzą szczęśliwe związku. Niestety, w finale dowiedzieliśmy się, że trzecia para, czyli Joanna i Adam, rozstali się. Adam podczas spotkania z ekspertami powiedział, że nie chce być ze swoją żoną, ale zapewnił, że będzie pielęgnował ich znajomość- jak już wiemu, tak się nie stało. Mężczyzna przez kilka tygodni nie kontaktował się z Joanną.  - Moje życie nagle po prostu się zmieniło o 180 stopni. Dwa dni po wizycie w Urzędzie Stanu Cywilnego... Nie mogę mówić dlaczego. Zmieniło się bardzo, dlatego przez ten miesiąc nie miałem w ogóle kontaktu z Asią - przyznał Adam.  Adam nie chciał mówić, co dokładnie się wydarzyło, ale przyznał, że nie mógł i nie chciał kontaktować się z Joanną. Teraz uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skomentował swoje zachowanie i odpowiedział na krytyczne uwagi internautów! Adam zdradził również kulisy programu: #hejtminiegra 😃#smiesznecopiszecie🤣😂 #jasieniemartwie 🤗#korzystajzżycia 🍸🍹🍯🍰🍻@#$% final final i po finale...emocje Was nie opuszczają tak jak nie opuszcza mnie ochota powiedzieć wszystko jak to wygląda po za kamerami. Rozumiem, że oceniacie to co Tv pokazała lecz szkoda...

Dlaczego związek Joanny i Adama się rozpadł?
Ślub od pierwszego wejrzenia
Newsy
Joanna i Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mieli ze sobą kontakt po finale? Jest komentarz! 
Joanna i Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mieli ze sobą kontakt po finale? Jest komentarz! 

Joanna i Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" widzieli się ze sobą po finale programu? Uczestniczka czwartej edycji hitu TVN7 w rozmowie z mediami zdradziła, co u niej słuchać i czy miała kontakt ze swoim byłym partnerem! Czy Joanna jest już gotowa na nowy związek? A może po tym, jak została potraktowana przez Adama nie chce teraz rozpoczynać relacji z nowym mężczyzną? Joasia odpowiedziała na te pytania! Joasia szczerze o swojej relacji z Adamem W wielkim finale czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" największe kontrowersje wywołał Adam. Mężczyzna w rozmowie z ekspertami przyznał, że chce rozstać się ze swoją żoną- Adam zapewnił jednak, że chce i będzie kontynuował znajomość z Joanną. Szybko okazało się, że tak się nie stało. - Moje życie nagle po prostu się zmieniło o 180 stopni. Dwa dni po wizycie w Urzędzie Stanu Cywilnego... Nie mogę mówić dlaczego. Zmieniło się bardzo, dlatego przez ten miesiąc nie miałem w ogóle kontaktu z Asią - przyznał Adam.  Fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" byli oburzeni zachowaniem Adama i ostro krytykowali go w sieci. Niestety, uczestnik czwartej edycji programu do tej pory nie zdradził, dlaczego w ten sposób potraktował Joannę. A czy Adam i Asia mieli w ogóle kontakt po finale "ŚOPW"? Nie widziałam i nie chcę widzieć Adama od ostatniego nagrania. I tyle w temacie- Joanna zdradziła w rozmowie z portalem plotek.pl. To jeszcze nie koniec! Joasia w rozmowie z plotek.pl zapewniła, że jest już gotowa na nowy związek! Oczywiście, że jestem gotowa. Przygoda z Adamem w żadnym wypadku nie wpłynęła na moje relacje z mężczyznami. Wręcz przeciwnie- zdradziła Joasia. A co słychać u Asi? Okazuje się, że uczestniczka czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przygotowuje się do runmageddonu,...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner