Roast Michała Szpaka
ONS
Newsy

Tadla, Urbański i inni na roaście Michała Szpaka. Zobaczcie, co działo się na nagraniu programu!

Tadla, Urbański i inni na roaście Michała Szpaka. Zobaczcie, co działo się na nagraniu programu!
Wydarzenie roku- plebiscyt Party.pl
Instagram/East News
Newsy
URODZINY PARTY.PL - wybraliście wydarzenie roku! Eurowizja, Euro 2016, a może ślub Szulim?
URODZINY PARTY.PL - wybraliście wydarzenie roku! Eurowizja, Euro 2016, a może ślub Szulim?

Kolejny plebiscyt za nami! Z okazji roku Party.pl wybraliście najważniejsze wydarzenie, która wzbudzało najwięcej emocji. Nie ma zaskoczenia - z ogromną przewagą wygrał... Michał Szpak na Eurowizji! Zdobył aż 75 294 głosy. Zaraz za nim uplasowali się Polacy na Euro 2016 - 2340 głosów. Na trzecim miejscu znalazł się rozwód Angeliny i Brada!   Kto zajął dalsze miejsca?   4. ślub Grześka i Ani z Rolnik Szuka Żony 5. Ślub Mariny i Wojtka Szczęsnego 6. Rozwód Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa 7. Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana 8. Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka Staraka 9. Fenomen Pierwszej Damy - Agaty Dudy   Michałowi po raz kolejny serdecznie gratulujemy! Dla artysty przygotowaliśmy niespodziankę. Szczegóły - na naszym Facebooku!   Zobacz także: URODZINY PARTY.PL! Wybraliście gwiazdę roku! Kto wygrał? Doda, Lewandowska, Sykut, a może Górniak? WYNIKI   Michał Szpak na Eurowizji 2016 - to wydarzenie roku Party.pl.   Michał pokonał Polaków na Euro 2016!

Anna Przybylska w sukience z dekoltem
Newsy
Roast Michała Wiśniewskiego już w sieci! Żartowano nawet na temat śmierci Anny Przybylskiej! PRZESADZILI?
Na roaście było naprawdę ostro... Za ostro?

Roast Michała Wiśniewskiego wzbudził wiele emocji! Jeden z występujących zażartował między innymi ze śmierci Anny Przybylskiej. Patryk Czebańczuk rozpoczął swoje wystąpienie od krótkiego wstępu. Niestety nie było ono miłe i przyjemne, a wręcz nie na miejscu, bo showman  przywołał zmarłą Annę Przybylską. Co powiedział stand-upowiec? 5. urodziny stand up Polska. Jak co roku roast i gwiazda. Prawie umarłe gwiazdy jak co roku. Ja się zastanawiam, co będzie za rok. Anna Przybylska? Słowa te miały na celu wyśmianie upadającej kariery Michała Wiśniewskiego .  Patryk Czebańczuk zasugerował, że na 6. urodzinach Stand-up Polska odbędzie się roast Anny Przybylskiej. Czy przesadził? Oceńcie w naszej sondzie! Co to jest roast? Roast to gatunek rozrywkowy polegający na wystąpieniu roastowanego oraz zaproszonych gości, którzy wygłaszają obraźliwe, wulgarne monologi w kierunku roastowanego i siebie wzajemnie. Ostatnio dużą popularnością cieszył się roast Kuby Wojewódzkiego. Wystąpiła w nim między innymi Anna Dereszowska, która w trakcie emisji programu popłakała się. Pod jej adresem padło wiele nieprzyjemnych żartów. Niektóre z nich nawiązywały nawet do jej rzekomego romansu z Kamilem Durczokiem. Roast to coraz popularniejsza formuła, dlatego fani mogą spodziewać się drugiej części roastu Kuby Wojewódzkiego. Lubicie tego typu żarty?   Zobacz: Już jest pełna wersja "Roastu Kuby". Było jeszcze ostrzej! O Renacie: "Nakoksowany wieszak"   Roast Michała Wiśniewskiego - żarty z Anny Przybylskiej Stand-upowcy wyśmiewali się z upadającej kariery Michała Wiśniewskiego Nawiązano też do śmierci Anny Przybylskiej

TV-Show
Hubert Urbański wulgarnie o muzyce Michała Szpaka w roast! Co na to artysta? Jego mina mówi wszystko... WIDEO
Hubert Urbański wulgarnie o muzyce Michała Szpaka w roast! Co na to artysta? Jego mina mówi wszystko... WIDEO

Hubert Urbański ostro o muzyce Michała Szpaka! W sieci właśnie pojawił się kolejny fragment roast artysty. P rogram wzbudza ogromne zainteresowanie i takież same emocje. Jedno jest pewne - będzie ostro! Namiastkę tego, co zobaczymy w czwartkowym programie można było już obejrzeć na profilu Kuby Wojewódzkiego. W zwiastunie pada sporo wyzwisk. W najnowszym wideo również jest emocjonująco.   Polecamy: Konstruktywna krytyka, czyli kanapkowy feedback wszystkich estetów, intelektualistów, wrażliwców, fachowców, publicystów, oraz specjalistów prosimy o nie oglądanie tego wyziewu chamstwa... jutro w tvn k. - napisał Kuba Wojewódzki na swoim Facebooku. W najnowszym filmiku z roast, Hubert Urbański wypowiada się na temat muzyki Michała Szpaka. Padają bardzo mocne słowa... Twoja muzyka do ch... jest niepodobna. Chociaż... chociaż... właściwie... Nie, ale jednak nie. Musicie zobaczyć minę Michała Szpaka, gdy to usłyszał!   Zobacz też: Michał Szpak płacze na swoim roaście u Wojewódzkiego! Co się stało? Zobacz WIDEO   Hubert Urbański bezlitośnie skrytykował muzykę Michała Szpaka!     Roast Michała Szpaka już teraz wzbudza ogromne emocje! Czy program będzie hitem?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner