Robert Lewandowski kupuje apartament na Złotej 44 - zobaczcie, jak odbiera klucze

Robert Lewandowski kupił aparatament w Warszawie. Zobaczcie, jak to wyglądało od kulis! WIDEO

Robert Lewandowski kupuje apartament na Złotej 44 - zobaczcie, jak odbiera klucze

Robert Lewandowski kupił niedawno apartament na Złotej 44. Najlepszy polski piłkarz ceni sobie luksus i wygodę, a jego nowe mieszkanie spełnia wszystkie warunki, jeśli chodzi o odpoczynek i rekreacje. Jeśli zastanawiacie się, jak wygląda zakup takiego apartamentu od kulis - zobaczcie filmik z podpisywania umowy między deweloperem, a Robertem Lewandowskim.

Zakup apartamentu w ZŁOTEJ 44 podyktowany był w dużej mierze względami praktycznymi. Piętro sportowo-rekreacyjne budynku, gdzie mam do dyspozycji m.in. w pełnowymiarowy basen, siłownię czy gabinety masażu pozwala mi w dowolnej chwili w kameralnych warunkach uzupełnić swój program treningowy tłumaczy… Robert Lewandowski.

Już 26 października odbędzie się otwarcie strefy sportowo-rekreacyjnej - 1800-metrowego spektakularnego 8. piętra, na którym znajdą się m.in. 25-metrowy basen, w pełni wyposażona siłownia czy strefa SPA. Jest tam również sala kinowa z symulatorem do gry w golfa, gabinety masażu czy łaźnia parowa. (Zobacz: Aranżacja i wystrój wnętrz – jak urządzić mieszkanie)

 

Dlaczego Robert Lewandowski zadecydował się na zakup apartamentu? Zobaczcie WIDEO!

 

Zobacz: Lewandowscy pochwalili się kolejną fotką z wakacji! Zobaczcie buty Roberta! Chyba zainspirował się stylem Krychowiaka ;)


 

Tak wygląda mieszkanie Roberta Lewandowskiego.

ZŁOTA 44
materiały prasowe

 

Robert Lewandowski będzie mógł korzystać z ogromnego basenu.

ZŁOTA 44
materiały prasowe

Więcej na temat Robert Lewandowski domy gwiazd
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22