Strona zawiera treści tylko dla osób dorosłych

Kuba Wojewódzki pociesza Anię Dereszowską
TVN
TV-Show

Już jest pełna wersja "Roastu Kuby". Było jeszcze ostrzej! O Renacie: "Nakoksowany wieszak" (18+)

Tego nie było w tv!

Roast Kuby Wojewódzkiego wywołał mnóstwo emocji w mediach, ale widzowie TVN nie zobaczyli nawet pełnej wersji show. Teraz jest ona dostępna na Playerze. My jesteśmy już po seansie i musimy przyznać, że w pełnej wersji znalazło się wiele ostrych żartów, których telewizja nie zdecydowała się pokazać. Jakich? 

Roast Kuby Wojewódzkiego dostępny w pełnej wersji! Oto najmocniejsze cytaty

Jako pierwszy z ekipy Stand-up Polska wystąpił Cezary Jurkiewicz, który żartował na temat samobójstwa dziadka Wojewódzkiego.

Nie wiem czy Wy też tak macie, ale te światła są strasznie jasne, oczy bolą. Mam wrażenie, że ta lampa jest jaśniejsza niż światło, które zobaczył dziadek Kuby, gdy się powiesił. To jest żart - po śmierci nie ma żadnego światła, powiedział Cezary Jurkiewicz.

Czy Kuba ma problem z włosami? Cezary Jurkiewicz uważa, że tak!

Kuba zaczął łysieć na starość i zaczął sprowadzać sobie ten proszek z Wielkiej Brytanii. Ten proszę ciężko sprowadzić i najlepiej o tym wie Kędzierski, bo pękła mu prezerwatywa z tym proszkiem w żołądku. potem przez miesiąc odbijało mu się kłaczkami, powiedział Cezary Jurkiewicz.

Bardzo ostre żarty na temat Renaty Kaczoruk podczas roastu Kuby Wojewódzkiego

Podczas roastu nie zabrakło oczywiście aluzji do życia seksualnego Kuby i jego związku z Renatą Kaczoruk.

Kuba zawsze ma przy sobie pendrive z ulubionym odcinkiem swojego programu. Gdy Renata ma ochotę na seks, ona się zniechęca i Kuba nie musi się tłumaczyć, że mu nie staje, powiedziała Anna Dereszowska.

Szymon Majewski ma żonę i dzieci, a Ty masz tylko narzeczoną, która wygląda jak nakokszony wieszak,  powiedział Antoni Syrek-Dąbrowski.

Najmocniej oberwało się Renacie Kaczoruk od Sebastiana Rejtana. 

Jak Kaczoruk wprowadziła się do Kuby, myślała, że to co mają przy łóżku to szklanka wody. Kuba tak się na nią wkurzał, że w nocy z niej piła, bo ona przez lata lachociąstwa tak się przyzwyczaiła, że nie poczuła, jak połyka Twoją sztuczną szczękę, powiedział Sebastian Rejtan.

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk trzymają się za ręce
Facebook TVN/ONS

 

W bardzo dobrej formie tego dnia była też Anna Dereszowska. Aktorka żartowała z Dawida Podsiadło, jak i oczywiście z Kuby Wojewódzkiego!

Dawid wygląda jak Edward Nożycoręki. Podobnie jak twórca Edwarda nie zdążył mu zamontować ręki, to twórca Dawida nie zdążył mu zamontować twarzy, powiedziała Dereszowska.

 

Menadżer Kędziora wziął się ostatnio w garść i zabronił mu brać udział w wieśniackich imprezach, dlatego Kędzior nie pójdzie na wesele Kuby, powiedziała Dereszowska.

 

Kuba miał brata bliźniaka i jak ten brat urodził się godzinę po nim, wyszedł z łona mamy, zobaczył brata i umarł, powiedziała Dereszowska.

Z kolei Antoni Syrek-Dąbrowski dużo żartował też na temat Tomasza Kammela, którego nazwisko bardzo często podało podczas roastu.

Biorąc pod uwagę ramówkę telewizyjną, Kuba nie byłbyś pierwszą rzeczą jaką Kammel zarżnął na śmierć. Mimo wszystko co powiedziałem, szacun, że się zgodziłeś. Właśnie chyba schodzi Ci koks i dociera do Ciebie, co zrobiłeś, Antoni Syrek-Dąbrowski.

