Skandal na koncercie Kayah
Newsy

Skandal na koncercie Kayah! Fani chcieli oddać bilety! Znamy szczegóły

Skandal na koncercie Kayah! Fani chcieli oddać bilety! Znamy szczegóły

Skandal na koncercie Kayah! Jak napisała sama wokalistka, niektórzy fani podczas występu w Krynicy chcieli zwrotu pieniędzy za bilety, ponieważ myśleli, że gwiazda śpiewa z playbacku!

One nie wstydzą się operacji nosa! Zobaczcie, jak wyglądały przed i po. Kayah, Siwiec, Dygant...

Skandal na koncercie Kayah

Bilety na trasę koncertową "Kamień" sprzedają się znakomicie. Wokalistka zawsze wypełnia całą salę, ale okazuje się, że nie wszyscy fani są zadowoleni z jej występów. Podczas koncertu w Krynicy niektórzy z nich chcieli zwrotu pieniędzy za bilety, ponieważ byli pewni, że artystka śpiewa z playbacku, o czym napisała sama wokalistka:

Koncert w Krynicy byl przefajny:) nie uwierzycie! Jacys ludzie chcieli oddac bilety, bo byli przekonani ze gramy z playbacku!!!!:))))))))))) masakra! - pisze Kayah

Podobno dla artysty to największy komplement. Fani piosenkarki również tak uważają i w komentarzach wspierają diwę:

Jak by nie bylo to niezly komplement!! to znaczy, ze wokal i muzyka byly PERFEKCYJNE!!

Byliście na koncercie Kayah?

 

Zobacz: Kayah po latach o współpracy z Bregovicem "Do dziś nie rozliczył się ze mną"

 

Kayah na koncercie

Koncert w Krynicy byl przefajny:) nie uwierzycie! Jacys ludzie chcieli oddac bilety, bo byli przekonani ze gramy z playbacku!!!!:))))))))))) masakra!

Posted by Kayah on 20 stycznia 2016

Kayah świetnie sprzedaje bilety na swoje koncerty

Kayah w bordowych kozakach
ONS

Paulina Sykut w rozkloszowanej sukience
Newsy
Kayah, Cleo, Wiśniewski i wielu innych na Sylwestrze Polsatu. Kto wyglądał najlepiej? ZDJĘCIA
Kayah, Cleo, Wiśniewski i wielu innych na Sylwestrze Polsatu. Kto wyglądał najlepiej? ZDJĘCIA
Newsy
Szabłowska i Szewczyk: Kochankowie bigbitu
Byli przy narodzinach polskiej muzyki rozrywkowej. To oni puszczali w radiu pierwsze przeboje Czerwonych Gitar, Trubadurów i Niemena. Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk wspominają szaloną młodość, imprezowanie z kultowymi Animalsami, nagą Halinę Frąckowiak i wyrzucenie z pracy za „Za ostatni grosz” Budki Suflera. To trzeba przeczytać!

– Zacznę od najważniejszego pytania. Jesteście małżeństwem? Maria Szabłowska: Mogłabym się założyć o każde pieniądze, że tak pan zacznie. A co by pan zrobił, jakbyśmy powiedzieli, że jesteśmy? – Zapytałbym o pierwsze zauroczenie. Krzysztof Szewczyk: Zauważyłem ją po raz pierwszy w radio, bo była atrakcyjną blondynką. Zwróciła moją uwagę urodą, ale też opakowaniem. Na początku lat 70. liczyło się opakowanie. M.S.: Miałam zagraniczne ciuchy. O co nie było łatwo. Moja mama mieszkała w Danii, spotykałyśmy się w NRD. Zawsze przyjeżdżała z torbami pełnymi ciekawych ubrań. K.S.: Pućki nie można było nie zauważyć. Na kobiety podobno działa głos. Na facetów też. Głos Pućki robił na mnie wrażenie. Fajne audycje robiła. – Pućka? To zdrobnienie od Marii? M.S.: Ciągnie się to za mną od bardzo wczesnego dzieciństwa. Podobno pierwsze słowa, jakie powiedziałam, to było „puciu puciu”. I tak mnie w domu nazywano. Jako dziecko potwornie się tego wstydziłam. Ale, niestety, dzieci na Saskiej Kępie, gdzie się bawiliśmy, to przechwyciły i wraz ze mną poszło do szkoły i dalej. Tak zostało. – To jak z tym małżeństwem? M.S.: To zupełnie niesamowita, zupełnie irracjonalna siła telewizji. Ludzie przez lata widzą nas razem i uważają, że jesteśmy parą. Kiedyś do mnie i mojego męża przyszedł ksiądz po kolędzie. Rozmawiamy sobie, a ksiądz się wierci. W końcu pyta: „Przepraszam, a pan Krzysztof gdzie?”. A przecież wiedział, że siedzę obok niego z prawdziwym mężem! K.S.: Myślę, że chciał mnie wyspowiadać. – A ja chcę Was zapytać: jaki był show-biznes w PRL-u? M.S.: Bardzo specyficzny z racji naszego zamknięcia. Trudno było dotrzeć do zachodniej muzyki. Ale ona była, nie oszukujmy się. Płyty przywozili marynarze, sportowcy....

Newsy
Wielka szansa Edyty?
Artystka, która miała być polską Céline Dion i wizytówką naszego kraju za granicą, ostatnio znana jest głównie jako jurorka „Jak Oni śpiewają”. Czy występ z samą Céline stanie się punktem zwrotnym w karierze Edyty Górniak?

Czerwcowy koncert Céline Dion będzie z pewnością wydarzeniem roku. I nie tylko dlatego, że kanadyjska megagwiazda po raz pierwszy odwiedzi Polskę. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Edyta Górniak ma największe szanse, aby wystąpić z recitalem tuż przed koncertem Céline. Jeden z niemieckich portali fanów Dion podał nawet, że panie mogą pojawić się na scenie w duecie. Jeśli obie te wieści okażą się prawdziwe, może to być największa od lat szansa dla Edyty, aby znów zabłysnąć. I w kraju, i za granicą. Czy tym razem jej się uda? Od chwili międzynarodowego debiutu 14 lat temu na Eurowizji Górniak, nazywana przez krytyków „polską Céline Dion”, zmarnowała już wiele okazji na zrobienie międzynarodowej kariery. Długo związana z gigantem fonograficznym – firmą EMI, mimo obiecujących początków, wiele nie zwojowała. Co o tym zadecydowało? Pech? A może ówczesna niedojrzałość artystki? Czy teraz, kiedy poukładała życie osobiste, Edyta jest gotowa, aby ponownie spróbować podbić świat? Szlify u Józefowicza Marek Niedźwiecki nazywał niedawno Edytę „debiutantką niespełnionych obietnic” i chyba trudno o trafniejsze określenie. Zawodu uczyła się od niekwestionowanego mistrza – Janusza Józefowicza. Choć zadebiutowała w 1989 roku w programie „Śpiewać każdy może”, a potem pojawiła się na festiwalu w Opolu w koncercie „Debiuty”, to tak naprawdę jej kariera rozpoczęła się w „Metrze” – najpopularniejszym polskim musicalu. Już na castingu skala jej głosu i talent zafascynowały Józefowicza, o którym panuje w światku artystycznym opinia, że poprawiałby nawet Marię Callas, gdyby chciała u niego śpiewać. Górniak z miejsca została jego faworytką i gwiazdą kolejnych projektów muzycznych. Jednak pozycja filaru teatru Buffo nie była szczytem jej marzeń. W 1993 roku Edyta oświadczyła Józefowiczowi, że chce odejść. Ten za wszelką cenę próbował ją...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner