Robert Lewandowski cieszy się z gola na Euro
Eastnews

Robert Lewandowski przejdzie do Realu Madryt? Jego nowy trener zabrał głos w tej sprawie!

Robert Lewandowski cieszy się z gola na Euro
Eastnews
Robert Lewandowski opuści Bayern Monachium i przejdzie do Realu Madryt? Takie plotki pojawiły się w mediach jeszcze przed Euro, a menadżer polskiego napastnika Cezary Kucharski w rozmowie z dziennikarzami nawet nie ukrywał, że prowadzi rozmowy z hiszpańskim klubem. Jednak okazuje się, że do żadnego transferu nie dojdzie, bo Bayern Monachium nie zamierza sprzedać Polaka. 

 

Co z transferem Roberta Lewandowskiego do Realu Madryt?

Robert Lewandowski zostanie w Bayernie, bo jest jednym z najlepszych napastników na świecie. Real ma wielu fantastycznych piłkarzy, w tym Karima Benzemę, Garetha Bale'a czy Cristiano Ronaldo. Nie potrzebują Lewandowskiego. A nawet jeśli, to Bayern i tak by go nie sprzedał. Dlaczego mielibyśmy z własnej woli oddawać jednego z najlepszych napastników na świecie? - powiedział Carlo Ancelotti w rozmowie ze "SportBildem".
Jego zdaniem "Królewscy" nie potrzebują Roberta, bo klub ma w swoim składzie wielu fantastycznych zawodników. Mówiło się, że "Lewy" mógłby u "Królewskich" zarabiać nawet 25 mln euro rocznie, ale w tym sezonie żadnego transferu nie będzie. Robert Lewandowski przebywa obecnie z żoną Anią na urlopie w Grecji, ale już w poniedziałek razem z całym zespołem poleci do USA, gdzie będzie się przygotowywać do nowego sezonu. (Zobacz: Sposoby na aktywny wypoczynek w wakacje) Uważacie, że Robert Lewandowski powinien zmienić klub czy zostać w Bayernie?
 
 
Robert Lewandowski z żoną na wakacjach
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Para odpoczywa na Mykonos
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski skaczą do wody
Instagram
Już od poniedziałku Robert wraca do treningów
Robert Lewandowski i Ania Lewandowska parkują na miejscu dla niepełnosprawnych
 

Więcej na temat Robert Lewandowski
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00