Roast Kuby Wojewódzkiego został mocno skrytykowany przez Kamila Durczoka, a KKRiT otrzymała skargę na show, ale i tak program miał gigantyczną oglądalność, dlatego stacja TVN już pracuje nad drugą częścią.

Kto będzie jej bohaterem? Jeszcze nie wiadomo, ale my zachęcamy Was do głosowania w naszej sondzie.

 

ZOBACZ: Czyj roast chcielibyście zobaczyć w TVN? Szulim, Wellman, a może jeszcze kogoś? Zagłosujcie w naszej sondzie!

 

Nagranie roastu Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki w czarnym garniturze na nagraniu roastu
TVN

Anna Dereszowska na planie roastu Kuby Wojewódzkiego

Anna Dereszowska w różowej sukience na planie show Kuby Wojewódzkiego
TVN

Kuba Wojewódzki na planie show TVN

Kuba Wojewódzki w białej koszuli i czarnym garniturze
TVN

 

Cezary Jurkiewicz, Antoni Syrek-Dąbrowski, Sebastian Rejent na roascie Wojewódzkiego
Facebook
Newsy
To oni zmasakrowali Kubę Wojewódzkiego na roaście. Kim są Cezary Jurkiewicz, Antoni Syrek-Dąbrowski, Sebastian Rejent
To oni zmasakrowali Kubę Wojewódzkiego na roaście. Kim są Cezary Jurkiewicz, Antoni Syrek-Dąbrowski, Sebastian Rejent

Roast Kuby Wojewódzkiego to były grube żarty bez cenzury. Żartowano ze związku Wojewódzkiego z Tomaszem Kammelem, rozwiązłości Anny Dereszowskiej i jej romansu z Kamilem Durczokiem. Nie było taryfy ulgowej, ale głównie w mocnych żartach królowali prawdziwi stand-uperzy - Cezary Jurkiewicz , Antoni Syrek-Dąbrowski i Sebastian Rejtan .     To oni po wystąpieniach Anny Dereszowskiej czy Dawida Podsiadło pokazali, na czym polega prawdziwy roast. A kim są młodzi komicy?   Antoni Syrek-Dąbrowski potrafi "przypiec" bardzo mocno.  Na roaście Wojewódzkiego powiedział: - Piotr Kędzierski jest tu z nami wyłącznie dlatego, że Michał Figurski miał wylew. - Dawid brzmi jak kot w rui, który zażył relanium. - Mąż Dereszowskiej też nierozważnie machał fletem i się rozwiedli. - Jeszcze tylko spadniesz z TVN-u (do Kuby) i kanał youtubowy dzieli cię od tego, by zostać Szymonem Majewskim. - Kuba jest jak AIDS, rozrabiający od wielu lat i aktywny w gejowskim środowisku. Dla mnie jesteś bardziej arabskim szejkiem, lubisz ujeżdżać swojego kamela. I dalej ciągnął tę aluzję: - Twoje gejostwo jest jak Złoty Pociąg pod Wałbrzychem. Złoty pociąg to to, co czujesz do mężczyzn… Antoni Syrek-Dąbrowski to komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Zaczynał jako stand-upper w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, Tylko dla dorosłych w TVP2.  Poza stand-upem zajmuje się również improwizacją komediową. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze „Hofesinka”, który co tydzień można oglądać na deskach Klubu Komediowego w Warszawie.   Inne występy Antoniego:   Kolejny spec od stand-upu Czarek Jurkiewicz  na roaście Wojewódzkiego też nie oszczędzał gwiazdy i zaproszonych gości....

Anna Dereszowska popłakała się u Kuby Wojewódzkiego
TV-Show
Kuba Wojewódzki doprowadził Annę Dereszowską do łez! Zobaczcie koniecznie! WIDEO!
Co się stało?

Anna Dereszowska popłakała się w programie Kuby Wojewódzkiego! A dokładnie - podczas nagrywania specjalnego odcinka show -"Wszyscy na jednego, czyli roast Kuby Wojewódzkiego ". O co chodzi? Kto doprowadził Annę Dereszowską do łez? Roast Kuby Wojewódzkiego! W specjalnym odcinku programu prezentera zaproszone gwiazdy, czyli m.in. Abelard Giza, Cezary Jurkiewicz, Michał Kempa, Dawid Podsiadło, Sebastian Rejent, Piotr Kędzierski, Anna Dereszowska i Antoni Syrek-Dabrowski będą żartować sobie z Kuby Wojewódzkiego oraz odwdzięczać się za wszystkie jego docinki . Skąd się wziął pomysł na "roast"? Idea tego typów programu pochodzi z Ameryki. Jest to gatunek stand-upu, gdzie jedna osoba jest wystawiona na "pożarcie" przez inne. "Roastowany" ma tylko kilka chwil na ripostę. Wszystkie wypowiedzi mogą być obraźliwe, ale mają być zabawne i z dystansem.   Dlaczego więc Anna Dereszowska rozpłakała się na planie? Może riposta Kuby była zbyt cięta? Przekonamy się już 16 lutego o 21:30 w TVN.   Zobacz także:  Jest nowy spot wizerunkowy TVN! Kożuchowska największą gwiazdą, zabrakło w nim Szulim i...   Anna Dereszowska w programie Kuby Wojewódzkiego. (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); --------------------------------------------------k. Posted by Kuba Wojewódzki - Król TVN on  6 luty 2016 Anna Dereszowska popłakała się w programie Kuby Wojewódzkiego.   Anna Dereszowska płacze w programie Kuby.

Agnieszka Szulim o roaście Kuby Wojewódzkiego
TV-Show
Agnieszka Szulim ocenia roast Kuby Wojewódzkiego. "Kuba nie był najlepszy". A zgodziłaby się na udział?
Agnieszka Szulim ocenia roast Kuby Wojewódzkiego. "Kuba nie był najlepszy". A zgodziłaby się na udział?

Agnieszka Szulim ocenia słynny już roast Kuby Wojewódzkiego. Jak pisze "Super Express", dziennikarce bardzo podobał się program, zwłaszcza żarty Dawida Podsiadło oraz Anny Dereszowskiej. Gwiazda uważa, że sam Kuba Wojewódzki nie wypadł najlepiej. Zdradza również, dlaczego nie chciałaby wziąć udziału w żadnym roaście. Agnieszka Szulim: Nie chciałabym dokopać Kubie, wiele mu zawdzięczam Roast Kuby Wojewódzkiego wywołał skrajne emocje. Jedni uważają, że był śmieszny i zaskakujący, inni są zażenowani poziomem żartów. Do tej pierwszej grupy należy Agnieszka Szulim. W rozmowie z Super Expressem gwiazda przyznała, że jest fanką roastów, a ten Kuby Wojewódzkiego spełnił jej oczekiwania. Chociaż najbardziej podobał jej się występ Dawida Podsiadło oraz trzech popularnych komików: Cezarego Jurkiewicza, Antoniego Syrka Dąbrowskiego, Sebastiana Rejenta. Szulim docenia również Annę Dereszowską: Mnie się podobał, bo jestem fanką roastów, ja się bawiłam bardzo dobrze, było bardzo hardkorowo, byłam zaskoczona. Dawid Podsiadło był rewelacyjny, ja lubię chłopaków ze Stand-Up Polska, lubię ich roasty. Bardzo ładnie wybrnęła Ania Dereszowska. Ja się nie spodziewałam, że na głównej antenie będzie jakiś roast, a jak już pojawił się taki pomysł, to zastanawiałam się, jaką formę przybierze. Kuba Wojewódzki dał radę, ale nie był najlepszy - mówi Agnieszka Szulim. A czy Agnieszka Szulim sama wzięłaby udział w takim roaście?  Ja bałabym się, że nikt nie śmiałby się z moich żartów. Nie chciałabym dokopywać Kubie, bo wiele mu zawdzięczam - mówi prezenterka. Zobacz także: To oni zmasakrowali Kubę Wojewódzkiego na roaście. Kim są Cezary Jurkiewicz, Antoni Syrek-Dąbrowski, Sebastian Rejent   Agnieszka Szulim pochwaliła roast Kuby Wojewódzkiego.   Roast Kuby Wojewódzkiego obejrzało ponad...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner